NK ZELINA

Ljetni MNT Zelina 2017 limači

 SKUPINE

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
OŠ DINAMO SLAVEN BELUPO LOKOMOTIVA SESVETE
MLADOST PONIKVE CROATIA DUBRAVA II
DUBRAVA I VRBOVEC KRIŽEVCI ZELINA I
ZELINA II SES.KRALJEVEC BJELOVAR STUDENTSKI GRAD
PRIGORJE DREAM TEAM GORICA VM SLOGA
 
  DONJA ZELINA

 SKUPINA A

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. DUBRAVA TIM KABEL 1 Zagreb 4 0 0 16:1 12
2. OŠ DINAMO Zagreb 3 0 1 5:2 9
3. ZELINA 2 2 0 2 3:7 6
4. PRIGORJE Žerjavinec 1 0 3 1:13 3
5. MLADOST Obrezina 0 0 4 2:6 0

 SKUPINA B

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. SLAVEN BELUPO Koprivnica 4 0 0 13:3 12
2. DREAM TEAM Dugo Selo 3 0 1 11:4 9
3. VRBOVEC 1 1 2 6:8 4
4. PONIKVE Zagreb 0 2 2 2:10 2
5. SESVETSKI KRALJEVEC 0 1 3 1:8 1

 SKUPINA C

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. LOKOMOTIVA Zagreb 3 1 0 19:1 10
2. BJELOVAR 3 1 0 7:1 10
3. GORICA VM 2 0 2 4:4 6
4. KRIŽEVCI 1 0 3 6:11 3
5. CROATIA Hrastje 0 0 4 1:20 0

 SKUPINA D

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. ZELINA 1 3 2 0 6:3 11
2. STUDENTSKI GRAD 2 2 1 6:1 8
3. DUBRAVA TIM KABEL 2 2 2 1 6:3 8
4. SLOGA 2 1 4 5:2 7
5. SESVETE 0 4 1 2:4 4
6. DONJA ZELINA 0 1 4 1:10  1

 SATNICA TERENI 1 I 2

SAT TEREN 1 REZ TEREN 2 REZ
09:00

SESVETE - DONJA ZELINA 1:1
10:00 CROATIA - GORICA VM 0:2 DUBRAVA II - SLOGA 2:1
10:35 KRIŽEVCI - BJELOVAR 1:2 ZELINA I - STUDENTSKI GRAD 3:2
11:10 PRIGORJE - DUBRAVA I 0:8 DREAM TEAM - SLAVEN BELUPO 1:2
11:45 DINAMO - MLADOST 1:0 PONIKVE - VRBOVEC 1:1
12:20 ZELINA II - PRIGORJE 2:0 SESVETSKI KRALJEVEC - DREAM TEAM 1:4
13:55 DUBRAVA I - DINAMO 2:0 SLAVEN BELUPO - PONIKVE 5:1
14:30
  DUBRAVA II - DONJA ZELINA 3:0
15:05 LOKOMOTIVA - BJELOVAR 0:0 SESVETE - STUDENTSKI GRAD 1:1
15:40 CROATIA - KRIŽEVCI 1:4 DUBRAVA II - ZELINA I 1:2
16:15 ZELINA II - MLADOST 1:0 SESVETSKI KRALJEVEC - VRBOVEC 0:3
16:50 PRIGORJE - DINAMO 0:1 DREAM TEAM - PONIKVE 4:0
17:25
  ZELINA I - DONJA ZELINA 1:0
18:00 1/4F DUBRAVA TK - DREAM TEAM 0:1  1/4F LOKOMOTIVA - STUDENTSKI GRAD 6:0 
18:35 1/4F SLAVEN BELUPO - DINAMO 0:1 1/4F ZELINA I - BJELOVAR 0:0 (0:2) 
19:15 1/2F DREAM TEAM - DINAMO 0:1 1/2F LOKOMOTIVA - BJELOVAR 2:0
20:10 FINALE DINAMO - LOKOMOTIVA 0:1 3. MJESTO DREAM TEAM - BJELOVAR 2:1

 SATNICA TERENI 3 I 4

SAT TEREN 3 REZ TEREN 4 REZ
09:00 MLADOST - PRIGORJE 1:2 VRBOVEC - DREAM TEAM 1:2
10:00 DUBRAVA I - ZELINA II 4:0 SLAVEN BELUPO - SESVETSKI KRALJEVEC 1:0
10:35
  DONJA ZELINA - STUDENTSKI GRAD 0:3
11:10 GORICA VM - KRIŽEVCI 2:0 SLOGA - ZELINA I 0:0
11:45 LOKOMOTIVA - CROATIA 10:0 SESVETE - DUBRAVA II 0.0
12.20 BJELOVAR - GORICA VM 1:0 STUDENTSKI GRAD - SLOGA 2:0
13:55 KRIŽEVCI - LOKOMOTIVA 1:6 ZELINA I - SESVETE 0:0
14:30 DINAMO - ZELINA II 3:0 PONIKVE -SESVETSKI KRALJEVEC 0:0
15:05 MLADOST - DUBRAVA I 1:2 VRBOVEC - SLAVEN BELUPO 1:5
15:40
  DONJA ZELINA - SLOGA  0:2
16:15 BJELOVAR - CROATIA 4:0 STUDENTSKI GRAD - DUBRAVA II 0:0
16:50 GORICA VM - LOKOMOTIVA 0:3 SLOGA - SESVETE 2:0

 LAUREATI

NAJBOLJI GOLMAN IVAN KOVAČIĆ (Dinamo)
NAJBOLJI STRIJELAC LENI PETERNAC (Lokomotiva)
NAJBOLJI IGRAČ DAVID BRLIĆ (Dream team)

 

Novosti

24.06.2022.

7.MNT Zelina 2022

MNT Zelina ovog se ljeta odigrava tri dana uz zasebna natjecanja mlađih pionira, prstića i limača više...

03.03.2022.

Godišnja Skupština kluba

Redovna godišnja Skupština kluba održat će se 4. ožujka 2022. u dvorani Kraluš POU više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM Bruno Brebrić odigrao životnih devedeset

Održana komemoracija u čast velikana zelinskog nogometa Posljednji ispraćaj na gradskom groblju u Zelini više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM

Umro Bruno Brebrić više...

13.07.2021.

USPJEŠNI NA TURNIRIMA

Podsjetnik na turnire naših kategorija... više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.