NK ZELINA

7.MNT Zelina 2022 LIMAČI

SUDIONICI

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
ZELINA I ZELINA GIRLS ZELINA II ZRINSKI Farkaševac
OŠ DINAMO Zagreb HNK GORICA RADNIK KRIŽEVCI VRBOVEC
MLADOST II Petrinja TONDACH Bedekovčina NOVI MAROF POLJIČANIN 1921 Srinjine
BANOVAC Glina STUDENTSKI GRAD MLADOST I Petrinja DONJA ZELINA

RASPORED REZULTATI

teren sat par rez
B 09:00 ZELINA GIRLS - HNK GORICA 1:0
C 09:30 DONJA ZELINA - VRBOVEC 0:2
C 09:30 MLADOST I - KRIŽEVCI 0:0
A 10:00 ZELINA 1 - OŠ DINAMO 1:1
D 10:00 STUDENTSKI GRAD - HNK GORICA 4:0
B 10:30 OŠ DINAMO - MLADOST II 7:0
C 10:30 KRIŽEVCI - ZELINA II 1:0
A 11:00 STUDENTSKI GRAD - TONDACH 2:0
D 11:00 ZELINA 1 - BANOVAC 5:0
B 11:30 POLJIČANIN 1921 - DONJA ZELINA 5:0
A 11:30 VRBOVEC - ZRINSKI 0:0
D 12:00 MLADOST II - BANOVAC 0:1
C 12:00 NOVI MAROF - MLADOST I 0:0
A 12:30 DONJA ZELINA - ZRINSKI 0:4
B 12.30 TONDACH - ZELINA GIRLS 0:3
C 13:00 MLADOST I - ZELINA II 1:1
D 13:00 GORICA - TONDACH 2:1
C 13:30 ZELINA GIRLS - STUDENTSKI GRAD 1:2
D 13:30 VRBOVEC - POLJIČANIN 1921  0:4
B 14:00 OŠ BANOVAC - DINAMO 2:0
D 14:00 KRIŽEVCI -.NOVI MAROF 2:0
A 14:30 MLADOST II - ZELINA I 0:6
C 14:30 ZRINSKI - POLJIČANIN 1921 0:0
C 15:00 ZELINA II - NOVI MAROF 0:5

POREDAK SKUPINA A

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. ZELINA I 2 1 0 12:1 7
2. OŠ DINAMO 2 1 0 10:1 7
3. BANOVAC 1 0 2 1:7 3
4. MLADOST II 0 0 3 0:14 0

POREDAK SKUPINA B

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. STUDENTSKI GRAD 3 0 0 8:1 9
2. ZELINA GIRLS 2 0 1 5:2 6
3. HNK GORICA 1 0 2 2:6 3
4. TONDACH 0 0 3 1:7 0

POREDAK SKUPINA C

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. KRIŽEVCI 2 1 0 3:0 7
2. NOVI MAROF 1 1 1 5:2 4
3. MLADOST I 0 3 0 1:1 3
4. ZELINA II 0 1 0 1:7 1

POREDAK SKUPINA D

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. POLJIČANIN 1921 3 0 0 9:0 9
2. ZRINSKI 1 2 0 4:0 5
3. VRBOVEC 1 1 1 2:4 4
4. DONJA ZELINA 0 0 3 0:11 0

ZAVRŠNICA

  sat par rez 7m
1/4 F teren A 16:00 ZELINA 1 - NOVI MAROF 2:1  
1/4 F teren B 16:00 STUDENTSKI GRAD - ZRINSKI 0:1  
1/4 F teren A 16:30 KRIŽEVCI - OŠ DINAMO 0:4
1/4 F teren B 16:30 POLJIČANIN 1921 - ZELINA GIRLS 1:1 3:4 
1/2 F teren A 17:15 ZELINA I - ZRINSKI 2:1  
1/2 F teren B 17:15 OŠ DINAMO - ZELINA GIRLS 0:0 3:2 
ZA 3.MJ. teren B 18:30 ZRINSKI - ZELINA GIRLS 2:0  
FINALE teren A 18:30 ZELINA I - OŠ DINAMO 1:3  

