NK ZELINA

Ljetni MNT 2016 limači

 SKUPINE

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
ZELINA I TRNJE Zagreb DUGO SELO HAJDUK Hercegovac
STUDENTSKI GRAD Zagreb MLADOST Obrezina VRBOVEC ČULINEC Zagreb
RUDAR Dubrava Zabočka RUGVICA SESVETSKI KRALJEVAC KRIŽEVCI
MOST Zagreb DONJA ZELINA  DUBRAVKA TURČIN ZELINA II
PRIGORJE Žerjavinec STRMEC Bedenica  BAN JELAČIĆ Vukovina JARUN Zagreb

 SKUPINA A

POZ. EKIPA / KLUB POB NER POR BOD G+-
1 STUDENTSKI GRAD Zagreb 3 1 0 10 6:1
2. MOST Zagreb  2 2 0 08 5:1
3. RUDAR Dubrava Zabočka 1 1 2 04 2:4
4. ZELINA I Sveti Ivan Zelina 1 1 2 04 4:6
5. PRIGORJE Žerjavinec 0 1 3 01 1:6

 SKUPINA B

POZ EKIPA / KLUB POB NER POR BOD G+-
1. TRNJE Zagreb 3 1 0 10 10:1
2. MLADOST Obrezina 3 1 0 10 9:2
3.  STRMEC Bedenica 2 0 2 06 3:6
4. RUGVICA 0 1 3 01 2:6
5. DONJA ZELINA 0 1 3 01 1:10

 SKUPINA C

POZ EKIPA / KLUB POB NER POR BOD G+-
1. DUGO SELO 4 0 0 12 14:2
2. SESVETSKI KRALJEVAC 3 0 1

09

8:6
3. BAN JELAČIĆ Vukovina 2 0 2 06 5:5
4. VRBOVEC 1 0 3 03 5:8
5. DUBRAVKA Turčin 0 0 4 00 2:13

 SKUPINA D

POZ EKIPA / KLUB POB NER POR BOD G+-
1. HAJDUK Hercegovac 4 0 0 12 10:0
2. KRIŽEVCI 3 0 1 09 9:1
3. JARUN Zagreb 2 0 2 06 6:5
4. ZELINA II Sveti Ivan Zelina 1 0 3 03 03:10
5. ČULINEC DM 0 0 3 00 0:12

 SATNICA / REZULTATI

SAT TEREN A TEREN B TEREN C
09:00 STUDENTSKI GRAD - PRIGORJE 2:0 MLADOST - STRMEC 2:0 VRBOVEC - BAN JELAČIĆ 0:1
10:00 ČULINEC DM - JARUN 0:3 RUDAR - MOST 0:2 RUGVICA - DONJA ZELINA 1:1
10:35 SES.KRALJEVAC - DUBRAVKA 3:0 KRIŽEVCI - ZELINA II 4:0 ZELINA I - STUDENTSKI GRAD 0:2
11:10 TRNJE - MLADOST 1:1 DUGO SELO - VRBOVEC 3:1 HAJDUK - ČULINEC 3:0
11:45 PRIGORJE - RUDAR 0:1 STRMEC - RUGVICA 1:0 BAN JELAČIĆ - SES. KRALJEVAC 0:2
12:20 JARUN - KRIŽEVCI 0:2 RUDAR - ZELINA I 0:0 RUGVICA - TRNJE 0:2
12:55 SES.KRALJEVAC - DUGO SELO 0:4 KRIŽEVCI - HAJDUK 0:1 MOST - PRIGORJE 0:0
13:30 DONJA ZELINA - STRMEC 0:2 DUBRAVKA - BAN JELAČIĆ 1:3 ZELINA II - JARUN 0:3
14:05 STUDENTSKI GRAD - RUDAR 2:1 MLADOST - RUGVICA 2:1 VRBOVEC - SES. KRALJEVAC 2:3
14:40 ČULINEC - KRIŽEVCI 0:3 ZELINA I - MOST 1:3 TRNJE - DONJA ZELINA 3:0
15:15 DUGO SELO - DUBRAVKA 5:0 HAJDUK - ZELINA II 3:0 MOST - STUDENTSKI GRAD 0:0
15:50 DONJA ZELINA - MLADOST 0:4 DUBRAVKA - VRBOVEC 1:2 ZELINA II - ČULINEC 3:0
16:25 PRIGORJE - ZELINA I 1:3 STRMEC - TRNJE 0:4 JARUN - HAJDUK 0:3
17:00 BAN JELAČIĆ - DUGO SELO 1:2



17:45 1/4 ST. GRAD - KRIŽEVCI 5:6 1/4 TRNJE - S.KRALJEVAC 1:0    
18:30 1/4F MOST - HAJDUK 0:1 1/4 MLADOST - DUGO SELO 2:1    
19:15 1/2 KRIŽEVCI - HAJDUK 2:0 1/2 TRNJE - MLADOST 1:0    
20:00 F KRIŽEVCI - TRNJE 1:0 MF HAJDUK - MLADOST 1:2    


 LAUREATI

1. NK KRIŽEVCI

2. NK TRNJE Zagreb

3. NK MLADOST Obrezina

4. NK HAJDUK Hercegovac

najbolji strijelac: NOA ŠALKOVIĆ (Mladost Obrezina)

najbolji golman: IVAN CVETOJEVIĆ (Hajduk Hercegovac)

najbolji igrač: LEON MLINARIĆ (Križevci)

 Rezultati i fotke uživo na FB NK ZELINA

 Organizator zadržava pravo izmjene satnice.

Novosti

16.09.2017.

Odgoda utakmice Zelina-Karlovac 1919

Novi termin 27. 09.2017. više...

27.08.2017.

Pobjedom u novu sezonu

U prvom prvenstvenom ogledu Zelina svladala Jarun 3:2 više...

22.08.2017.

Osmica u Ivanić Gradu

Bijelo crveni se raspucali u posljednjoj pripremnoj tekmi više...

15.08.2017.

Supercup: ZELINA UZELA PEHAR

Finale završilo bez pobjednika. O peharu odlučivali jedanaesterci više...

30.07.2017.

Poraz od Mladosti

Zelina je povela, potom držala egal do kraja, kada domaći postižu pobjednički pogodak više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.