NK ZELINA

6.MNT ZELINA 2020 - pioniri

SUDIONICI

SKUPINA A SKUPINA B
ZELINA I PRIGORJE Žerjavinec
RADNIK Križevci GOOD TIME Jastrebarsko
DUGO SELO ZELINA II
CROATIA Hrastje STRMEC Bedenica
  VRBOVEC

RASPORED REZULTATI

rb sat par rez strijelci
491 08:00 ZELINA II - STRMEC 3:0 Iviček 2, Grabovac
492 08:30 CROATIA - ZELINA I 0:1 Koščec
493 09:00 PRIGORJE - VRBOVEC 1:1 Žakman / Kuzmek
494 09:30 KRIŽEVCI - DUGO SELO 1:7 Mlinarić / Marković 4, Perković 2, Matković, 
495 10:00 GOOD TIME - STRMEC 5:0 Pavlek 2, Brakus, Obradović, Turković
496 10:30 VRBOVEC - ZELINA II 2:0 Huzjak, Varga
497 11:00 CROATIA - KRIŽEVCI 2:8 Pajač 2 / Tinodi, Devčić, Mlinarić, Bosek, Gregurić, Štefoić 2,  Arki
498 11:30 PRIGORJE - GOOD TIME 0:2 Obradović, Pavlek
499 12:00 ZELINA I - DUGO SELO 2:2 Koščec, Svilić / Marković, Perković
500 12:30 STRMEC - VRBOVEC 0:6 Huzjak 2, Varga 2, Nemet 2
501 13:00 ZELINA II - PRIGORJE 1:3 Iviček / Butić, Žakman 2
502 13:30 DUGO SELO - CROATIA 5:0 Perković 3, Riđan, Marković
503 14:00 GOOD TIME - VRBOVEC 2:2 Brajus, Barakus / Nemet 2
504 14:30 KRIŽEVCI - ZELINA I 2:0 Gregurić, Štefoić
505 15:00 PRIGORJE - STRMEC 1:0 Valdak
506 15:30 GOOD TIME - ZELINA II 8:0 Brakus 4, Pavlek, Gornik, Magđinski, Obradović

POREDAK SKUPINA A

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. DUGO SELO 2 1 0 14:3 7
2. KRIŽEVCI 2 0 1 11:9 6
3. ZELINA I 1 1 1 3:4 4
4. CROATIA 0 0 3 2:14 0

POREDAK SKUPINA B

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. GOOD TIMES 3 1 0 17:2 10
2. VRBOVEC 2 2 0 11:3 8
3. PRIGORJE 2 1 5:4 4
4. ZELINA II 1 0 3 4:13 3
5. STRMEC 0 0 4 0:15 0

ZAVRŠNICA

rb sat par rez 7m strijelci
507 16:00 DUGO SELO - VRBOVEC 2:1   Riđan, Barkić / Sesvečan 
508 16:30 GOOD TIMES - KRIŽEVCI 6:1
Brakus 2, Pavlek 3, Turković / Devčić
509 17:00 VRBOVEC - KRIŽEVCI 2:0
Hren, Huzjak
510 17:30 DUGO SELO - GOOD TIMES 4:2   Glasnović 3, Perković / Brakus, Magđinski

STRIJELCI

10 Brakus (Goodtime)
7 Pavlek (Goodtimes), Perković (Dugo Selo)
6 Marković (Dugo Selo)
4 Huzjak, Nemet (Vrbovec)
3 Iviček (Zelina II), Žakman (Prigorje), Štefoić (Križevci), Glasnović (Dugo Selo), Obradović (Goodtimes), Varga (Vrbovec)
2 Košćec (Zelina I), Mlinarić, Devčić, Gregurić (Križevci), Riđan (Dugo Selo), Pajač (Croatia), Magđinski, Turković (Goodtimes)
1 Grabovac (Zelina II), Butić, Valdak (Prigorje), Arki, Tinodi, Bosek (Križevci), Matković, Turković, Barkić (Dugo Selo), Svilić (Zelina I), Kuzmek, Sesvečan, Hren (Vrbovec), Gornik (Goodtimes)

LAUREATI

1. mjesto DUGO SELO: Župari, Klarić, Ljevar, Matković, Perković, Barkić, Glasnović, Marković, Riđan. Voditelj: Ivan Žaja
2. mjesto GOOD TIMES: Crkvenac, Brakus, Pletikosić, Magđinski, Marulin, Pavlek, Turković, Gornik, Obradović. Voditelj: Dražen Brakus / Zoran Magđinski
3. mjesto VRBOVEC: Pratljačić, Varga, Hren, Kuzmek, Janeković, Nemet, Huzjak, Vreš, Sesvečan, Matleković, Novosel, Skender. Voditelj: Hrvoje Koščević
4. mjesto KRIŽEVCI: Dlesk, Gregurić, Bosek, Manojlović, Devčić, Tomac, Arki, Tinodi, Mlinarič, Tukša, Pukec, Štefoić. Voditelj: Mihael Miklečić
najbolji igrač FRAN PAVLEK (Good Times)
najbolji golman JAKOV ŽUPARIĆ (Dugo Selo)
najbolji strijelac DOMAGOJ BRAKUS (Good Times)

Turnir pratite na Facebook događaju MNT ZELINA 2020

Novosti

24.06.2022.

7.MNT Zelina 2022

MNT Zelina ovog se ljeta odigrava tri dana uz zasebna natjecanja mlađih pionira, prstića i limača više...

03.03.2022.

Godišnja Skupština kluba

Redovna godišnja Skupština kluba održat će se 4. ožujka 2022. u dvorani Kraluš POU više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM Bruno Brebrić odigrao životnih devedeset

Održana komemoracija u čast velikana zelinskog nogometa Posljednji ispraćaj na gradskom groblju u Zelini više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM

Umro Bruno Brebrić više...

13.07.2021.

USPJEŠNI NA TURNIRIMA

Podsjetnik na turnire naših kategorija... više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.