NK ZELINA

9. MNT 2024 mlađi pioniri

SUDIONICI

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C
ZELINA I ZELINA II DONJA ZELINA
KAŠINA DUGO SELO I RADNIK Križevci
VRBOVEC PRIGORJE Žerjavinec SESVETE 
STRMEC Bedenica CROATIA Hrastje DUGO SELO II

RASPORED REZULTATI

rb sat par rez
894 08:00 ZELINA II - STRMEC 1:0
895 08:25 ZELINA I - CROATIA 3:0
896 08:50 DONJA ZELINA - DUGO SELO II 1:1
897 09:15 KAŠINA - VRBOVEC 0:0
898 09:40 DUGO SELO I - PRIGORJE 2:1
899 10:05 RADNIK - SESVETE 1:6
900 10:30 STRMEC - VRBOVEC 3:2
901 10:55 CROATIA - PRIGORJE 0:2
902 11:20 DUGO SELO II - SESVETE 0:3
903 11:45 ZELINA I - KAŠINA 0:1
904 12:10 ZELINA II - DUGO SELO I 1:3
905 12:35 DONJA ZELINA - RADNIK 0:0
906 13:00 KAŠINA - STRMEC 1:3
907 13:25 DUGO SELO I - CROATIA 2:1
908 13:50 RADNIK - DUGO SELO II 3:1
909 14:15 VRBOVEC - ZELINA I 2:0
910 14:40 PRIGORJE - ZELINA II 0:1
911 15:05 SESVETE - DONJA ZELINA 7:0

POREDAK SKUPINA A

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. STRMEC Bedenica 2 0 1 6:4 6
2. VRBOVEC 1 1 1 4:3 4
3. KAŠINA 1 1 1 2:3 4
4. ZELINA I 1 0 2 1:3 3

POREDAK SKUPINA B

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. DUGO SELO I 3 0 0 7:3 9
2. ZELINA II 2 0 1 5:3 6
3. PRIGORJE Žerjaqvinec 1 0 2 3:3 3
4. CROATIA Hrastje 0 0 3 1:7 0

 

POREDAK SKUPINA C

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. SESVETE 3 0 0 16:1 9
2. RADNIK Križevci 1 1 1 4:7 4
3. DONJA ZELINA 0 2 1 1:8 2
4. DUGO SELO II 0 1 2 2:7 1

 

ZAVRŠNICA

rb sat par rez 7m
912 15:30 STRMEC - RADNIK 0:0 0:1 
913 15:55 DUGO SELO I - KAŠINA 2:0
914 16:20 SESVETE - PRIGORJE 3:0
915 16:50 VRBOVEC - ZELIONA II 2:1
916 17:20 RADNIK - SESVETE 0:11  
917 17:50 DUGO SELO I - VRBOVEC 5:0  
918 18:20 RADNIK - VRBOVEC 2:3  
919 19:00 SESVETE - DUGO SELO I 1:0  

STRIJELCI

10 Roko Špoljarić (Sesvete)
5 Ivano Cvjak (Dugo Selo I), Mario Gucić (Sesvete)
4 Khan Seferović (Sesvete)
3 Petar Jakopec (Vrbovec), Emanuel Mihalic (Strmec), Ivan čehulić (Zelina II), Luka Vuković (Dugo Selo I), Mihael Šantek (Radnik), Juraj Adanić (Sesvete)
2 Luka Mališ (Vrbovec), Matija Kokot (Zelina II), Jan Krašić (Dugo Selo I), Lukas Buči (Prigorje), Stjepan Combaj, Filip Lončar, Mihael Tomrecaj (Sesvete)
1 David Roginek (Zelina I), Filip Čukelj, Dominik Tudek (Kašina), Jakov Vdović, Roko Kukić, Mihael Ivić, Noa Pivarić (Vrbovec), Patrik Škledar, Filip Mužina, Ivan Martinjak (Strmec), Filip Banović (Zelina II), Antonio Dokić, Dominik Dujmović, Karlo Mišković (Dugo Selo I), Mihael Petek (Prigorje), Lovro batur (Croatia), Niko Jurić, Tin Dukši, Rafael Bosek (Radnik), Marko Matić, Josip Karamatić, Vinko Fran bešlić (Sesvete), Bartol Goršić, Luka Lovreković (Dugo Selo II)

LAUREATI

1. SESVETE  Lovro Šostera, Juraj Adanić, Josip Karamatić, Marko Matić, Mihael Tomrecaj, Roko Špoljarić, Mario Gucić, Vinko Fran Bešlić, Khan Severović, Filip Lončar, Luka Jelušić, Stjepan Combaj. Voditelj: Damir Pralas
2. DUGO SELO I   Toma Jazvo, Luka Širko, Ivano Cvjak, Dominik Dujmović, Martin Kajić, Karlo Mišković, Luka Vuković, Antonio Dokić, Jan Krašić, Karlo Pek. Voditelj: Matija Petak
3. VRBOVEC Colin Brgles, Matej Fratrić, Ivan Tratinjak, Petar Jakopec, Luka Mališ, Jakov Vdović, Mihael Ivić, David Cvjetanović, Mario Jarinjak, Ronald Andrić, Roko Kukić, Noa Pivarić. Voditelj: Zlatko Komet
4. RADNIK Križevci Josip Kirin, Tin Dukši, Rafael Bosek, Leo Bačani, Luka Simonović, Marko Lugomer, Mihael Šantek, Dino Franjčević, Niko Jurić. Voditelj: Tomislav Juroš
Najbolji igrač Luka Vuković (Dugo Selo)
Najbolji golman Lovro Šoster (Sesvete)
Najbolji strijelac Roko Špoljarić (Sesvete)

Novosti

26.12.2023.

Sretan Božić

Sretni Vam blagdani više...

28.11.2023.

Nogovikend: Golijade

Slavili seniori, potom i juniori, na ligama tintilinići, prstići i limači više...

28.11.2023.

Nogovikend: Uvjerljivi kadeti

Seniori pretrpjeli poraz, juniori i kadeti slavili protiv Vrbovca više...

16.10.2023.

Pobjeda protiv Tondacha

u 10. kolu sezone Zelina nagradila svoju igru uvjerljivom pobjedom više...

26.09.2023.

Nogovikend: Konačno uvjerljivi

Seniori pobjedom nastavili pozitivni niz, juniori uvjerljivo protiv Prigorja više...

Prijatelji kluba