NK ZELINA

Ljetni MNT Zelina 2017 prstići

 SKUPINE

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
DINAMO SLAVEN BELUPO LOKOMOTIVA ZELINA I
PRIGORJE VRBOVEC SESVETSKI KRALJEVEC SESVETE
RUGVICA KARLOVAC HRVATSKI DRAGOVOLJAC MEĐIMURJE
KRIŽEVCI PONIKVE MLADOST LIBERTAS
ZELINA II DONJA ZELINA KAŠINA GORICA VM

 RASPORED / REZULTATI

SAT TEREN 1 REZ TEREN 2 REZ TEREN 3 REZ
09:00 PRIGORJE - ZELINA II x VRBOVEC - D. ZELINA 1:1 KRALJEVEC - KAŠINA 0:1
10:00 SESVETE - GORICA VM 3:0 RUGVICA - KRIŽEVCI 1:2 KARLOVAC - PONIKVE 0:2
10:35 HD - MLADOST x MEĐIMURJE - LIBERTAS 4:0 DINAMO - PRIGORJE x
11:10 SLAVEN BELUPO - VRBOVEC 4:0 LOKOMOTIVA - KRALJEVEC 0:5 ZELINA I - SESVETE 0:2
11:45 ZELINA II - RUGVICA 2:5 D. ZELINA - KARLOVAC 0:6 KAŠINA - HD 2:2
12:20 GORICA  - MEĐIMURJE 0:3 RUGVICA - DINAMO 5:4 KARLOVAC - SLAVEN BELUPO 0:0
13:55 HD - LOKOMOTIVA 0:0 MEĐIMURJE - ZELINA 1:0 KRIŽEVCI - ZELINA II 4:2
14:30 PONIKVE - DONJA ZELINA 7:0 MLADOST - KAŠINA x LIBERTAS - GORICA VM 4:0
15:05 DINAMO - KRIŽEVCI 1:1 SLAVEN BELUPO - PONIKVE 0:3 LOKOMOTIVA - MLADOST x
15:40 ZELINA I - LIBERTAS 3:0 PRIGORJE - RUGVICA x VRBOVEC - KARLOVAC 0:6
16:15 KRALJEVEC - HD 2.0 SESVETE - MEĐIMURJE 0:0 ZELINA II - DINAMO 0:2
16:50 D. ZELINA - SLAVEN BELUPO 0:10 KAŠINA - LOKOMOTIVA 0:0 GORICA VM - ZELINA I 0:4
17:25 KRIŽEVCI - PRIGORJE x PONIKVE - VRBOVEC 3:0    
18:00 LIBERTAS - SESVETE 1:0 MLADOST - HD x    
18:35 1/4F KRALJEVEC - SLAVEN BELUPO 4:2 1/4F PONIKVE - KAŠINA 1:1 (4:5)    
19:10 1/4F KRIŽEVCI - SESVETE 0:1 1/4F MEĐIMURJE - RUGVICA 1:0    
19:45 1/2F SESVETE - KRALJEVEC 2:1  1/2F MEĐIMURJE - KAŠINA 2:2 (4:5)     
20:20 Finale: SESVETE - KAŠINA 3:0 3. mjesto: KRALJEVEC - MEĐIMURJE  0:2    

 POREDAK SKUPINA A

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. KRIŽEVCI 2 1 0 7:4 7
2. RUGVICA 2 0 1 11:8 6
3. OŠ DINAMO Zagreb 1 1 1 7:6 4
4. ZELINA II 0 0 3 4:11 0

 POREDAK SKUPINA B

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. PONIKVE Zagreb 4 0 0 15:0 12
2. SLAVEN BELUPO Koprivnica 2 1 1 14:3 7
3. KARLOVAC 1919 2 1 1 12:2 7
4. VRBOVEC 0 1 3 1:14 1
5. DONJA ZELINA 0 1 3 1:24 1

 POREDAK SKUPINA C

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. SESVETSKI KRALJEVEC 2 0 1 7:1 6
2. KAŠINA 1 2 0 3:2 5
3. HRVATSKI DRAGOVOLJAC 0 2 1 2:4 2
4. LOKOMOTIVA Zagreb 0 2 1 0:5 2

 POREDAK SKUPINA D

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. MEĐIMURJE Čakovec 3 1 0 8:0 10
2. SESVETE 2 2 0 6:0 8
3. ZELINA I 2 0 2 7:3 6
4. LIBERTAS Novska 1 0 3 4:8 3
5. GORICA VM 0 0 4 0:14 0

 LAUREATI

NAJBOLJI IGRAČ ADRIANO DEBELEC (Međimurje)
NAJBOLJI STRIJELAC FRAN TRUPELJAK (Kašina)
NAJBOLJI VRATAR MATEJ AŽDAJIĆ (Sesvete)

 

Novosti

06.02.2019.

Zelina na memorijalu Dubrave

Jedini četvrtoligaš na turniru Drago Parać startao dobrom igrom i porazom od domaćina više...

20.01.2019.

Prozivka seniora

Rac pozvao igrače na okupljanje više...

27.12.2018.

Zimski MNT 2019

Zelinski turnir po peti puta okuplja sve kategorije u zimskom izdanju koji kreće 7. siječnja više...

20.12.2018.

Mijo Stipić ponovo izabran za predsjednika NK Zelina

Izvještajno izborna Skupština izabrala novo vodstvo kluba za naredne četiri godine više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.