NK ZELINA

Ljetni MNT Zelina 2017 mlpio

 SKUPINE

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
DINAMO VARAŽDIN KAŠINA ZELINA I
PRIGORJE VRBOVEC SLOGA CROATIA
TRNJE BJELOVAR DUBRAVA TIM KABEL DUGO SELO
KRIŽEVCI PLAVA KRV MLADOST
ZELINA II DONJA ZELINA   STRMEC

 SATNICA / REZULTATI

SAT TEREN 1 REZ TEREN 2 REZ TEREN 3 REZ
09:00 PRIGORJE - ZELINA II 2:0 VRBOVEC - DONJA ZELINA 1:3 SLOGA - KAŠINA 2:0
10:00 CROATIA - STRMEC 0:6 TRNJE - KRIŽEVCI 0:1 BJELOVAR - PLAVA KRV 6:0
10:35 DUBRAVA TK - MLADOST 2:0 DINAMO - PRIGORJE 0:0

11:10 VARAŽDIN - VRBOVEC 2:1 ZELINA I - CROATIA 5:0
 
11:45 ZELINA II - TRNJE 0:1 DONJA ZELINA - BJELOVAR 0:6 KAŠINA - DUBRAVA TK 1:4
12:20 STRMEC - DUGO SELO 0:0 TRNJE - DINAMO 0:0 BJELOVAR - VARAŽDIN 2:0
13:55 KRIŽEVCI - ZELINA II 9:0 DUGO SELO - ZELINA I 3:0 MLADOST - KAŠINA 5:0
14:30 PLAVA KRV - DONJA ZELINA 1:2


 
15:05 DINAMO - KRIŽEVCI 0:3 VARAŽDIN - PLAVA KRV 4:0    
15:40 VRBOVEC - BJELOVAR 0:7 PRIGORJE - TRNJE 0:3
 
16:15 SLOGA - DUBRAVA TK 2:1 CROATIA - DUGO SELO 0:7 KRIŽEVCI - PRIGORJE 2:0
16:50 PLAVA KRV - VRBOVEC 3:3 MLADOST - SLOGA 0:2
 
17:25 ZELINA II - DINAMO 0:0 DONJA ZELINA - VARAŽDIN
   
18:00 STRMEC - ZELINA I 1:3        
18:35 1/4F KRIŽEVCI - ZELINA I 1:0 1/4F BJELOVAR - DUBRAVA TK 2:0     
19:00 1/4F TRNJE - DUGO SELO 1:0 1/4F VARAŽDIN - SLOGA 0:2    
19:00 1/2F KRIŽEVCI - BJELOVAR 1:4 1/2F TRNJE - SLOGA 0:0 (2:0)    
20:10 FINALE BJELOVAR - TRNJE 1:1 (3:2) 3. MJESTO KRIŽEVCI - SLOGA 3:1     

 POREDAK SKUPINA A

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. KRIŽEVCI 4 0 0 15:0 12
2. TRNJE Zagreb 3 0 1 4:1 8
3. PRIGORJE Žerjavinec 1 1 2 2:5 4
4. OŠ DINAMO Zagreb 0 3 1 0:3 3
5. ZELINA II 0 0 4 0:12 0

 POREDAK SKUPINA B

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. BJELOVAR 4 0 0 21:0 12
2. VARAŽDIN 3 0 1 7:3 9
3. DONJA ZELINA 2 0 2 5:9 6
4. VRBOVEC 0 1 3 5:15 1
5. PLAVA KRV Dropkovec 0 1 3 4:15 1

 POREDAK SKUPINA C

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. SLOGA Konjšćina 3 0 0 6:1 9
2. DUBRAVA TIM KABEL Zagreb 2 0 1 7:3 6
3. MLADOST Obrezina 1 0 2 5:4 3
4. KAŠINA 0 0 3 1:11 0

 POREDAK SKUPINA D

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. DUGO SELO 2 1 0 10:0 7
2. ZELINA I 2 0 1 8:4 6
3. STRMEC Bedenica 1 1 1 7:3 4
4. CROATIA Hrastje 0 0 3 0:18 0

 LAUREATI

NAJBOLJI IGRAČ MIHAEL SRBLJINOVIĆ (Križevci)
NAJBOLJI STRIJELAC MARKO CAPAN (Bjelovar)
NAJBOLJI GOLMAN LUKA BARIŠIĆ (Bjelovar)

 

 

Novosti

24.06.2022.

7.MNT Zelina 2022

MNT Zelina ovog se ljeta odigrava tri dana uz zasebna natjecanja mlađih pionira, prstića i limača više...

03.03.2022.

Godišnja Skupština kluba

Redovna godišnja Skupština kluba održat će se 4. ožujka 2022. u dvorani Kraluš POU više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM Bruno Brebrić odigrao životnih devedeset

Održana komemoracija u čast velikana zelinskog nogometa Posljednji ispraćaj na gradskom groblju u Zelini više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM

Umro Bruno Brebrić više...

13.07.2021.

USPJEŠNI NA TURNIRIMA

Podsjetnik na turnire naših kategorija... više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.