19.03.2024.

Na početku sezone Segesta je bila najuvjerljivija protiv Zeline, bilo je čak 6:2, ista razlika postignuta je i u proljetnom izdanju, završilo je 5:1 za Sisčane. Segesta nam ne leži.

Na samom početku gosti su raspalili po domaćim vratima, Martinović je prvo glavom naciljao gredu, a potom spretno plasirao loptu koja je plesala po prostoru, a nitko od domaćijh ju ne uspijeva udaljiti.  Oko dvadesete minute domaći su kanonadom udaraca napali vratara Zrinščaka, no kao na fliperu, lopta se odbijala od igrača do igrača obje momčadi, bila i na gredi, a na kraju završila u korneru. Pokušaji Zeline urodili su plodom u dobro odrađenoj akciji koju je zaključio Ovčar izjednačenjem. Do kraja poluvremena borbena i sadržajna partija na obje strane, no već na početku drugog dijela gosti rješavaju utakmicu, prvo  Martinović glavom, a serija napada nastavlja se pogotcima Kukoća i Kovačevića u svega deset minuta. Koliko gos su se domaći trudili, nakon što u prvom dijelu nisu iskoristili par prilika, u drugom su postali nemoćni. Konačni rezultat postavlja Kukoč netom prije sučevog zadnjeg zvižduka.

SV. IVAN ZELINA: Gradski stadion. Gledatelja: 100
SUDAC: Mladen Komesar (Zagreb)
ZELINA: Bermanec, Miloš, Garić O, Haramina, Plićanić (72-Grabovac), Husnjak (72-Gašpar), Ljuboja, Ovčar (66- Grošinić 66), Ćorić, Aremu (54-Kordej), Perišić (66-Košćec). Trener: Boris Perković
SEGESTA: Zrinščak, Zlatunić, Tsutida, Kapac, Đurak (86-Živčić), Schmidt, Đurić (86-Ajdinović), Mihaljević (79-Rendulić), Martinović (70-Kesić), Kovačević (79- Bićanić), Kukoč Petraello. Trener: Zoran Buinac
STRIJELCI: 0:1 - Martinović (6), 1:1 - Ovčar (28), 1:2 - Martinović (47), 1:3 - Kukoč Petraello (59), 1:4 - Kovačević (59), 1:5 - Kukoč Petraello (91)

SV. IVAN ZELINA: Gradski stadion. Gledatelja: 100. SUDAC: Mladen Komesar (Zagreb)