NK ZELINA

4.NL 2018-19

4. NOGOMETNA LIGA SREDIŠTE ZAGREB sezona 2018-19

1. kolo 25/26.08.2018. DINAMO-ODRA 0:0, ZELINA-VRAPČE 3:1, KARLOVAC-TONDACH 1:1, SEGESTA-MLADOST 2:0, MOSLAVINA-BISTRA 1:4, MLADOST Z-GAJ 0:0, CROATIA-GRADIĆI 4:1, SAVA-SAMOBOR 2:0
2. kolo 01/02.09.2018. MLADOST-CROATIA 4:2, TONDACH-SEGESTA 2:0, VRAPČE-MLADOST Z 5:1, DINAMO-ZELINA 2:0, ODRA-SAMOBOR 5:2, BISTRA-SAVA 2:0, GRADIĆI-MOSLAVINA 5:1, GAJ-KARLOVAC 5:0
3. kolo 05/06.09.2018. MLADOST Z-DINAMO 1:1, SEGESTA-GAJ 0:2, CROATIA-TONDACH 2:0, MOSLAVINA-MLADOST 1:3, SAVA-GRADIĆI 5:0, SAMOBOR-BISTRA 1:1, KARLOVAC-VRAPČE 0:2, ZELINA-ODRA 1:1
4. kolo  08/09.09.2018. MLADOST-SAVA 1:0, TONDACH-MOSLAVINA 2:1, VRAPČE-SEGESTA 1:0, DINAMO-KARLOVAC 1:1, ZELINA-MLADOST Z 0:0, ODRA-BISTRA 2:4, GRADIĆI-SAMOBOR 4:0, GAJ-CROATIA 2:0
5. kolo 16.09.2018. MLADOST Z-ODRA 5:4, KARLOVAC-ZELINA 0:3, SEGESTA-DINAMO 2:1, MOSLAVINA-GAJ 0:1, SAVA-TONDACH 1:2, SAMOBOR-MLADOST 0:2, BISTRA-GRADIĆI 2:0
6.kolo 22/23.09.2018. MLADOST-BISTRA 1:1, TONDACH-SAMOBOR 0:1, VRAPČE-MOSLAVINA 6:0, DINAMO-CROATIA 2:0, ZELINA-SEGESTA 3:0, MLADOST-KARLOVAC 1:1, ODRA-GRADIĆI 2:0, GAJ-SAVA 1:0
7. kolo 29/30.09.2018. KARLOVAC-ODRA 2:1, SEGESTA-MLADOST Z 6:2, MOSLAVINA-DINAMO 2:1, SAMOBOR-GAJ 0:1, CROATIA-ZELINA 6:1, SAVA-VRAPČE 0:3, BISTRA-TONDACH 2:1, GRADIĆI-MLADOST 1:2
8. kolo 06/07.10.2018. TONDACH-GRADIĆI 1:0, VRAPČE-SAMOBOR 3:1, DINAMO-SAVA 4:1, ZELINA-MOSLAVINA 3:2, KARLOVAC-SEGESTA 3:1, MLADOST Z-CROATIA 7:0, ODRA-MLADOST 1:1, GAJ-BISTRA 1:1
9. kolo 13/14.09.2018, MOSLAVINA-MLADOST Z 5:2, SAMOBOR-DINAMO 0:3, MLADOST-TONDACH 2:2, SEGESTA-ODRA 3:1, CROATIA-KARLOVAC 0:1, SAVA-ZELINA 1:0, BISTRA-VRAPČE 2:0, GRADIĆI-GAJ 0:1
10. kolo 20/21.10.2018. VRAPČE-GRADIĆI 7:1, DINAMO-BISTRA 2:1, ZELINA-SAMOBOR 3:0, KARLOVAC-MOSLAVINA 1:2, SEGESTA-CROATIA 1:0, MLADOST Z-SAVA 5:0, ODRA-TONDACH 4:2, GAJ-MLADOST 0:0
11. kolo 27/28.10.2018. MOSLAVINA-SEGESTA 0:0, SAMOBOR-MLADOST Z 2:0, MLADOST-VRAPČE 0:1, TONDACH-GAJ 0:0, CROATIA-ODRA 0:0, SAVA-KARLOVAC 2:3, BISTRA-ZELINA 1:1, GRADIĆI-DINAMO 1:5
