NK ZELINA

5.MNT 2019 kadeti

SUDIONICI

skupina A skupina B
KAŠINA DUGO SELO
PRIGORJE Žerjavinec RADNIK Križevci
VRBOVEC STRMEC Bedenica
ZELINA I ZELINA II

RASPORED REZULTATI

rb sat par rez strijelci
411 08:00 ZELINA I - VRBOVEC 4:1 Pukšec, Juren. Pažić 2 / Bubnjar
412 08:30 ZELINA II - RADNIK 0:3 Prepolec 2, Strućić
413 09:00 PRIGORJE - KAŠINA 0:1 Ros
414 09:30 DUGO SELO - STRMEC 0:2 M.Šilinić, K.Šilinić
415 10:00 VRBOVEC - KAŠINA 1:3 Bubnjar / Ros, Kelčec 2
416 10:30 RADNIK - STRMEC 0:3 M.Šilinić, H.Šilinić, K.Šilinić 
417 11:00 ZELINA I - PRIGORJE 1:3 Posuda / Bedeković 3
418 11:30 ZELINA II - DUGO SELO 1:5 Bogdan / Uwem 2, Agatić, Miljković
419 12:00 PRIGORJE - VRBOVEC 3:2 Bedeković 3 / Hercig, Horvat
420 12:30 DUGO SELO - RADNIK 5:2 Agatić, Cikoja, Franjić 2, Uwem / Komljenović, Horvat
421 13:00 KAŠINA - ZELINA I 2:2 Kelčec 2 / Juren, Posuda
422 13:30 STRMEC - ZELINA II 3:1 Benković, K. Šimunić, H. Šimunić / Sambol

POREDAK SKUPINA A

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. KAŠINA 2 1 0 5:4 7
2. PRIGORJE 2 0 1 6:4 6
3. ZELINA I 1 0 2 7:6 3
4. VRBOVEC 0 0 3 4:10 0

POREDAK SKUPINA B

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. STRMEC 3 0 0 8:1 9
2. DUGO SELO 2 0 1 10:5 6
3. RADNIK 1 0 2 5:8 3
4. ZELINA II 0 0 3 2:11 0

ZAVRŠNICA

rb sat par rez strijelci
423 14:00 KAŠINA - DUGO SELO 1:6 Gajski / Uwen 2, Pavlić 2, Cikoja 2
424 14:30 STRMEC - PRIGORJE 0:0 (2:2) (4:3)  
425 15:00 3.mjesto: KAŠINA - PRIGORJE 3:2 Ros 2, Bedeković / Klobučarić, Alinović
426 15:30 finale: DUGO SELO - STRMEC 2:2 (3:2) Cikoja, Uwem / H. Šilinić, K. Šilinić

STRIJELCI

7 Josip Bedeković (Prigorje)
6 Alexander Uwem (Dugo Selo)
5 Karlo Šilinić (Strmec)
4 Dino Ros, Matija Kelčec (Kašina), Hrvoje Šilinić (Strmec), Mislav Cikoja (Dugo Selo)
2 Luka Juren, Petar Pažić, Matija Posuda (Zelina), Alen Bubnjar (Vrbovec), Karlo Prepolec (Križevci), Bruno Milković, Robert Agatić, Martin Franjčić, Mihael Pavlić (Dugo Selo), Josip Klobučarić (Prigorje)
1 Patrik Pukšec, Nikola Bogdan, Juraj Sambol (Zelina), Patrik Hercig, Leon Radotović (Vrbovec), Martin Stručić, Filip Kranjčević, Kristijan Horvat (Križevci), Luka Benković (Strmec), Filip Gajski (Kašina)

LAUREATI

1. mjesto DUGO SELO
2. mjesto STRMEC
3. mjesto KAŠINA
4. mjesto PRIGORJE
najbolji strijelac JOSIP BEDEKOVIĆ (Prigorje)
najbolji golman MARTIN TUKAČ (Strmec)
najbolji igrač ALEXANDER UWEM (Dugo Selo)

Turnir pratite na Facebook događaju MNT ZELINA 2019

Novosti

28.07.2021.

IN MEMORIAM Bruno Brebrić odigrao životnih devedeset

Održana komemoracija u čast velikana zelinskog nogometa Posljednji ispraćaj na gradskom groblju u Zelini više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM

Umro Bruno Brebrić više...

13.07.2021.

USPJEŠNI NA TURNIRIMA

Podsjetnik na turnire naših kategorija... više...

13.07.2021.

KALENDAR NATJECANJA 2021-22

Sve lige kreću 28. kolovoza više...

13.07.2021.

LJETNA ŠKOLA NOGOMETA

I ovog ljeta na našem stadionu dobrodošli su svi koji vole nogomet više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.