NK ZELINA

7.MNT Zelina 2022 PRSTIĆI

SUDIONICI

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
DONJA ZELINA VRBOVEC ZELINA 1 ZELINA LP
HNK GORICA ŠN M-M LOKOMOTIVA DUGO SELO
DUBRAVA TK NAFTAŠ IVANIĆ 1 KAŠINA NAFTAŠ IVANIĆ 2
METALAC KRIŽEVCI DUGO SELO II BANOVAC
      CIAK BS

RASPORED REZULTATI

teren sat par rez
C 09:00 KAŠINA - ZELINA 1 1:2
D 09:00 CIAK BS - ZELINA LP 0:3
A 09:30 DUBRAVA TK - DONJA ZELINA 9:2
B 09:30 NAFTAŠ IVANIĆ 1 - VRBOVEC 5:1
D 10:00 DUGO SELO - NAFTAŠ 2 8:1
B 10:00 ŠM M-M - KRIŽEVCI 2:1
A 10:30 HNK GORICA - METALAC 3:0
C 10:30 LOKOMOTIVA - DUGO SELO 2 3:2
D 11:00 ZELINA LP - BANOVAC 3:1
B 11:00 VRBOVEC - ŠN M-M 2:4
A 11:30 DONJA ZELINA - HNK GORICA 0:6
C 11:30 ZELINA 1 - LOKOMOTIVA 4:1
D 12:00 DUGO SELO  - CIAK BS 3:0
B 12:00 KRIŽEVCI - NAFTAŠ IVANIĆ 1 0:6
A 12:30 METALAC - DUBRAVA TK 1:4
C 12.30 DUGO SELO II - KAŠINA 1:1
D 13:00 NAFTAŠ 2 - BANOVAC 7:0
B 13:00 VRBOVEC - KRIŽEVCI 2:2
C 13:30 ZELINA 1 - DUGO SELO II 2:2
D 13:30 ZELINA LP - DUGO SELO  0:7
A 14:00 DONJA ZELINA - METALAC 2:3
D 14:00 BANOVAC - CIAK BS 3:0
B 14:30 ŠN M-M - NAFTAŠ IVANIĆ 1 2:4
D 14:30 NAFTAŠ 2 - ZELINA LP 2:2
A 15:00 HNK GORICA - DUBRAVA TK 0:2
C 15:00 LOKOMOTIVA - KAŠINA 4:4
D 15:30 BANOVAC - DUGO SELO  0:12
D 15:30 CIAK BS - NAFTAŠ 2 0:3

POREDAK SKUPINA A

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. DUBRAVA TK 3 0 0 15:3 9
2. HNK GORICA 2 0 1 9:2 6
3. METALAC 1 0 2 4:6 3
4. DONJA ZELINA 0 0 3 4:18 0

POREDAK SKUPINA B

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. ŠN M-M 3 0 0 10:5 9
2. NAFTAŠ IVANIĆ 1 2 0 1 13:5 6
3. VRBOVEC 0 1 0 5:11 1
4. KRIŽEVCI 0 1 0 3:10 1

POREDAK SKUPINA C

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. ZELINA 1 2 1 0 8:4 7
2. LOKOMOTIVA 1 1 1 8:10 4
3. KAŠINA 0 2 1 6:7 2
4. DUGO SELO II 0 2 1 5:6 2

POREDAK SKUPINA D

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. DUGO SELO 4 0 0 30:1 12
2. NAFTAŠ IVANIĆ 2  2 1 1 13:10 7
3. ZELINA LP 2 1 1 8:10 7
4. BANOVAC 1 0 3 4:22 3
5. CIAK BS 0 0 4 0:12 0

ZAVRŠNICA

  sat par rez 7m
1/4 F teren A 16:30 DUBRAVA TK - LOKOMOTIVA 4:1  
1/4 F teren B 16:30 NAFTAŠ IVANIĆ 1 - NAFTAŠ IVANIĆ 2 4:0  
1/4 F teren A 17:10 ZELINA 1 - HNK GORICA 1:1 2:1
1/4 F teren B 17:10 DUGO SELO 1 - ŠN MM 2:0  
1/2 F teren A 17:50 DUBRAVA TK - NAFTAŠ IVANIĆ 1 1:2  
1/2 F teren B 17:50 ZELINA 1 - DUGO SELO 1 0:4  
ZA 3.MJ. teren B 18:30 DUBRAVA TK - ZELINA 1 1:0  
FINALE teren A 18:30 NAFTAŠ IVANIĆ 1 - DUGO SELO 1:2  