12. kolo 03/04.11.2018. VRAPČE-TONDACH 4:0, DINAMO-MLADOST 1:2, ZELINA-GRADIĆI 4:0, KARLOVAC-SAMOBOR 3:0, SEGESTA-SAVA 4:0, MLADOST Z-BISTRA 1:0, ODRA-GAJ 2:0, CROATIA-MOSLAVINA 2:1
13. kolo 10/11.11.2018. MOSLAVINA-ODRA 1:2, SAMOBOR-SEGESTA 0:3, MLADOST-ZELINA 0:0, TONDACH-DINAMO 2:2, SAVA-CROATIA 3:1, BISTRA-KARLOVAC 2:0, GRADIĆI-MLADOST Z 1:0, GAJ-VRAPČE 1:2
14. kolo 17/18.11.2018. DINAMO -GAJ 1:2, KARLOVAC - GRADIĆI 2:3, SEGESTA - BISTRA 3:1, MOSLAVINA - SAVA 3:1, ZELINA - TONDACH 1:0, ODRA - VRAPČE 1:2, MLADOST Z - MLADOST P 0:1, CROATIA - SAMOBOR 1:3
15. kolo 24/25.11.2018. SAVA-ODRA 2:3, SAMOBOR-MOSLAVINA 1:1, BISTRA-CROATIA 5:0, GRADIĆI-SEGESTA 1:2, MLADOST-KARLOVAC 2:0, TONDACH-MLADOST Z 3.1, GAJ-ZELINA 0:0, VRAPČE-DINAMO 7:1
16.kolo 02/03.03.2019. ODRA-DINAMO 0:1, VRAPČE-ZELINA 1:0, GAJ-MLADOST Z 1:0, TONDACH-KARLOVAC 2:0, MLADOST P-SEGESTA 3:0, GRADIĆI-CROATIA 3:3, BISTRA-MOSLAVINA 5:0, SAMOBOR-SAVA 0:2
17.kolo 10/11.03.2019. SAMOBOR-ODRA 0:0, SAVA-BISTRA 0:2, MOSLAVINA-GRADIĆI 1:3, CROATIA-MLADOST 0:1, SEGESTA-TONDACH 3:1, KARLOVAC-GAJ 3:0, MLADOST Z-VRAPĆE 1:0, ZELINA-DINAMO 3:1
18. kolo 16/17.03.2019. ODRA-ZELINA 1:1, DINAMO-MLADOST Z 0:1, VRAPČE-KARLOVAC 3:0, GAJ-SEGESTA 0:1, TONDACH-CROATIA 3:0, MLADOST-MOSLAVINA 3:0, GRADIĆI-SAVA 3:1, BISTRA-SAMOBOR 3:1
19.kolo 23/24.03.2019. BISTRA-ODRA 3:0, SAMOBOR-GRADIĆI 2:2, SAVA-MLADOST 0:2, MOSLAVINA-TONDACH 2:3, CROATIA-GAJ 4:2, SEGESTA-VRAPĆE 1:2, KARLOVAC-DINAMO 0:2, MLADOST Z-ZELINA 3:3
20.kolo 30/31.03.2019. ODRA-MLADOST Z 1:2, ZELINA-KARLOVAC 2:0, DINAMO-SEGESTA 4:0, VRAPČE-CROATIA 3:1, GAJ-MOSLAVINA 3:0, TONDACH-SAVA 2:4, MLADOST-SAMOBOR 3:2, GRADIĆI-BISTRA 0:2
21.kolo 06/07.04.2019. GRSDIĆI-ODRA 2<.1, BISTRA-MLADOST 0<.0, SAMOBOR-TONDACH 0:2, SAVA-GAJ 3:0, MOSLAVINA-VRAPČE 1:7, CROATIA-DINAMO 3:1, SEGESTA-ZELINA 2:1, KARLOVAC-MLADOST Z 5:3
22.kolo 13/14.04.2019. ODRA-KARLOVAC 0:3, MLADOST Z-SEGESTA 3:3, ZELINA-CROATIA 1:0, DINAMO-MOSLAVINA 1:2, VRAPČE-SAVA 5:0, GAJ-SAMOBOR 2:1, TONDACH-BISTRA 2:2, MLADOST-GRADIĆI 4:0