STRIJELCI

13 Ivan Čehulić (Zelina)
4 Antonio Jakušić (Zrinski), Noa Pavešković, Antonija Dukan (Poljičanin)
3 Luka Neljov (Zrinski)Toni Foškulo, Juraj Štrok, Amin Velić (Dinamo), Jakov Klanac (Studentski Grad)
2 Fran Habunek, Luka Kralj, Antonio Šalamun (Zelina), Kristian Beganović, Ivan Platnjak (Dinamo), Antonio Vuković (Studentski Grad), Sandi Balaško, Teo Gluhak (Novi Marof), Luka Širko (Križevci), Luka Vuković (Vrbovec)
1 Nikola Župančić (Zrinski), Gabriel Mucek, Vanja Šćepović, Ivona Feminić, Karlo Šulićek, David Roginek (Zelina), Frane Barić, Marko Žure (Poljičanin), Jan Čerkić, Leon Joveš (Studentski Grad), Noa Hulec, Ivan Ključarić (Novi Marof), Mateo Šoliga (Križevci), Kristijan Anić (Banovac), Marko Muženić, Fran Petrušić (Gorica), David Pavetić (Tondach), Bruno Jurišić (Mladost) 

LAUREATI

1. mjesto OŠ DINAMO: Gabriel Kaić, Petar Stanić, Mateo Mrakužić, Kristian Beganović, Toni Foškulo, Matej Vrbić, Ivan Platnjak, Slaven Ivanković, Noa Jerbić, Juraj Štrok, Borna Budić, Amin Velić. Voditelj: Luka Smiljanić
2. mjesto ZELINA I: David Mucek, Gabriel Mucek, Ivan Čehulić, Martin Kos, Fran Habunek, Jan Teški, Vanja Šćepović, Leon Brlečić, Jakov Marenčić, Jan Trcak, Vito Knez. Voditelj: Saša Dmitrović
3. mjesto ZRINSKI: David Žganjer, Jakov Petrović, Eugen Hvizdak, Mateo Ilić, Nikola Župančić, Antonio Jakušić, Luka Stić, Vito Vrančić, Luka Neljov, Dominik Jakušić, Luka Gogić, Tin Vitko. Voditelj: Mario Vlahović
4. mjesto ZELINA GIRLS: Tea Bertić, Dorotea Vidak, Mirjana Pofuk, Marija Pofuk, Lara Vidak, Ivona Feminić, Karlo Šulićek, Ivan Bertić, Luka Kralj, Antonio Šalamun. Voditelj: Deni Simeunović
najbolji igrač GABRIEL KAIĆ (OŠ Dinamo)
najbolji golman DAVID ŽGANJER (Zrinski)
najbolji strijelac IVAN ČEHULIĆ (Zelina I)
najbolji pucač penala DOMINIK JAKUŠIĆ (Zrinski)
najbolji golman penala IVANO CELOVEC (Radnik Križevci)

Turnir pratite na Facebook stranici NK Zelina

Novosti

24.06.2022.

7.MNT Zelina 2022

MNT Zelina ovog se ljeta odigrava tri dana uz zasebna natjecanja mlađih pionira, prstića i limača više...

03.03.2022.

Godišnja Skupština kluba

Redovna godišnja Skupština kluba održat će se 4. ožujka 2022. u dvorani Kraluš POU više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM Bruno Brebrić odigrao životnih devedeset

Održana komemoracija u čast velikana zelinskog nogometa Posljednji ispraćaj na gradskom groblju u Zelini više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM

Umro Bruno Brebrić više...

13.07.2021.

USPJEŠNI NA TURNIRIMA

Podsjetnik na turnire naših kategorija... više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.