NK ZELINA

SEMAFOR sve utakmice kluba 2023-24

SENIORI

26.07.2023. 18:00 prip   Zagreb Zagreb - Zelina 0:1   Ovčar
29.07.2023. 18:00 prip   S.I.Zelina Zelina - Vrapče 0:2    
02.08.2023. 18:00 prip   S.I.Zelina Zelina - Tondach 0:3  
05.08.2023. 10:00 prip   S.I.Zelina Zelina - Ponikve 2:4   Đonlić 2
08.08.2023. 18:00 prip   Zagreb Trnje - Zelina 0:2   Simeunović, Grabovac
09.08.2023. 18:00 prip   Hrastje Croatia - Zelina 2:3   Grošinić 2, Grabovac
12.08.2023. 18:00 prip   Dugo Selo Dugo Selo - Zelina 1:0  
16.08.2023. 18:00 prip   Bedenica Strmec - Zelina 1:4   Đonlić, Vidak, Colarić 2
19.08.2023. 17:30 prip   S.I.Zelina Zelina - Mladost P 0:2    
25.08.2023. 17:30 1.
S.I.Zelina Zelina - Zagorec 0:2    
30.08.2023. 17:30 kup   Gradići Gradići - Zelina 1:2   Ovčar, D. Horvat
02.09.2023. 17:15 2.
Sisak Segesta - Zelina 6:2
Simeunović, Karamatić 
09.09.2023. 17:00 3.   S.I.Zelina Zelina - Dinamo 3:1   Simeunović 2, Colarić
13.09.2023. 17:00 4.   S.I.Zelina Zelina - Lukavec 0:0  
17.09.2023. 17:00 5.   Donja Bistra Bistra - Zelina 2:2
Colarić, Karamatić
23.09.2023. 16:45 6.   S.I.Zelina Zelina - Samobor 4:0
Colarić 2, Ovčar, Husnjak
01.10.2023. 16:30 7.   Strmec S Sava Strmec - Zelina 3:1   Karamatić
04.10.2023. 16:30 8.   S.I.Zelina Zelina - HAŠK 1903 1:2   Colarić
07.10.2023. 16:15 9.   Zagreb Trešnjevka - Zelina 4:3   Karamatić, Colarić, Simeunović
14.10.2023. 16:00 10.   S.I.Zelina Zelina - Tondach 4:1   Colarić 2, Simeunović, Ovčar
21.10.2023. 15:45 11.   Petrinja Mladost - Zelina 2:0    
28.10.2023. 15:30 12.   S.I.Zelina Zelina - Ponikve 2:2   Simeunović, Pavić
04.11.2023. 14:30 13.   Kurilovec Kurilovec - Zelina 3:2   D. Horvat, Colarić
11.11.2023. 14:15 14.   S.I.Zelina Zelina - Lučko 0:2    
19.11.2023. 11:00 15.   Mače Gaj - Zelina 3:2   D.Horvat, Colarić
25.11.2023. 13:45 16.   S.I.Zelina Zelina - Vrapče 3:1   D.Horvat 2, Colarić
02.12.2023. 13:30 17.   Zagreb Maksimir - Zelina 7:2   Sviben, D. Horvat
17.01.2024. 18:00 prip   S.I.Zelina Zelina - Hrvatski Dragovoljac 0:3    
27.01.2024. 10:00 prip
S.I.Zelina Zelina - Dinamo 1:3    
31.01.2024. 15:30 prip   Dugo Selo Dugo Selo - Zelina 3:1    
03.02.2024. 13:30 prip   S.I.Zelina Zelina - Jarun 1:2    
07.02.2024. 18:00 prip   S.I.Zelina Zelina - Mladost Ždralovi 0:1    
10.02.2024. 11:00 prip   S.I.Zelina Zelina - Tigar SN 2:3    
17.02.2024. 11:00 prip   S.I.Zelina Zelina - Vrapče 1:3
Sviben

