NK ZELINA

Ljetni MNT Zelina 2017 limači

 SKUPINE

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
OŠ DINAMO SLAVEN BELUPO LOKOMOTIVA SESVETE
MLADOST PONIKVE CROATIA DUBRAVA II
DUBRAVA I VRBOVEC KRIŽEVCI ZELINA I
ZELINA II SES.KRALJEVEC BJELOVAR STUDENTSKI GRAD
PRIGORJE DREAM TEAM GORICA VM SLOGA
 
  DONJA ZELINA

 SKUPINA A

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. DUBRAVA TIM KABEL 1 Zagreb 4 0 0 16:1 12
2. OŠ DINAMO Zagreb 3 0 1 5:2 9
3. ZELINA 2 2 0 2 3:7 6
4. PRIGORJE Žerjavinec 1 0 3 1:13 3
5. MLADOST Obrezina 0 0 4 2:6 0

 SKUPINA B

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. SLAVEN BELUPO Koprivnica 4 0 0 13:3 12
2. DREAM TEAM Dugo Selo 3 0 1 11:4 9
3. VRBOVEC 1 1 2 6:8 4
4. PONIKVE Zagreb 0 2 2 2:10 2
5. SESVETSKI KRALJEVEC 0 1 3 1:8 1

 SKUPINA C

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. LOKOMOTIVA Zagreb 3 1 0 19:1 10
2. BJELOVAR 3 1 0 7:1 10
3. GORICA VM 2 0 2 4:4 6
4. KRIŽEVCI 1 0 3 6:11 3
5. CROATIA Hrastje 0 0 4 1:20 0

 SKUPINA D

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. ZELINA 1 3 2 0 6:3 11
2. STUDENTSKI GRAD 2 2 1 6:1 8
3. DUBRAVA TIM KABEL 2 2 2 1 6:3 8
4. SLOGA 2 1 4 5:2 7
5. SESVETE 0 4 1 2:4 4
6. DONJA ZELINA 0 1 4 1:10  1

 SATNICA TERENI 1 I 2

SAT TEREN 1 REZ TEREN 2 REZ
09:00

SESVETE - DONJA ZELINA 1:1
10:00 CROATIA - GORICA VM 0:2 DUBRAVA II - SLOGA 2:1
10:35 KRIŽEVCI - BJELOVAR 1:2 ZELINA I - STUDENTSKI GRAD 3:2
11:10 PRIGORJE - DUBRAVA I 0:8 DREAM TEAM - SLAVEN BELUPO 1:2
11:45 DINAMO - MLADOST 1:0 PONIKVE - VRBOVEC 1:1
12:20 ZELINA II - PRIGORJE 2:0 SESVETSKI KRALJEVEC - DREAM TEAM 1:4
13:55 DUBRAVA I - DINAMO 2:0 SLAVEN BELUPO - PONIKVE 5:1
14:30
  DUBRAVA II - DONJA ZELINA 3:0
15:05 LOKOMOTIVA - BJELOVAR 0:0 SESVETE - STUDENTSKI GRAD 1:1
15:40 CROATIA - KRIŽEVCI 1:4 DUBRAVA II - ZELINA I 1:2
16:15 ZELINA II - MLADOST 1:0 SESVETSKI KRALJEVEC - VRBOVEC 0:3
16:50 PRIGORJE - DINAMO 0:1 DREAM TEAM - PONIKVE 4:0
17:25
  ZELINA I - DONJA ZELINA 1:0
18:00 1/4F DUBRAVA TK - DREAM TEAM 0:1  1/4F LOKOMOTIVA - STUDENTSKI GRAD 6:0 
18:35 1/4F SLAVEN BELUPO - DINAMO 0:1 1/4F ZELINA I - BJELOVAR 0:0 (0:2) 
19:15 1/2F DREAM TEAM - DINAMO 0:1 1/2F LOKOMOTIVA - BJELOVAR 2:0
20:10 FINALE DINAMO - LOKOMOTIVA 0:1 3. MJESTO DREAM TEAM - BJELOVAR 2:1

 SATNICA TERENI 3 I 4

SAT TEREN 3 REZ TEREN 4 REZ
09:00 MLADOST - PRIGORJE 1:2 VRBOVEC - DREAM TEAM 1:2
10:00 DUBRAVA I - ZELINA II 4:0 SLAVEN BELUPO - SESVETSKI KRALJEVEC 1:0
10:35
  DONJA ZELINA - STUDENTSKI GRAD 0:3
11:10 GORICA VM - KRIŽEVCI 2:0 SLOGA - ZELINA I 0:0
11:45 LOKOMOTIVA - CROATIA 10:0 SESVETE - DUBRAVA II 0.0
12.20 BJELOVAR - GORICA VM 1:0 STUDENTSKI GRAD - SLOGA 2:0
13:55 KRIŽEVCI - LOKOMOTIVA 1:6 ZELINA I - SESVETE 0:0
14:30 DINAMO - ZELINA II 3:0 PONIKVE -SESVETSKI KRALJEVEC 0:0
15:05 MLADOST - DUBRAVA I 1:2 VRBOVEC - SLAVEN BELUPO 1:5
15:40
  DONJA ZELINA - SLOGA  0:2
16:15 BJELOVAR - CROATIA 4:0 STUDENTSKI GRAD - DUBRAVA II 0:0
16:50 GORICA VM - LOKOMOTIVA 0:3 SLOGA - SESVETE 2:0

 LAUREATI

NAJBOLJI GOLMAN IVAN KOVAČIĆ (Dinamo)
NAJBOLJI STRIJELAC LENI PETERNAC (Lokomotiva)
NAJBOLJI IGRAČ DAVID BRLIĆ (Dream team)

 

Novosti

16.09.2017.

Odgoda utakmice Zelina-Karlovac 1919

Novi termin 27. 09.2017. više...

27.08.2017.

Pobjedom u novu sezonu

U prvom prvenstvenom ogledu Zelina svladala Jarun 3:2 više...

22.08.2017.

Osmica u Ivanić Gradu

Bijelo crveni se raspucali u posljednjoj pripremnoj tekmi više...

15.08.2017.

Supercup: ZELINA UZELA PEHAR

Finale završilo bez pobjednika. O peharu odlučivali jedanaesterci više...

30.07.2017.

Poraz od Mladosti

Zelina je povela, potom držala egal do kraja, kada domaći postižu pobjednički pogodak više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.