NK ZELINA

Semafor 2017 jesen

SENIORI (4. NL ZG)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
22.07.2017. 18:00 pri 00 Bjelovar BJELOVAR - ZELINA 2:1 Ovčar
29.07.2017. 18:00 pri 00 Ždralovi MLADOST - ZELINA 2:1 Jurković
02.08.2017. 18:00 pri 00 Kuče ZELINA - DUBRAVA 1:1 Gavrić 
05.08.2017. 18:00 pri 00 Zagreb PONIKVE - ZELINA 3:0  
12.08.2017. 14:00 cup pf Zelina STRMEC - ZELINA 0:3 Saez, Prošić, Medverec
12.08.2017. 18:30 cup fin Zelina ZELINA - CROATIA 5:4 Saez, Eterović, Ovčar, Medverec, Peteljak
16.08.2017. 18:00 pri 00 Dugo Selo DUGO SELO - ZELINA 3:1 Prošić 
20.08.2017. 18:00 pri 00 Zelina ZELINA - NAFTAŠ 1:8 Prošić, Konjević 2, Saez 2, Medverec, Sušec, Zmazek
26.08.2017. 17:30 prv 01 Zelina ZELINA - JARUN 3:2 Mikulinec, Gavrić
30.08.2017. 17:30 prv 02 Hrastje CROATIA - ZELINA 4:0  
02.09.2017. 17:00 prv 03 Zelina ZELINA - DINAMO 3:0 Zmazek 2, Prošić
06.09.2017. 18:00 pri 00 Križevci KRIŽEVCI - ZELINA 0:2 Saez, Zmazek
09.09.2017. 17:00 prv 04 Samobor SAMOBOR - ZELINA 4:0  
13.09.2017. 17:00 prv 05 Zelina ZELINA - SLUNJ 0:1  
27.09.2017. 16:00 prv 06 Zelina ZELINA - KARLOVAC 1919 4:2 Saez 2, Borovčak 2
20.09.2017. 15:30 cup 1/16 Novigrad NOVIGRAD - ZELINA 5:1 Ovčar
23.09.2017. 16:30 prv 07 S. Marof SAVSKI MAROF - ZELINA 2:3 Saez, Mikulinec, Ovčar
01.10.2017. 16:00 prv 08 Zelina ZELINA - PONIKVE 3:0 Konjević, Ovčar, Borovčak 
03.10.2017. 17:00 pri 00 Krečaves ZELINA - DUGO SELO 3:3 Mačković, Faletar, Zmazek
08.10.2017. 16:00 prv 09 Buševec POLET - ZELINA 0:2 Mikulinec, Borovčak
14.10.2017. 15:30 prv 10 Zelina ZELINA - SAVA 1:1 Konjević
21.10.2017. 15:30 prv 11 Stupnik  STUPNIK - ZELINA 1:4 Ovčar, Konjević, Borovčak 2
28.10.2017. 15:00 prv 12 Zelina ZELINA - GRADIĆI 3:1 Saez, Ovčar, Mačković 
05.11.2017. 14:00 prv 13 Mače GAJ - ZELINA 2:0  
11.11.2017. 14:00 prv 14 Zelina ZELINA - MLADOST Z 0:0  
18.11.2017. 14:00 prv 15 Petrinja MLADOST - ZELINA 1:1 Konjević

JUNIORI (VG jug)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
19.08.2017. 18:00 cup 01 Zvekovac ZVEKOVAC - ZELINA 4:0  
27.08.2017. 17:30 prv 01 Božjakovina BRCKO - ZELINA 0:3 Čačko, Svornik, Papak
29.08.2017. 10:00 prv 02 Zelina ZELINA - MLADOST 4:1 Faletar 2, Mačković, Čačko
03.09.2017. 17:00 prv 03 Hrastje CROATIA - ZELINA 1:3 Papak, Faletar, Mačković
10.09.2017. 12:00 prv 04 Zelina ZELINA - MRACLIN 3:0 pf
12.09.2017. 17:00 prv 05 Novo Čiće DINAMO HIDREL - ZELINA 1:3 Mačković 2, Pukšec
16.09.2017. 17:00 prv 06 Krečaves ZELINA - OBOROVO 7:0 Mačković 2, Papak, I. Hrupec, M. Hrupec, Raić, Svornik
24.09.2017. 17:00 prv 07 Mićevec KLAS - ZELINA 0:4 Mačković 2, Faletar, Raić
30.09.2017. 17:00 prv 08 Zelina ZELINA - POLET 6:0
07.10.2017. 17:00 prv 09 Kloštar Ivanić KLOŠTAR - ZELINA 1:5 Mačković 2, Hrupec, Čačko, Škrlec
15.10.2017. 15:30 prv 10 Zelina ZELINA -  RUGVICA 12:0 Mačković 7, Hrupec, faletar, Svornik, Litvić, Čačko
21.10.2017. 10:00 prv 11 Pokupsko KUPA - ZELINA 1:6 Mačković 3, Horvat 3
29.10.2017. 15:00 prv 12. Zelina ZELINA - TUROPOLJAC 16:1 Mačković 6, M. Hrupec 4, Faletar 2, Litvić 2, Škrlec 2
04.11.2017. 15:30 prv 13. D.Lomnica LOMNICA - ZELINA 0:4 Mačković 2, Horvat 2
25.11.2017. 13:00 prv 14 Zelina ZELINA - VATROGASAC 9:0 Svornik 3, Škrlec, Šalata, Litvić, Horvat, Posavec, Litvić, Hrupec

