NK ZELINA

Ljetni MNT 2016 mlpio

 SKUPINE

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C
DUBRAVA TIM KABEL Zagreb ZELINA II Sveti Ivan Zelina DUGO SELO
KAŠINA KRIŽEVCI VRBOVEC
STUDENTSKI GRAD Zagreb RUGVICA PITOMAČA
ZELINA I Sveti Ivan Zelina DONJA ZELINA DUBRAVKA Turčin
MLADOST Obrezina OŠ DINAMO Zagreb ČULINEC Zagreb

 SKUPINA A

POZ KLUB / EKIPA POB NER POR BOD G+-
1 DUBRAVA TIM KABEL Zagreb 2 2 0 8 6:4
2. STUDENTSKI GRAD Zagreb 2 1 1 7 8:4
3. KAŠINA 2 1 1 7 3:1
4. ZELINA I 1 1 2 4 2:3
5. MLADOST Obrezina 0 1 3 1 0:7

 SKUPINA B

POZ KLUB / EKIPA POB NER POR BOD G+-
1. DINAMO Zagreb 3 0 1 9 7:5
2. ZELINA II 2 1 1 7 8:4
3. KRIŽEVCI 2 1 0 7 5:3
4. RUGVICA 0 3 1 3 2:5
5. DONJA ZELINA 0 1 3 1 0:5

 SKUPINA C

POZ KLUB / EKIPA POB NER POR BOD G+-
1. DUGO SELO 3 0 1 9 8:4
2. ČULINEC 2 1 1 7 6:3
3. DUBRAVKA Turčin 1 1 2 4 5:6
4. PITOMAČA 1 1 2 4 5:6
5. VRBOVEC 1 1 2 4 3:5

 

 SATNICA / REZULTATI

SAT TEREN A TEREN B TEREN C  
10:00 KAŠINA - MLADOST 2:0 DINAMO - ZELINA II 3:2 VRBOVEC - ČULINEC 0:0
10:35 SVEČANO OTVORENJE TURNIRA   POSTROJAVANJE EKIPA
   
11:00 PITOMAČA - DUBRAVKA 0:0 ZELINA I - DUBRAVA 1:2 RUGVICA - DONJA ZELINA 0:0
11:35 ZELINA II - RUGVICA 1:1 ČULINEC - PITOMAČA 2:3 MLADOST - ZELINA I 0:0
12:10 STUDENTSKI GRAD - KAŠINA 1:0 KRIŽEVCI - DINAMO 3:0 DUGO SELO - VRBOVEC 3:0
12:45 PITOMAČA - DUGO SELO 1:2 ZELINA I - STUDENTSKI GRAD 1:0 RUGVICA - KRIŽEVCI 1:1
13:20 DONJA ZELINA - ZELINA II 0:3 DUBRAVKA - ČULINEC 0:2 DUBRAVA - MLADOST 1:0
13:55 STUDENTSKI GRAD - DUBRAVA 3:3 KRIŽEVCI - DONJA ZELINA 1:0 DUGO SELO - DUBRAVKA 3:1
14:30 VRBOVEC - PITOMAČA 2:1 KAŠINA - ZELINA I 1:0 DINAMO - RUGVICA 3:0
15:05 DONJA ZELINA - DINAMO 0:1 DUBRAVKA - VRBOVEC 4:1 DUBRAVA TK - KAŠINA 0:0
15:40 MLADOST - STUDENTSKI GRAD 0:4 ZELINA II - KRIŽEVCI 2:0 ČULINEC - DUGO SELO 2:0
16:20 1/4 DUBRAVA TK - KRIŽEVCI 2:1 1/4 DUGO SELO - KAŠINA

4:5

(2:2)


 
16:55 1/4 DINAMO - ČULINEC

4:3

(1:1)

1/4 STUDENTSKI GRAD - ZELINA II 0:3
 
17:45 1/2 SUBRAVA TK - KAŠINA 0:1  1/2 DINAMO - ZELINA II

1:2

(0:0) 


 
18:30

finale:

KAŠINA - ZELINA II

3:0 

ut.za 3.mj.

DINAMO - DUBRAVA TK

0:1
 

 STRIJELCI

GOL STRIJELCI
6 Luka Bosiljevac (Dubrava TK)
4 Trebeš (Studentski Grad), Matija Kelčec (Kašina), Patrik Pukšec, Mislav Sever (Zelina II)

 LAUREATI

1. KAŠINA

2. ZELINA II

3. DUBRAVA TIM KABEL

4. DINAMO ZAGREB

najbolji strijelac: LUKA BOSILJEVAC (Dubrava TK)

najbolji golman: BORNA PAŽIĆ (Zelina II)

najbolji igrač: MATIJA KELČEC (Kašina)

 Rezultati uživo i fotke na FB stranici NK Zelina

 Organizator zadržava pravo izmjene satnice.

 

Novosti

12.12.2017.

Sedmi belot turnir

Posljednji ovogodišnji turnir ovog petka više...

12.12.2017.

Poziv na sjednicu Skupštine Kluba

Redovna godišnja Skupština održava se 20. prosinca više...

26.11.2017.

Nakon nogometa - belot

U zimskoj stanci uz turnire u klubu će igrati belaši više...

16.09.2017.

Odgoda utakmice Zelina-Karlovac 1919

Novi termin 27. 09.2017. više...

27.08.2017.

Pobjedom u novu sezonu

U prvom prvenstvenom ogledu Zelina svladala Jarun 3:2 više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.