NK ZELINA

5.MNT 2019 limači

SUDIONICI

SKUPINA A SKUPINA B
DONJA ZELINA RADNIK KRIŽEVCI
KAŠINA PRIGORJE
ŠKOLA M-M ŠPANSKO
ZELINA I ZELINA II

RASPORED REZULTATI

rb sat par rez strijelci
363 08:00 ZELINA I - KAŠINA 1:0 Marković
364 08:30 ZELINA II - PRIGORJE 3:0 Frigan, Dorić, F.Pažić 
365 09:00 DONJA ZELINA - ŠKOLA M-M 0:11 Granić 3, Beščić 5, Dukarić
366 09:30 RADNIK KRIŽEVCI - ŠPANSKO 1:3 Tinodi / Celegin 2, Plečko
367 10:00 KAŠINA - ŠKOLA M-M 0:2 Barudžija, Marić 
368 10:30 PRIGORJE - ŠPANSKO 011 Gracin 4, Celegin, Plečko, Radoš 2, Potočki 2
369 11:00 ZELINA I - DONJA ZELINA 7:3 Mucek, Kos 2, Šeb 2, Marković 2
370 11:30 ZELINA II - RADNIK KRIŽEVCI 0:1 Kučina
371 12:00 DONJA ZELINA - KAŠINA 0;1 Palikuća
372 12:30 RADNIK KRIŽEVCI - PRIGORJE 1:1 Kamenjak / ag
373 13:00 ŠKOLA M-M - ZELINA I 1:1 Dukarić /Marković
374 13:30 ŠPANSKO - ZELINA II 8:0 Potočki 2, Plečko 2, Pajsar, Gracin, Radoš /ag

POREDAK SKUPINA A

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. Škola MM 2 1 0 14:1 7
2. Zelina I 2 1 0 9:4 7
3. Kašina 1 0 2 1:3 3
4. Donja Zelina 0 0 3 3:19 0

POREDAK SKUPINA B

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. Špansko 3 0 0 22:1 9
2. Radnik Križevci 1 1 0 3:4 4
3. Zelina II 1 0 2 3:5 3
4. Prigorje 0 1 1 1:15 1

ZAVRŠNICA

rb sat par rez 7m strijelci
375 14:00 Škola MM - Radnik Križevci 0:0 1:2 (Bešlić / Kemenović, Jurić)
376 14:30 Špansko - Zelina I 1:0   Radoš
377 15:00 3.mjesto: Škola MM - Zelina I 2:2 4:2 Barudžija 2 / Lu.Šeb (Granić, Marić)
378 15:30 finale: Radnik Križevci - Špansko 1:5   Matejaš / Pajsar, Radoš 2, Potočki, Celegin

STRIJELCI

6 Matej Radoš (Špansko)
5 Josip Celegin, Armando Plečko, Jakov Gracin, Matej Potočki (Špansko), Jakov Bešlić (Škola MM)
4 Jura Marković (Zelina)
3 Luka Šeb (Zelina), Kristijan Granić, Dino DukarićBruno Barudžija (Škola MM)
2 Patrik Kos (Zelina), Karlo Pajsar (Špansko)
1 David Zmiša, Patrik Blažak, Leon Čolig (Donja Zelina), Andrija Tinodi, Antonio kamenjak, Silvio Kučina, Lovro Matejaš (Križevci), Juraj Palikuća (Kašina), Ivan Mucek, Juraj Frigan, Vito Dorić, Filip Pažić (Zelina), Ante Marić (Škola MM)

LAUREATI

1. mjesto ŠPANSKO Zagreb: Tomo Maroević, Roko Markulin, Matej Potočki, Karlo Pajsar, Armando Plečko, Luka Pristovnik, Jakov Gracin, Josip Celegin, Matej Radoš (voditelj: Kristijan Gracin)
2. mjesto RADNIK KRIŽEVCI: Gabrijel Božić, Antonio Kamenjak, Lovro Matejaš, Marko Krog, Danijel Jurić, Josip Klen, Vito Kemenović, Silvio Kučina, Filip Momčilović, Karlo Berend, Matej Mišćević, Andrija Tinodi (voditelj: Tomislav Bukvić)
3. mjesto Škola nogometa MM: Matija Barudžija, Bruno Barudžija, Domagoj Krpan, Jakov Bešlić, Mihael Mandić, Kristijan Granić, Ante Marić, Šimun Haduljko, Marko Minkov, Dino Dukarić, Mate Mesić (voditelj Mladen Mandić)
4. mjesto ZELINA I: Lovro Marenčić, Luka Šeb, Lovro Šeb, Patrik Kos, Ivan Mucek, Dino Pavlak, Ivan Roginek, Karlo Bošnjak, David Bošnjak, Borna Špoljarec, Mateo Pivarić, Jura Marković (voditelj: Marko Kralj)
najbolji igrač MATEJ RADOŠ (Špansko)
najbolji golman LOVRO MARENČIĆ (Zelina I)
najbolji strijelac JAKOV GRACIN (Špansko)

Turnir pratite na Facebook događaju MNT ZELINA 2019

Novosti

20.06.2019.

5.MNT 2019. Trodnevni festival nogometa

Pred nama je peti međunarodni ljetni turnir za mlađe uzraste više...

16.04.2019.

HNL4 Zelina-Karlovac 2:0

Sav prihod s utakmice uplačen je u fond za Milu Rončević više...

15.04.2019.

HNL4 Zelina-Croatia 1:0

Lokalni derbi završio pobjedom Zeline više...

21.03.2019.

HNL4 Odra - Zelina 1:1

Žal za propuštenim bodovima više...

16.03.2019.

HNL4 Zelina - Dinamo 3:1

Prva proljetna pobjeda bijelo crvenih više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.