SUDIONICI
SKUPINA A | SKUPINA B |
KAŠINA | KRIŽEVCI |
STRMEC Bedenica | PRIGORJE Žerjavinec |
VRBOVEC | STUDENSTKI GRAD Zagreb |
ZELINA I | ZELINA II |
RASPORED - REZULTATI
rb | datum | sat | par | rez |
097 | 05.01.2016. | 08:00 | ZELINA I - KAŠINA | 3:0 |
098 | 05.01.2016. | 08:30 | ZELINA II - PRIGORJE | 2:5 |
099 | 05.01.2016. | 09:00 | STRMEC - VRBOVEC | 0:1 |
100 | 05.01.2016. | 09:30 | KRIŽEVCI - STUDENTSKI GRAD | 2:0 |
101 | 05.01.2016. | 10:00 | KAŠINA - VRBOVEC | 0:0 |
102 | 05.01.2016. | 10:30 | PRIGORJE - STUDENTSKI GRAD | 1:3 |
103 | 05.01.2016. | 11:00 | ZELINA I - STRMEC | 5:2 |
104 | 05.01.2016. | 11:30 | ZELINA II - KRIŽEVCI | 0:5 |
105 | 05.01.2016. | 12:00 | STRMEC - KAŠINA | 0:1 |
106 | 05.01.2016. | 12:30 | KRIŽEVCI - PRIGORJE | 3:0 |
107 | 05.01.2016. | 13:00 | VRBOVEC - ZELINA I | 1:0 |
108 | 05.01.2016. | 13:30 | STUDENTSKI GRAD - ZELINA II | 10:1 |
109 | 05.01.2016. | 14:00 | polufinale VRBOVEC - STUDENTSKI GRAD | 1:5 |
110 | 05.01.2016. | 14:30 | polufinale KRIŽEVCI - ZELINA I | 3:1 |
111 | 05.01.2016. | 15:00 | utakmica za treće mjesto VRBOVEC - ZELINA I | 1:2 |
112 | 05.01.2016. | 15:30 | finale KRIŽEVCI - STUDENTSKI GRAD | 3:1 |
POREDAK SKUPINA A
poz | ekipa | ut | pob | ner | por | g+- | bod |
1. | VRBOVEC | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | 7 |
2. | ZELINA I | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 6 |
3. | KAŠINA | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:3 | 4 |
4. | STRMEC | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
POREDAK SKUPINA B
poz | ekipa | ut | pob | ner | por | g+- | bod |
1. | KRIŽEVCI | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | 9 |
2. | STUDENTSKI GRAD | 3 | 2 | 0 | 1 | 13:4 | 6 |
3. | PRIGORJE | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:8 | 3 |
4. | ZELINA II | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:20 | 0 |
STRIJELCI
11 | Vito Šolman (Studentski Grad) |
5 | Petar Glasnović (Studentski Grad) |
4 | Ivan Matejaš, Gabriel Bosek (Križevci) |
3 | Roberto Gregurić (Križevci), Leon Ratković, Josip Crnoja (Zelina I) |
2 | Tin Božurić, Josip Marenšćak (Zelina I) |
1 | Leon Mlinarić, Matija Dumek, Josip Madjer, Mihael Miklečić, Jakov Tomac (Križevci), Luka Lazarin (Zelina I), Matija Huzjak, Noah Habuzin, Luka Mladen, Leon Horvat (Vrbovec), Matej Subašić, Martin Tokić, Jurica Domitrović (Zelina II), Antun Šišmanović, Gašpar Miklečić, Luka Jurakić (Studentski Grad), Mateo Sever (Kašina), David Vokić, Karlo Žakman, Jan Kišur, Jan Glavaš, Tin Butić, Marko Soldo (Prigorje), Jan Vršćak, Roberto Kuzmić (Strmec) |
LAUREATI
NAJBOLJI GOLMAN | MATIJA DRAGIJA (Zelina I) |
NAJBOLJI STRIJELAC | VITO ŠOLMAN 11 (Studentski Grad) |
NAJBOLJI IGRAČ | IVAN MATEJAŠ (Križevci) |