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUNIORI

06.09.2023. 20:00 1.
S.I.Zelina   Zelina - Brezovica   1:1   Kordej
21.09.2023. 20:00 2.
S.I.Zelina   Zelina - Moslavina   0:2    
10.09.2023. 11:30 3.   Petrinja   Mladost - Zelina   0:5   Vidak 2, Kordej, Geller, Žilić
16.09.2023. 17:00 4.   Ogulin   Ogulin - Zelina   2:0    
24.09.2023. 11:00 5.   S.I.Zelina   Zelina - Prigorje   3:0   Vidak, Kordej, Domitrović
01.10.2023. 16:30 6   Laduč   Sutla Laduč - Zelina   0:0    
08.10.2023. 10:00 7.   S.I.Zelina   Zelina - Sava S   2:1   Domitrović, Grabovac
14.10.2023. 16:00 8.   Zagreb   Stud. Grad - Zelina   5:1   Grabovac
22.10.2023. 11:30 9.   S.I.Zelina   Zelina - Mladost B   1:6   Sviben
29.10.2023. 11:30 10.
Zagreb   ZET - Zelina   4:1   Iviček
05.11.2023. 11:40 11.   S.I.Zelina   Zelina - Vrbovec   4:2   Sviben 2, Vidak, Geller
11.11.2023. 14:15 12.   Pregrada   Pregrada - Zelina   3:1   Mikovčić
19.11.2023. 11:30 13.   S.I.Zelina   Zelina - Bistra   1:3   Kordej
26.11.2023. 13:00 14.   S.I.Zelina   Zelina - Tigar   7:4   Domitrović, Grabovac, Sviben 2, Sever, Sambol, Kordej
18.02.2024. 12:00 15.   S.I.Zelina   Zelina- Jaska Vinogradar   1:2   Sviben

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KADETI

20.08.2023. 10:00 kup
S.I.Zelina   Zelina - Kurilovec 2:2 (3:5) Marković, Prugovečki
06.09.2023. 18:00 1.
S.I.Zelina   Zelina - Brezovica 1:3 Vidak
21.09.2023. 18:00 2.
S.I.Zelina   Zelina - Moslavina 2:1 Bošnjak, Mucek
13.09.2023. 09:30 3.   Petrinja   Mladost - Zelina 2:1 Bošnjak
16.09.2023. 15:00 4.   Ogulin   Ogulin - Zelina 2:1 Vidak
24.09.2023. 09:00 5.   S.I.Zelina   Zelina - Prigorje 3:4 Mucek 2, Vidak 
01.10.2023. 14:30 6.   Laduč   Sutla Laduč - Zelina 0:0  
08.10.2023. 12:00 7.   S.I.Zelina   Zelina - Sava Strmec 0:10  
14.10.2023. 14:00 8.   Zagreb   Studentski Grad - Zelina 2:3 Žilić, Bošnjak, Marković
22.10.2023. 09:00 9.   S.I.Zelina   Zelina - Mladost Buzin 1:4 Mikovčić
29.10.2023. 09:30 10.   Zagreb   ZET - Zelina 1:3 Marković, I. Žilić, M.Žilić
05.11.2023. 09:40 11.   S.I.Zelina   Zelina - Vrbovec 4:1 I. Žilić 2, Bošnjak 2
11.11.2023. 14:15 12.   Pregrada   Pregrada - Zelina 6:0
19.11.2023. 09:30 13.   S.I.Zelina   Zelina - Bistra 1:0 Bošnjak
26.11.2023. 11:00 14.   S.I.Zelina   Zelina - Tigar 3:9 Vidak 3
18.02.2024. 10:00 15.   S.I.Zelina   Zelina - Jaska Vinogradar 1:0 Vidak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIONIRI

19.08.2023. 18:00 kup
Bedenica   Strmec - Zelina 0:3  
02.09.2023. 11:30 1.   S.I.Zelina   Zelina - Naftaš Ivanić 0:5  
10.09.2023. 11:30 2.   Zaprešić   Inker - Zelina 9:0  
16.09.2023. 11:30 3.   S.I.Zelina   Zelina - Vatrogasac 0:1  
24.09.2023. 11:30 4.   Vrbovec   Vrbovec - Zelina 9:0  
07.10.2023. 11:30 6.   S.I.Zelina   Zealina - Sutla Laduč 1:9 Šulićek
14.10.2023. 11:30 7.   Brezje   Tigar SN - Zelina 10:0  
26.10.2023. 20:30 8.   S.I.Zelina   Zelina - Ban Jelačić 2:1 Cecelja, Šalamun
29.10.2023. 11:30 9.   Bregana   Bregana - Zelina 0:1 Kokot
04.11.2023. 11:30 10.   S.I.Zelina   Zelina - Top 3:2 Šalamun, Fišter, Momčilović
11.11.2023. 11:30 11.   Kurilovec   Kurilovec - Zelina 13:0  
18.11.2023. 11:30 12.   S.I.Zelina   Zelina - Sava Strmec 8:0 Fišter, Kralj 2, Šulićek, Kovačević, Ovčar 2, Kokot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MLAĐI PIONIRI