23. kolo 18.04.2019. MLADOST-ODRA 4:0, GRADIĆI-TONDACH 1:2, BISTRA-GAJ 1:1, SAMOBOR-VRAPČE 0:3, SAVA-DINAMO 0:0, MOSLAVINA-ZELINA 0:3, CROATIA-MLADOST Z 2:1, SEGESTA-KARLOVAC 1:0
24.kolo 27/28.04.2019. ODRA-SEGESTA 4:1, KARLOVAC-CROATIA 6:2, MLADOST Z-MOSLAVINA 6:2, ZELINA-SAVA 1:2, DINAMO-SAMOBOR 6:0, VRAPČE-BISTRA 2:1, GAJ-GRADIĆI 3:0, TONDACH-MLADOST 1:1
25.kolo 01.05.2019. TONDACH-ODRA 2:1, MLADOST-GAJ 1:0, GRADIĆI-VRAPČE 0:3, BISTRA-DINAMO 2:0, SAMOBOR-ZELINA 1:1, SAVA-MLADOST Z 0:1, MOSLAVINA-KARLOVAC 2:0, CROATIA-SEGESTA 1:1
26.kolo 04/05.05.2019. ODRA-CROATIA 1:1, SEGESTA-MOSLAVINA 3:2, KARLOVAC-SAVA 1:0, MLADOST Z-SAMOBOR 3:2, ZELINA-BISTRA 1:0, DINAMO-GRADIĆI 2:1, VRAPČE-MLADOST 1:0, GAJ-TONDACH 1:0
27.kolo 11/12.05.2019. GAJ-ODRA 3:1, TONDACH-VRAPČE 1:2, MLADOST-DINAMO 3:1, GRADIĆI-ZELINA 1:2, BISTRA-MLADOST Z 6:0, SAMOBOR-KARLOVAC 0:3, SAVA-SEGESTA 0:1, MOSLAVINA-CROATIA 2:1
28.kolo 18/19.05.2019. ODRA-MOSLAVINA 3:1, CROATIA-SAVA 2:0, SEGESTA-SAMOBOR 4:0, KARLOVAC-BISTRA 0:2, MLADOST Z-GRADIĆI 9:4, ZELINA-MLADOST 5:2, DINAMO-TONDACH 3:1, VRAPČE-GAJ 2:3
29.kolo 25.05.2019. VRAPČE-ODRA 7:1, GAJ-DINAMO 6:3, TONDACH-ZELINA 1:4, MLADOST-MLADOST Z 1:3, GRADIĆI-KARLOVAC 2:5, BISTRA-SEGESTA 2:1, SAMOBOR-CROATIA 6:3, SAVA-MOSLAVINA 3:3
30.kolo 02.06.2019. ODRA-SAVA 3:1, MOSLAVINA-SAMOBOR 4:2, CROATIA-BISTRA 3:1, SEGESTA-GRADIĆI 6:3, KARLOVAC-MLADOST 1:4, MLADOST Z-TONDACH 4:1, ZELINA-GAJ 0:2, DINAMO-VRAPČE 0:1

Novosti

16.08.2019.

Lige u novoj sezoni

Objavljujemo pregled liga 2019-20 u kojima se natječu kategorije našeg kluba više...

13.08.2019.

pripremna: Zelina - Špansko 1:3

Nakon remija sa Stupnikom, Zelina odigrala protiv Španskoga više...

05.08.2019.

Nova sezona starta 24. kolovoza

Novaci u ligi su Trešnjevka, Straža, Lukavec, Sloga i Zagreb više...

02.08.2019.

Grafiti nas neće poljuljati

Uprava NK Zelina uputila priopćenje više...

20.06.2019.

5.MNT 2019. Trodnevni festival nogometa

Pred nama je peti međunarodni ljetni turnir za mlađe uzraste više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.