NK ZELINA

Ljetni MNT 2016 limači

 SKUPINE

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
ZELINA I TRNJE Zagreb DUGO SELO HAJDUK Hercegovac
STUDENTSKI GRAD Zagreb MLADOST Obrezina VRBOVEC ČULINEC Zagreb
RUDAR Dubrava Zabočka RUGVICA SESVETSKI KRALJEVAC KRIŽEVCI
MOST Zagreb DONJA ZELINA  DUBRAVKA TURČIN ZELINA II
PRIGORJE Žerjavinec STRMEC Bedenica  BAN JELAČIĆ Vukovina JARUN Zagreb

 SKUPINA A

POZ. EKIPA / KLUB POB NER POR BOD G+-
1 STUDENTSKI GRAD Zagreb 3 1 0 10 6:1
2. MOST Zagreb  2 2 0 08 5:1
3. RUDAR Dubrava Zabočka 1 1 2 04 2:4
4. ZELINA I Sveti Ivan Zelina 1 1 2 04 4:6
5. PRIGORJE Žerjavinec 0 1 3 01 1:6

 SKUPINA B

POZ EKIPA / KLUB POB NER POR BOD G+-
1. TRNJE Zagreb 3 1 0 10 10:1
2. MLADOST Obrezina 3 1 0 10 9:2
3.  STRMEC Bedenica 2 0 2 06 3:6
4. RUGVICA 0 1 3 01 2:6
5. DONJA ZELINA 0 1 3 01 1:10

 SKUPINA C

POZ EKIPA / KLUB POB NER POR BOD G+-
1. DUGO SELO 4 0 0 12 14:2
2. SESVETSKI KRALJEVAC 3 0 1

09

8:6
3. BAN JELAČIĆ Vukovina 2 0 2 06 5:5
4. VRBOVEC 1 0 3 03 5:8
5. DUBRAVKA Turčin 0 0 4 00 2:13

 SKUPINA D

POZ EKIPA / KLUB POB NER POR BOD G+-
1. HAJDUK Hercegovac 4 0 0 12 10:0
2. KRIŽEVCI 3 0 1 09 9:1
3. JARUN Zagreb 2 0 2 06 6:5
4. ZELINA II Sveti Ivan Zelina 1 0 3 03 03:10
5. ČULINEC DM 0 0 3 00 0:12

 SATNICA / REZULTATI

SAT TEREN A TEREN B TEREN C
09:00 STUDENTSKI GRAD - PRIGORJE 2:0 MLADOST - STRMEC 2:0 VRBOVEC - BAN JELAČIĆ 0:1
10:00 ČULINEC DM - JARUN 0:3 RUDAR - MOST 0:2 RUGVICA - DONJA ZELINA 1:1
10:35 SES.KRALJEVAC - DUBRAVKA 3:0 KRIŽEVCI - ZELINA II 4:0 ZELINA I - STUDENTSKI GRAD 0:2
11:10 TRNJE - MLADOST 1:1 DUGO SELO - VRBOVEC 3:1 HAJDUK - ČULINEC 3:0
11:45 PRIGORJE - RUDAR 0:1 STRMEC - RUGVICA 1:0 BAN JELAČIĆ - SES. KRALJEVAC 0:2
12:20 JARUN - KRIŽEVCI 0:2 RUDAR - ZELINA I 0:0 RUGVICA - TRNJE 0:2
12:55 SES.KRALJEVAC - DUGO SELO 0:4 KRIŽEVCI - HAJDUK 0:1 MOST - PRIGORJE 0:0
13:30 DONJA ZELINA - STRMEC 0:2 DUBRAVKA - BAN JELAČIĆ 1:3 ZELINA II - JARUN 0:3
14:05 STUDENTSKI GRAD - RUDAR 2:1 MLADOST - RUGVICA 2:1 VRBOVEC - SES. KRALJEVAC 2:3
14:40 ČULINEC - KRIŽEVCI 0:3 ZELINA I - MOST 1:3 TRNJE - DONJA ZELINA 3:0
15:15 DUGO SELO - DUBRAVKA 5:0 HAJDUK - ZELINA II 3:0 MOST - STUDENTSKI GRAD 0:0
15:50 DONJA ZELINA - MLADOST 0:4 DUBRAVKA - VRBOVEC 1:2 ZELINA II - ČULINEC 3:0
16:25 PRIGORJE - ZELINA I 1:3 STRMEC - TRNJE 0:4 JARUN - HAJDUK 0:3
17:00 BAN JELAČIĆ - DUGO SELO 1:2



17:45 1/4 ST. GRAD - KRIŽEVCI 5:6 1/4 TRNJE - S.KRALJEVAC 1:0    
18:30 1/4F MOST - HAJDUK 0:1 1/4 MLADOST - DUGO SELO 2:1    
19:15 1/2 KRIŽEVCI - HAJDUK 2:0 1/2 TRNJE - MLADOST 1:0    
20:00 F KRIŽEVCI - TRNJE 1:0 MF HAJDUK - MLADOST 1:2    


 LAUREATI

1. NK KRIŽEVCI

2. NK TRNJE Zagreb

3. NK MLADOST Obrezina

4. NK HAJDUK Hercegovac

najbolji strijelac: NOA ŠALKOVIĆ (Mladost Obrezina)

najbolji golman: IVAN CVETOJEVIĆ (Hajduk Hercegovac)

najbolji igrač: LEON MLINARIĆ (Križevci)

 Rezultati i fotke uživo na FB NK ZELINA

 Organizator zadržava pravo izmjene satnice.

Novosti

02.12.2018.

Izborna Skupština NK Zelina

Skupština kluba izabrat će vodstvo za mandat od četiri godine više...

18.10.2018.

HR CUP Zelina-Dinamo

Od četvrtka 18.10.2018. u prodaji ulaznice za osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa više...

12.10.2018.

UEFA KUP REGIJA Prvaci Europe bez finala Kupa regija

Hrvatska selekcija nije uspjela ući u završnicu. Francuzi u Zelini ipak prejaki više...

12.10.2018.

Švigir i Rac krenuli s 5:1

Seniorima nova struka unijela pozitivu uspjesima u oba kupa i prvenstvu više...

27.09.2018.

HRVATSKI KUP Preko Dubrovnika do Dinama

Zelina je u 1/16 finala svladala dubrovački GOŠK 1919 s 2:0 i osigurala domaćinstvo protiv GNK Dinamo Zagreb više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.