NK ZELINA

5.MNT 2019 mlađi pioniri

SKUPINE

skupina A skupina B
KAŠINA KRIŽEVCI
PRIGORJE Žerjavinec STRMEC Bedenica
RADNIK Križevci VRBOVEC
ZELINA I ZELINA II 

RASPORED REZULTAT

rb sat par rez strijelci
395 08:00 ZELINA I - PRIGORJE

3-0

Lušić, Grabovac, Marenšćak
396 08:30 ZELINA II - STRMEC 5-3 Zubić, Božurić 3, Geller / Kos, Kuzmić, Tuković
397 09:00 RADNIK - KAŠINA 0-2 Pukšec
398 09:30 KRIŽEVCI - VRBOVEC 0-1 Skender
399 10:00 PRIGORJE - KAŠINA 2-2 Kašnar, Bastalić / Jurić 2
400 10:30 STRMEC - VRBOVEC 0:5 Vreš, Huzjak, Kosovec, Habuzin 2
401 11:00 ZELINA I - RADNIK 4:2 Grošinić, Lušić 3 / Gerić, Arki
402 11:30 ZELINA II - KRIŽEVCI 0:1 Balen
403 12:00 RADNIK - PRIGORJE 0:3 Bilahović 2, Kašnar
404 12:30 KRIŽEVCI - STRMEC 5:2 Bukal 2, Manojlović 2, Balen / Kos, Kuhtić
405 13:00 KAŠINA - ZELINA I 0:2 Marenšćak, Kordej 
406 13:30 VRBOVEC - ZELINA II 4:3 Habuzin, Kuzmek, Huzjak, Aščić / Vidak, Geller, Božurić

POREDAK SKUPINA A

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. ZELINA I 3 0 0 9:2 9
2. PRIGORJE 1 1 1 5:5 4
3. KAŠINA 1 1 1 4:4 4
4. RADNIK 0 0 3 2:9 0

POREDAK SKUPINA B

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. VRBOVEC 3 0 0 10:3 9
2. KRIŽEVCI 2 0 1 6:3 6
3. ZELINA II 1 0 2 8:8 3
4. STRMEC 0 0 3 5:15 0

ZAVRŠNICA

rb sat par rez strijelci
407 14:00 ZELINA I - KRIŽEVCI 2:1 Lušić, Marenščak / Bukal
408 14:30 VRBOVEC - PRIGORJE 2:0 Kosovec, Huzjak
409 15:00 3.mjesto: KRIŽEVCI - PRIGORJE 6:1 Šatrak 2, Manojlović, Šargač, Bukal 2
410 15:30 finale: ZELINA I - VRBOVEC 3:0 Grabovac 2, Lušić

STRIJELCI

6 Adam Lušić (Zelina) 
5 Luka Bukal (Križevci) 
4 Dino Božurić (Zelina)
3 Matija Huzjak, Noa Habuzin (Vrbovec), Fran Manojlović (Križevci), Leo Grabovac, Josip Marenšćak (Zelina)
2 Bruno Jurić (Kašina), Dominik Kosovec (Vrbovec), Leon Kos (Strmec), Josip Kašnar, Gabriel Bilahović (Prigorje), Jan Geller (Zelina)
1 Ivan Grošinić, Luka Kordej, Antonio Vidak (Zelina), Lukas Gerić, Josip Arki, Petar Balen, Gabrijel Šargač, Dorian Šatrak (Križevci), Jurica Pukšec (Kašina), Tomislav Skender, Bernard Vreš, Leo Kuzmek, Ivan Aščić (Vrbovec), Luka Marković (Prigorje), Mateo Tuković, Mihael Kuzmić, Mihael Kuhtić (Strmec)

LAUREATI

1. mjesto ZELINA I: Benjamin Sambol, Antonio Kožić, Adam Lušić, Luka Kordej, Josip Marenščak, Ivan Grošinić, Leo Grabovac, Nika Majcen Bošnjak, Matija Turčić (voditelj Elvis Asić)
2. mjesto VRBOVEC: Bruno Kovjanović, Noa Habuzin, Leo Kuzmek, Bernard Vreš, Leon Horvat, Ivan Aščić, Matija Huzjak, Filip Novosel, Dominik Kosovec, Ivan Jovanović, Tomislav Skender (voditelj Zlatko Komet)
3. mjesto KRIŽEVCI: Marin česi, Gabrijel Šargač, Fran manojlović, Petar Balen, Karlo habijanec, Ivan Vujčetić, Luka Dragač, Dorian Šatrak, Matija Srbljinović, Luka Bukal (voditelj Boris Nikšić)
4. mjesto PRIGORJE: Jan Jagatić, Luka Vrbić, David Bastalec, Andrej radoš, Luka Marković, Jan Kišur, Jan Jelovečki, Gabrijel Bilanović, Josip Kašnar, Karlo Bastalić, Domagoj Zmiša (voditelj Nikola Frljak)
najbolji strijelac Adam Lušić (Zelina)
najbolji golman Benjamin Sambol (Zelina)
najbolji igrač Luka Bukal (Križevci)

Turnir pratite na Facebook događaju MNT ZELINA 2019

Novosti

20.06.2019.

5.MNT 2019. Trodnevni festival nogometa

Pred nama je peti međunarodni ljetni turnir za mlađe uzraste više...

16.04.2019.

HNL4 Zelina-Karlovac 2:0

Sav prihod s utakmice uplačen je u fond za Milu Rončević više...

15.04.2019.

HNL4 Zelina-Croatia 1:0

Lokalni derbi završio pobjedom Zeline više...

21.03.2019.

HNL4 Odra - Zelina 1:1

Žal za propuštenim bodovima više...

16.03.2019.

HNL4 Zelina - Dinamo 3:1

Prva proljetna pobjeda bijelo crvenih više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.