NK ZELINA

HNL 3 RASPORED 2023-24

3. nogometna liga Centar 2023-24

 

1.kolo 26/27.08.2023.   2.kolo 02/03.09.2023.   3.kolo 09/10.09.2023.  
Segesta - Dinamo 6:0 Dinamo - Mladost 1:0  Zelina - Dinamo 3:1 
Zelina - Zagorec 0:2  Ponikve - Tondach 2:1  Lukavec - Segesta 1:1 
Lukavec - Maksimir 3:0  Kurilovec - Trešnjevka 2:2  Samobor - Maksimir 1:0 
Samobor - Gaj Mače 0:2  Lučko - HAŠK 1903 0:1  HAŠK 1903 - Gaj Mače 2:0
HAŠK 1903 - Kurilovec 3:0 Vrapče - Samobor 2:0 Trešnjevka - Lučko 0:1
Trešnjevka - Ponikve 3:3 Bistra - Maksimir 0:2 Kurilovec Tondach 2:4
Tondach - Mladost 1:0 Zagorec - Lukavec 4:0 Mladost - Ponikve 2:0
Bistra - Vrapče 3:2 Segesta - Zelina 6:2 Bistra - Zagorec 0:1
Sava Strmec - Lučko 0:2 Gaj Mače - Sava Strmec 2:0 Sava Strmec - Vrapče 1:2
           
4. kolo 13.09.2023. 5.kolo 16/17.09.2023. 6.kolo 23/24.09.2023.
Dinamo - Ponikve 1:2 Lukavec - Dinamo 2:2 Dinamo - Kurilovec 3:1
Kurilovec - Mladost 6:0 Samobor - Segesta 1:1 Lučko - Ponikve 3:0
Lučko - Tondach 2:1 Trešnjevka - Vrapče 2:1 Vrapče - Tondach 3:1
Gaj Mače - Trešnjevka 2:2 Tondach - Gaj Mače 2:2 Maksimir - Trešnjevka 0:1
Vrapče - HAŠK 1903 2:1 Mladost - Lučko 0:0 Zagorec - HAŠK 1903 1:0
Maksimir - Sava Strmec 6:0 Ponikve - Kurilovec 0:2 Segesta - Sava Strmec 2:0
Zagorec - Samobor 3:2 Bistra - Zelina 2:2 Zelina - Samobor 4:0
Segesta - Bistra 3:1 Sava Strmec - Zagorec 2:0 Lukavec - Bistra 2:1
Zelina - Lukavec 0:0 HAŠK 1903 - Maksimir 2:3 Gaj Mače - Mladost
           
7.kolo 30.09/01.10.2023. 8.kolo 04.10.2023. 9.kolo 07/08.10.2023.
Samobor - Lukavec 2:0 Dinamo - Lučko 2:1 Samobor - Dinamo 2:3
HAŠK 1903 -Segesta 0:1 Gaj Mače - Kurilovec 2:1 HAŠK 1903 - Lukavec 2:3
Trešnjevka - Zagorec 4:2 Vrapče - Ponikve 3:0 Trešnjevka - Zelina 4:3
Maksimir Tondach 5:1 Maksimir - Mladost 5:0 Segesta - Tondach 3:0
Mladost - Vrapče 1:2 Zagorec - Tondach 4:1 Mladost - Zagorec 2:1
Ponikve - Gaj Mače 0:0 Segesta - Trešnjevka 6:1 Ponikve - Maksimir 0:0
Kurilovec - Lučko 1:0 Zelina - HAŠK 1903 1:2 Kurilovec - Vrapče 2:1
Bistra - Dinamo 2:1 Lukavec - Sava Strmec 3:0 Gaj Mače - Lučko 1:1
Sava Strmec - Zelina 3:1 Bistra - Samobor 2:0 Sava Strmec - Bistra 2:0
           
