NK ZELINA

Ljetni MNT Zelina 2018 mlađi pioniri

 SKUPINE

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D SKUPINA E
OŠ DINAMO Zagreb ŽNK AGRAM KRIŽEVCI STRMEC Bedenica ZELINA I
DUGO SELO VRBOVEC MOST CROATIA Hrastje ŠKABRNJA
SAVA Sop Hrušćica BJELOVAR NAFTAŠ Ivanić RUGVICA JARUN Zagreb
GARIĆ Grešnica MLADOST Obrezina VINOGRADAR Mladina UDARNIK Kurilovec SESVETSKI KRALJEVEC
ZELINA II

 

 RASPORED I REZULTATI

TERMIN PAR REZ PAR REZ PAR REZ PAR REZ
  TEREN A   TEREN B
TEREN C   TEREN D  
09:00 DUGO SELO - ZELINA II 8:0 VRBOVEC - AGRAM 1:2 MOST - NAFTAŠ 2:1 CROATIA - STRMEC 0:4
10:00 ŠKABRNJA - JARUN 2:0 SAVA SH - GARIĆ 1:0 BJELOVAR - MLADOST O 1:0
 
10:35 GORICA - KURILOVEC 3:2
  OŠ DINAMO - DUGO SELO 0:5
 
11:10 KRIŽEVCI - MOST 4:0 MLADOST - VRBOVEC 1:1 ZELINA I - ŠKABRNJA 0:2
 
11:45 AGRAM - BJELOVAR 0:1 SES.KRALJEVEC - ŠKABRNJA 1:2 STRMEC - GORICA 1:0
 
12:20 OŠ DINAMO - GARIĆ 0:0 ZELINA  II - SAVA SH 2:1 KRIŽEVCI - NAFTAŠ 4:0
 
13:55 ZELINA I - SES.KRALJEVEC 0:0 DUGO SELO - SAVA SH 8:0 VRBOVEC - BJELOVAR 0:2
 
14:30 CROATIA - GORICA 1:0 ZELINA I - JARUN 2:0 GARIĆ - ZELINA II  0:1 MLADOST O - AGRAM 1:1
15:05 VINOGRADAR - NAFTAŠ 4:0 KURILOVEC - STRMEC 3:0 SES.KRALJEVEC - JARUN 3:0 SAVA SH - OŠ DINAMO 0:2
15:40 KRIŽEVCI - VINOGRADAR 4:0
 
 
 
16:15 GARIĆ - DUGO SELO 0:6

VINOGRADAR - MOST 2:0 KURILOVEC - CROATIA 5:0
16:50
  ZELINA II - OŠ DINAMO 2:0
 
 
17:25 STRMEC - ŠKABRNJA 0:7 BJELOVAR - KURILOVEC 3:0  četvrtfinale      
18:00 DUGO SELO - VINOGRADAR 6:3 KRIŽEVCI - SES. KRALJEVAC 0:1

četvrtffinale

 
 
18:35 ŠKABRNJA - SES. KRALJEVAC 3:0 BJELOVAR - DUGO SELO 3:0  polufinale      
19:30

finale:

ŠKABRNJA - BJELOVAR

penali 5:4

1:1 

za 3. mjesto:

SES. KRALJEVAC - DUGO SELO

0:6         

 POREDAK SKUPINA A

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. DUGO SELO 4 0 0 27:0 12
2. ZELINA II 3 0 1 5:9 9
3. OŠ DINAMO 1 1 2 2:7 4
4. SAVA SOP 1 0 3 2:14 3
5. GARIĆ 0 1 3 0:8 1

 POREDAK SKUPINA B

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. BJELOVAR 3 0 0 4:0 9
2. AGRAM 1 1 1 3:3 4
3. MLADOST 0 2 1 2:3 2
4. VRBOVEC 0 1 2 2:5  1

 POREDAK SKUPINA C

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. KRIŽEVCI 3 0 0 12:0 9
2. VINOGRADAR 2 0 1 6:4 6
3. MOST 1 0 1 2:7 3
4. NAFTAŠ 0 0 3 1:10 0

 POREDAK SKUPINA D

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. KURILOVEC 1 0 2 10:3 6
2. STRMEC 2 0 1 5:3 6
3. GORICA 1 0 2 3:4 3
4. CROATIA 1 0 2 1:9 3
5.            

 POREDAK SKUPINA E

POZ EKIPA POB NER POR GOL+- BOD
1. ŠKABRNJA 3 0 0 6:1 9
2. SESVETSKI KRALJEVAC 1 1 1 4:2 4
3. ZELINA I 1 1 1 2:2 4
4. JARUN 0 0 3 0:7 0
5.            

 LAUREATI

NAJBOLJI IGRAČ JOSIP BRKIĆ (Škabrnja)
NAJBOLJI STRIJELAC PAOLO BULIĆ ( Dugo Selo)
NAJBOLJI GOLMAN MIHAEL LETICA (Bjelovar)

 PRATITE TURNIR NA NAŠOJ FACEBOOK STRANICI MNT ZELINA 2018

Novosti

06.02.2019.

Zelina na memorijalu Dubrave

Jedini četvrtoligaš na turniru Drago Parać startao dobrom igrom i porazom od domaćina više...

20.01.2019.

Prozivka seniora

Rac pozvao igrače na okupljanje više...

27.12.2018.

Zimski MNT 2019

Zelinski turnir po peti puta okuplja sve kategorije u zimskom izdanju koji kreće 7. siječnja više...

20.12.2018.

Mijo Stipić ponovo izabran za predsjednika NK Zelina

Izvještajno izborna Skupština izabrala novo vodstvo kluba za naredne četiri godine više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.