02.09.2023. 10:00 1. S.I.Zelina Zelina - Naftaš Ivanić 1:6 Pofuk
10.09.2023. 10:00 2.  Zaprešić Inker - Zelina 5:0
16.09.2023. 10:00 3. S.I.Zelina Zelina - Vatrogasac 2:2 Vizintin, Damijanić
24.09.2023. 10:00 4. Vrbovec Vrbovec - Zelina 8:1 Banović
07.10.2023. 10:00 6. S.I.Zelina Zelina - Sutla Laduč 1:1 Rukavina
14.10.2023. 10:00 7. Brezje Tigar SN - Zelina 2:5 Habeić 3, Pilipović, Mikovčić
26.10.2023. 19:00 8. S.I.Zelina Zelina - Ban Jelačić 2:3 Čehulić 2
29.10.2023. 10:00 9. Bregana Bregana - Zelina 6:1 Pilipović
04.11.2023. 10:00 10. S.I.Zelina Zelina - Top 1:2 Čehulić
11.11.2023. 10:00 11. Kurilovec Kurilovec - Zelina 4:0  
18.11.2023. 10:00 12. S.I.Zelina Zelina - Sava Strmec 2:4 Rukavina, Čehulić

 

 

 

 

 

 

 

 

LIMAČI

09.11.2023. 12:00 1. V.Mlaka   Velika Mlaka - Zelina II 1:2 Besek, Žigrović
10.09.2023. 11:00 2. S.I.Zelina   Zelina  - Turopolje 5:1 Burić, Mikovčić, Šeb, Pukšec, Posavec
16.09.2023. 11:00 3. Kuče   Turopoljac - Zelina II 7:0  
17.09.2023. 11:00 2. S.I.Zelina    Zelina - Kurilovec 0:6
23.09.2023. 11:00 3. Vrbovec   Vrbovec - Zelina 1:1 Burić
24.09.2023. 14:00 4. S.I.Zelina   Zelina II - Mraclin 0:9
30.09.2023. 11:00 5. Gradići   Gradići - Zelina II 2:4 Cikuša 3, Bistrički
01.10.2023. 11:00 4. S.I.Zelina   Zelina - Gorica 0:9  
08.10.2023. 13:30 6. S.I.Zelina   Zelina II - Dinamo Hidrel 3:3 Besek 3
14.10.2023. 13:00 7. Dugo Selo   Dugo Selo - Zelina  4:0  
14:10.2023. 11:00 7. V. Buna   Buna - Zelina II 3:0  
21.10.2023. 10:00 7. S.I.Zelina   Zelina - Ban Jelačić 2:4 Šeb 2
22.10.2023. 11:00 8. Dugo Selo   Dugo Selo II - Zelina II 9:0  
29.10.2023. 09:00 8. V. Mlaka   Velika Mlaka - Zelina 5:5 Šeb 2, Gajger 2, Mikovčić
29.10.2023. 10:30 9. S.I.Zelina   Zelina II - Vatrogasac 0:8  
31.10.2023. 20:30 5. IvanićGrad   Naftaš Ivanić - Zelina 3:0  
04.11.2023. 11:00 10. Buševec   Polet - Zelina II 11:0  
05.11.2023. 13:00 9. S.I.Zelina   Zelina - Jaska Vinogradar 2:1 Bagavac, Šeb
12.11.2023. 12:00 1. Križ   Sloga - Zelina 1:2  
12.11.2023. 14:00 11. S.I.Zelina   Zelina II - Mladost 0:9  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRSTIĆI

