NK ZELINA

5.MNT 2019 juniori

SKUPINE

SKUPINA A SKUPINA B
DUGO SELO RADNIK Križevci
KAŠINA STRMEC Bedenica
PRIGORJE Žerjavinec VRBOVEC
ZELINA I ZELINA II

RASPORED REZULTATI

rb sat par rez strijelci
427 08:00 ZELINA I - PRIGORJE 0:1 Frljak
428 08:30 ZELINA II - RADNIK 0:0
429 09:00 DUGO SELO - KAŠINA 3:0 Vuković, Pavlović 2
430 09:30 VRBOVEC - STRMEC 0:1 Šavorić
431 10:00 PRIGORJE - KAŠINA 3:2 Sever, Combaj 2 / Lončar 2
432 10:30 RADNIK - STRMEC 3:0 Babić 2, Kranjčević
433 11:00 ZELINA I - DUGO SELO 1:6 Banovec / Pavlović 4, Babić 2
434 11:30 ZELINA II - VRBOVEC 2:1 Papak 2 / Busija
435 12:00 DUGO SELO - PRIGORJE 12:0 Rakiževec 2, Međugorac, Babić, Lepotinec, Pandžić 2, Pavlović 2, Vuković 3
436 12:30 VRBOVEC - RADNIK 1:2 Valdec / Kranjčević, Babić
437 13:00 KAŠINA - ZELINA I 3:2 Borščak, Lončar, Pirenjak / Kamenarić 2
438 13:30 STRMEC - ZELINA II 0:6 I.Hrupec 2, Papak, Mačković, Litvić, Trcak

POREDAK SKUPINA A

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. DUGO SELO 3 0 0 21:1 9
2. PRIGORJE 2 0 1 4:14 6
3. KAŠINA 1 0 2 5:8 3
4. ZELINA I 0 0 3 3:10 0

POREDAK SKUPINA B

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. ZELINA II 2 1 0 8:1 7
2. RADNIK 2 1 0 5:1 7
3. STRMEC 1 0 2 1:9 3
4. VRBOVEC 0 0 3 2:5 0

ZAVRŠNICA

rb sat par rez strijelci
439 14:00 DUGO SELO - KRIŽEVCI 0:1 Babić
440 14:30 ZELINA II - PRIGORJE 5:1 M.Hrupec, I.Hrupec, Papak, Mačković, Škrlec / Ljubić
441 15:00 3.mjesto: DUGO SELO - PRIGORJE 4:2 Babić, Pavlović 2, Lović / Combaj 2
442 15:30 finale: KRIŽEVCI - ZELINA II 1:0 Babić

STRIJELCI

10 Robert Pavlović (Dugo Selo) 
5 Mihael Babić (Križevci) 
4 Vuković, Babić (Dugo Selo)
3 Ivan Combaj (Prigorje), Patrik Papak, Ivan Hrupec (Zelina)
2 Rakiževec (Dugo Selo), Domagoj Lončar (Kašina), Filip Kamenarić, Mihael Mačković (Zelina), Filp Kranjčević (Križevci)
1 Filip Frljak, Karlo Sever, Miran Ljubić (Prigorje), Međugorac, Lepotinec, Pandžić, Lović (Dugo Selo), Nikola Pirenjak, Domagoj Lončar, Leon Borščak (Kašina), David Banovec, Marko Trcak, Dino Litvić, Martino Hrupec, Marko Škrlec (Zelina), Filip Busija, Leo Valdec (Vrbovec), Luka Šavorić (Strmec)

LAUREATI

1.mjesto KRIŽEVCI
2.mjesto ZELINA II
3.mjesto DUGO SELO
4.mjesto PRIGORJE
najbolji strijelac ROBER PAVLOVIĆ (Dugo Selo)
najbolji golman NIKOLA POSAVEC (Zelina II)
najbolji igrač MIHAEL BABIĆ (Križevci)

Turnir pratite na Facebook događaju MNT ZELINA 2019

Novosti

27.12.2018.

Zimski MNT 2019

Zelinski turnir po peti puta okuplja sve kategorije u zimskom izdanju koji kreće 7. siječnja više...

20.12.2018.

Mijo Stipić ponovo izabran za predsjednika NK Zelina

Izvještajno izborna Skupština izabrala novo vodstvo kluba za naredne četiri godine više...

02.12.2018.

Izborna Skupština NK Zelina

Skupština kluba izabrat će vodstvo za mandat od četiri godine više...

18.10.2018.

HR CUP Zelina-Dinamo

Od četvrtka 18.10.2018. u prodaji ulaznice za osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.