KADETI (1. NL ZŽ)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
19.08.2017. 12:00 cup 01 Zelina ZELINA - VINOGRADAR 1:4  
26.08.2017. 18:00 prv 01 Rugvica RUGVICA - ZELINA 6:3 Kamenarić, Majcug, Banovec
29.08.2017. 18:00 prv 02 Zelina ZELINA - BREGANA 6:4 Kelić 3, Žigrović, Pukšec, Banovec 
02.09.2017. 13:00 prv 03 Bestovje BESTOVJE - ZELINA 2:4  
09.09.2017. 17:30 prv 04 Krečaves ZELINA - ZRINSKI 5:1  
16.09.2017. 17:00 prv 05 Zdenci VATROGASAC - ZELINA 1:1 Banovec
24.09.2017. 11:00 prv 06 Blato STUPNIK- ZELINA 5:0  
30.09.2017. 15:00 prv 07 Krečavelo ZELINA - LADUČ 1:2  
08.10.2017. 10:00 prv 08 Jaska JASKA - ZELINA 4:0
15.10.2017. 14:00 prv 09 Zelina ZELINA - SLOGA 4:3 Žigrović, Kelić 2, Dužaić
21.10.2017. 15:00 prv 10 Sop H. SAVA - ZELINA 3:0  
29.10.2017. 13:00 prv 11 Zelina ZELINA - BSK 0:2  
               

PIONIRI (1. NL ZŽ)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
19.08.2017. 10:00 cup 01 Zelina ZELINA - SLOGA 4:1 Juren 2, Sever 2 
27.08.2017. 11:30 prv 01 Laduč LADUČ - ZELINA 0:3 Juren, Mrazović, Veček
29.08.2017. 15:00 prv 02 Zelina ZELINA - BISTRA 4:1 Veček, Posuda, Sever 2 
02.09.2017. 11:30 prv 03 Vukovina BAN JELAČIĆ - ZELINA 0:8 Sambol, Veček, Mrazović, Košćec, Glibo 2, Pažić, Pukšec
09.09.2017. 11:30 prv 04 Krečaves ZELINA - VATROGASAC 3:0  
16.09.2017. 11:30 prv 05 Jaska JASKA - ZELINA 2:0  
05.10.2017. 11:30 prv 06 Krečaves ZELINA - UDARNIK 2:2  
30.09.2017. 16:30 prv 07 Jaska VINOGRADAR - ZELINA 2:0  
15.10.2017. 11:30 prv 09 Velika Mlaka GORICA VM - ZELINA 0:6 Juen 3, Veček, Tukač, Sviben
21.10.2017. 11:30 prv 10. Zelina ZELINA - DUGO SELO 4:1 Glibo, Košćec 3

PIONIRI LIGA MLADEŽI JUG

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
28.09.2017. 16:30 prv 01. Pokupsko KUPA - ZELINA 0:14 Božurić 4, Sviben 2, Vizec 3, Horvat, Pažić, Veček 2, Kramarić 2
10.09.2017. 16.00 prv 02 Zelina ZELINA - MEŠTRICA 4:1
12.09.2017. 15:00 prv 03 Mraclin MRACLIN - ZELINA 0:4 Mrazović 2, Sviben, Tukač
23.09.2017. 14:30 prv 04 Ostrna OSTRNA - ZELINA 1:1 Sever
01.10.2017. 11:00 prv 05 Turopolje TUROPOLJE - ZELINA 0:10 Sever 4, Sviben, Košćec, Juren 4 
07.10.2017. 14:30 prv 06 Krečaves ZELINA - TUROPOLJAC 10:0

 

21.10.2017. 13:30 prv 09 Zelina ZELINA -  SAVA 11:0 Vizec 3, Budek, 2,, Škrpec, Briševac, Kramarić, Šeb