12.11.2023. 11:00 1. Križ   Sloga Križ - Zelina 0:4  
09.11.2023. 18:30 1. Velika Mlaka   Velika Mlaka - Zelina II 0:3  
10.09.2023. 10:00 2. S.I.Zelina   Zelina II - Turopolje 4:0 Poldrugač 2, Marinković, Žilić
16.09.2023. 10:00 3. Kuče   Turopoljac - Zelina II 1:6 Majta 2, Pofuk 2, Žilić, Poldrugač
17.09.2023. 10:00 2. S.I.Zelina   Zelina - Kurilovec 1:4 Šeb 
23.09.2023. 12:00 3. Vrbovec   Vrbovec - Zelina 3:1 Prelec
24.09.2023. 13:00 4. S.I.Zelina   Zelina II - Mraclin 3:0 Poldrugač 2, Žilić
30.09.2023. 10:00 5. Gradići   Gradići - Zelina 4:2 Trcak, Šeb
01.10.2023. 10:00 4. S.I.Zelina   Zelina - Gorica 1:5 Žilić
08.10.2023. 14:30 6. S.I.Zelina   Zelina II - Dinamo Hidrel 2:0 Šeb 2
14.10.2023. 14:00 6. Dugo Selo   Dugo Selo - Zelina 7:1 Prelec
14.10.2023. 10:00 7. V.Buna   Buna - Zelina II 6:0  
22.10.2023. 09:30 8. Dugo Selo   Dugo Selo - Zelina II 0:1  
21.10.2023. 11:00 7. S.I.Zelina   Zelina - Ban Jelačić 0:2  
31.10.2023. 19:30 5. Ivanić Grad   Naftaš Ivanić - Zelina 2:0  
29.10.2023. 09:30 9. S.I.Zelina   Zelina II - Vatrogasac 5:0 Prelec 3, Habunek 2
04.11.2023. 10:00 10. Buševec   Polet - Zelina II 5:1 Burić
05.11.2023. 14:00 9. S.I.Zelina   Zelina - Jaska Vinogradar 1:2 Poldrugač
12.11.2023. 13:00 11. S.I.Zelina   Zelina II - Mladost 4:0 Burić 3, Prelec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VETERANI

28.08.2023. 18:00 1.
Zelina - Lonja 8:2 Vuković 2, Žigrović, Stojanović, Jakopic 3, Zmazek
04.09.2023. 18:00 2.
Zelina - Strmec 3:1 Jakopic 2, Dananić
11.09.2023. 18:00 3.
Rakovec - Zelina 1:8 Nokaj 4, Jakopic 3, Zmazek
14:09.2023. 18:00 4.   Zelina - Vrbovec 2:2 Nokaj 2
18.09.2023. 17:30 5.
Rugvica Sava - Zelina 1:4 Jakopic 2, Nokaj, Ratkajec
25.09.2023. 17:30 6.   Zelina - Dugo Selo 1:2 Stojanović
02.10.2023. 17:30 7.   Dubrava - Zelina 1:2 Filipović, Stojanović
05.10.2023. 17:00 8.
Zelina - Milka Trnina 2:0 Ratkajec 2
09.10.2023. 17:00 9.   Sloga Križ - Zelina 1:4 Nokaj 3, Stojanović
23.10.2023. 16:15 11.
Zelina - Donja Zelina 10:0 Stojanović 5, Vuković, Zmazek, Jakopic, Nokaj, Filipović
27.10.2023. 16:15 12.   Kloštar - Zelina 0:3  

 

 

 

Novosti

26.12.2023.

Sretan Božić

Sretni Vam blagdani više...

28.11.2023.

Nogovikend: Golijade

Slavili seniori, potom i juniori, na ligama tintilinići, prstići i limači više...

28.11.2023.

Nogovikend: Uvjerljivi kadeti

Seniori pretrpjeli poraz, juniori i kadeti slavili protiv Vrbovca više...

16.10.2023.

Pobjeda protiv Tondacha

u 10. kolu sezone Zelina nagradila svoju igru uvjerljivom pobjedom više...

26.09.2023.

Nogovikend: Konačno uvjerljivi

Seniori pobjedom nastavili pozitivni niz, juniori uvjerljivo protiv Prigorja više...

Prijatelji kluba