STRIJELCI

11 Josip Velić (Dugo Selo)
8 Tomo Kasak, Roko Vranić (Dugo Selo)
7 Lukas Gavarušić (Dugo Selo), Bernard Gjergij (Dubrava TK)
6 Leo Tudor (Naftaš)
5 Vid Jozić, Luka Biljuš (Naftaš)
4 Teuta Nuši (Dugo Selo), Dorian Antolković, Matias Besek,  (Zelina), Ozren Kliček (Lokomotiva), Lovren Brdar (Metalac)
3 Martin Josić (Dugo Selo), Roko Škondro, Erik Tučković (Naftaš), Emanuel Antić, Fran Miljenović (Dubrava TK), David Šarić (Lokomotiva), Gabriel Zubak (MM), Lovro palac (Gorica), 
2 Fran Tuđa, Alen Zubić, Teno Tuđa (Dugo Selo), Fran Pokas, Marko Đurić (Naftaš), Jakov Vlahović, Emanuel Štefičar, Antonio Pelivan (Dubrava TK), Antonio Čehulić (Zelina), Marko Matoš (MM)Ivan Marčinko, Jan Bjelan (Gorica), Mihael Galović (Kašina), Grgur Filipović (Donja Zelina), Noa Fištrović (Križevci), Tin Bunčić (Ciak BS)
1 Branimir Franjić, Ivan Josipović (Dugo Selo), Stjepan rešetar, Matej Neuich, Toni Hođin, Leon Marinić, Jan Husarić (Naftaš), Josip Glasnović, Rafaela Njegač (Dubrava TK), Mihael Golubić, Leon Trcak, Jakov Gajger, Michael Marinović, Teo Žigrović, Mihael Šeb (Zelina), Marko Vlašić (Lokomotiva), Gabriel Zdrilić, Antonio Tupek, Leon Sabelja (MM), Roko Dianić, Deni Škorić, Josip Topić (Gorica), Luka Vidaković, Marin Džapo, Fran Arambašić, Fran Jakopović (Kašina), Noa Ferenčak (Banovac), Karlo Šarutančec, Luka Lukić (Donjnja Zelina), Ante Čorić, Šimun Rajković, Luka Špoljarić, Fran Posavec, Emanuel Pejić (Vrbovec), Toma prepolec (Križevci)

LAUREATI

1. mjesto DUGO SELO I: Domagoj Benc, Teuta Nuši, Fran Tuđa, Alen Zubić, Tomo Kosak, Vito Sertić, Lukas Čavarušić, Ivano Valentak, Josip Velić, Roko Vranić, Teno Tuđa. Voditelj: Saša Tomašić Kažek
2. mjesto NAFTAŠ IVANIĆ I: Adrian Prenaj, Vid Jozić, Luka Biljuš, Stjepan Rešetar, Leon Matleković, Roko Škondro, Leo Tudor, Matej Neuich, Marin Petek, Arian Đukanović. Voditelj: Tomislav Hadaš
3. mjesto DUBRAVA TIM KABEL: Petar Palić, Emanuel Antić, Jakov Vlahović, Luka Karadakić, Fran Miljenović, Fran Gotlin, Matej Vuger, Josip Glasnović, Emanuel Štefičar, Rafaela Njegač, Beatris Gijergij, Matej Đurašević, Erik Barilar, Bernard Gijergij, Antonio Pelivan. Voditelj: 
4. mjesto ZELINA I: Dorian Antolković, Ivan Vitković, David Novak, Mihael Golubić, Leon Trcak, Antonio Čehulić, Gabriel Šeb, Jkov Gajger, Jan Cikuša, Antonio Bilić, Marko Ćurko, Filip Potlaček, Gabriel Futač. Voditelj: Marko Vuković
najbolji igrač VID JOZIĆ (Naftaš Ivanić I)
najbolji golman ERIK BARILAR (Dubrava TK)
najbolji strijelac Josip Velić (Dugo Selo 1)

Turnir pratite na Facebook stranici NK Zelina

Novosti

24.06.2022.

7.MNT Zelina 2022

MNT Zelina ovog se ljeta odigrava tri dana uz zasebna natjecanja mlađih pionira, prstića i limača više...

03.03.2022.

Godišnja Skupština kluba

Redovna godišnja Skupština kluba održat će se 4. ožujka 2022. u dvorani Kraluš POU više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM Bruno Brebrić odigrao životnih devedeset

Održana komemoracija u čast velikana zelinskog nogometa Posljednji ispraćaj na gradskom groblju u Zelini više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM

Umro Bruno Brebrić više...

13.07.2021.

USPJEŠNI NA TURNIRIMA

Podsjetnik na turnire naših kategorija... više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.