10.kolo 14.10.2023. 11.kolo 21/22.10.2023. 12.kolo 28/29.10.2023.
Dinamo - Gaj Mače 0:1 HAŠK 1903 - Samobor 5:2 Dinamo - Vrapče 2:1
Vrapče - Lučko 2:0 Trešnjevka - Bistra 4:0 Maksimir - Gaj Mače 3:0
Maksimir - Kurilovec 5:0 Tondach - Lukavec 1:4 Zagorec - Lučko 2:0
Zagorec - Ponikve 2:3 Mladost - Zelina 2:0 Segesta - Kurilovec 2:1
Segesta - Mladost 1:0 Ponikve - Segesta 2:1 Zelina - Ponikve 2:2
Zelina - Tondach 4:1 Kurilovec - Zagorec 2:1 Lukavec - Mladost 3:1
Lukavec - Trešnjevka 0:0 Lučko - Maksimir 1:1 Samobor - Trešnjevka 4:1
Bistra - HAŠK 1903 2:1 Gaj Mače - Vrapče 5:2 Bistra - Tondach 2:1
Samobor - Sava Strmec 1:1 Sava Strmec - Dinamo 0:1 Sava Strmec - HAŠK 1903 0:3
           
13.kolo 04.11.2023. 14.kolo 11/12.10.2023. 15.kolo 19.11.2023.
Gaj Mače - Zagorec Dinamo - Maksimir 3:0 Trešnjevka - Dinamo 3:0
HAŠK 1903 - Dinamo 1:2 Zagorec - Vrapče 1:2 Tondach - HAŠK 1903 3:0
Trešnjevka - Sava Strmec 0:0 Segesta - Gaj Mače 2:1 Mladost - Sava Strmec 2:2
Tondach - Sava Strmec 1:1 Zelina - Lučko 0:2 Ponikve - Samobor 0:1
Mladost - Bistra 2:1 Lukavec - Kurilovec 2:2 Kurilovec - Bistra 2:0
Ponikve - Lukavec 1:2 Samobor - Mladost 1:0 Lučko - Lukavec 2:2
Kurilovec - Zelina 3:2 HAŠK 1903 - Trešnjevka 1:2 Gaj Mače - Zelina 3:2
Lučko - Segesta 3:0 Bistra - Ponikve 0:2 Vrapče - Segesta 3:1
Vrapče - Maksimir 1:2 Sava Strmec - Tondach 2:2 Maksimir - Zagorec 2:1
           
16.kolo 25/26.11.2023. 17.kolo 02/03.12.2023. 18.kolo 02/03.03.2024.
Dinamo - Zagorec 1:0 Tondach - Dinamo 2:2 Dinamo - Segesta
Segesta - Maksimir 4:0 Mladost - Trešnjevka 1:1 Zagorec - Zelina
Zelina - Vrapče 3:1 Ponikve - HAŠK 1903 4:3 Maksimir - Lukavec
Lukavec - Gaj Mače 1:1 Kurilovec - Sava Strmec odg Vrapče - Bistra
Samobor - Kurilovec 0:0 Lučko - Samobor 1:0 Gaj Mače - Samobor
HAŠK 1903 - Mladost 3:3 Vrapče - Lukavec 3:2 Lučko - Sava Strmec
Trešnjevka - Tondach 4:0 Maksimir - Zelina 7:2 Kurilovec - HAŠK 1903
Bistra - Lučko 1:2 Zagorec - Segesta 0:0 Ponikve - Trešnjevka
Sava Strmec - Ponikve 0:1 Gaj Mače - Bistra 3:2 Mladost - Tondach  

Novosti

26.12.2023.

Sretan Božić

Sretni Vam blagdani više...

28.11.2023.

Nogovikend: Golijade

Slavili seniori, potom i juniori, na ligama tintilinići, prstići i limači više...

28.11.2023.

Nogovikend: Uvjerljivi kadeti

Seniori pretrpjeli poraz, juniori i kadeti slavili protiv Vrbovca više...

16.10.2023.

Pobjeda protiv Tondacha

u 10. kolu sezone Zelina nagradila svoju igru uvjerljivom pobjedom više...

26.09.2023.

Nogovikend: Konačno uvjerljivi

Seniori pobjedom nastavili pozitivni niz, juniori uvjerljivo protiv Prigorja više...

Prijatelji kluba