MLAĐI PIONIRI (1. NL ZŽ)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
27.08.2017. 10:00 prv 01 Laduč LADUČ - ZELINA 5:3 Crnoja, Krišto 2
29.08.2017. 16:15 prv 02 Zelina ZELINA - BISTRA 0:3  
02.09.2017. 10:00 prv 03 Vukovina BAN JELAČIĆ - ZELINA 3:0  
09.09.2017. 10:00 prv 04 Krečaves ZELINA - VATROGASAC 3:1  
16.09.2017. 10:00 prv 05 Jastrebarsko JASKA - ZELINA 9:0  
23.09.2017. 13:00 prv 06 Zelina ZELINA - UDARNIK 0:6  
30.09.2017. 15:00 prv 07 Jastrebarsko VINOGRADAR - ZELINA 2:1 Grošinić
07.10.2017. 15:00 prv 08 Krečaves ZELINA - INTER 0:7  
15.10.2017. 10:00 prv 09 Velika Mlaka GORICA VM - ZELINA 0:1 Tokić
21.10.2017. 10:00 prv 10. Zelina ZELINA - DUGO SELO 0:10  
28.10.2017. 10:00 prv 11 Vrbovec VRBOVEC - ZELINA 2:0  

MLAĐI PIONIRI (3. NL ZŽ)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
03.09.2017. 13:30 prv 01 Dugo Selo DUGO SELO - ZELINA 1:0  
09.09.2017. 10:00 prv 02 Zelina ZELINA - POLET 3:1  

12:30 prv 03 Rugvica RUGVICA - ZELINA
 

17:00 prv 04 Zelina ZELINA - STRMEC 4:1  
05.10.2017.. 17:00 prv 05 Zelina ZELINA - UDARNIK 2:4  
07.10.2017. 11:00 prv 06 Sop Hrušćica SAVA - ZELINA 2:1
15.10.2017. 10:00 prv 07 Velika Mlaka GORICA VM - ZELINA 0:1  
22.10.2017. 12:00 prv 08 Zelina ZELINA - DUGO SELO 10:3 Božurić 3, Pažić, Krišto, Žigrović, Škrpec, Iviček, Frigan

LIMAČI (1. NL ZŽ)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
26.08.2017. 11:30 prv 01 Zelina ZELINA - GORICA 3:4 Beljo, Kuček, Božurić
29.08.2017. 18:00 prv 02 Ivanić Grad NAFTAŠ - ZELINA 2:0  
02.09.2017. 11:00 prv 03 Zelina ZELINA - VRBOVEC 6:1 Marković, Beljo 2, Krek, Kordej, Dropučić
10.09.2017. 11:00 prv 04 Kurilovec UDARNIK - ZELINA 4:1  
10.10.2017. 19:00 prv 05 Zelina ZELINA - BREGANA    
24.09.2017. 10:00 prv 06 Zelina ZELINA - DUGO SELO 1:5 Kordej
07.10.2017. 12:30 prv 07 Zelina ZELINA - BAN JELAČIĆ    
14.10.2017. 11:30 prv 09 Rugvica RUGVICA - ZELINA 1:3 Marković 2, 
21.10.2017. 17:00 prv 10 Velika Gorica GORICA - ZELINA 3:0  

LIMAČI (NS DS)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
02.09.2017. 11:00 prv 01 Vrbovec VRBOVEC - ZELINA 0:5 Šuliček 3, Žagar, Vitković
09.09.2017. 11:00 prv 02 Križ SLOGA - ZELINA 2:9  
odgođeno     03 Zelina ZELINA - NAFTAŠ    
23.09.2017.     04 Strmec SAVA - ZELINA 3:2  
04.10.2017. 17:00 prv 05 Zelina ZELINA - STRMEC    
08.10.2017. 11:15 prv 06 Rugvica RUGVICA - ZELINA 2:0  
15.10.2017. 11:00 prv 07 Zelina ZELINA - DUGO SELO 4:0 Šeb 2, Špoljarec 2

PRSTIĆI (1. NL ZŽ)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
26.08.2017. 10:00 prv 01 Zelina ZELINA - GORICA 10:5 Dorić 4, Pažić 5, Sambol
29.08.2017. 17:00 prv 02 Ivanić Grad NAFTAŠ - ZELINA 1:5 Dorić2, Pažić 2, Mačković
02.09.2017. 10:00 prv 03 Zelina ZELINA - VRBOVEC 3:0 Frigan, Dorić, Mačković
10.09.2017. 10:00 prv 04 Kurilovec UDARNIK - ZELINA 3:11  
17.09.2017. 10:00 prv 05 Obrezina MLADOST - ZELINA 0:17  
24.09.2017. 11:15 prv 06 Zelina ZELINA - DUGO SELO 7:5 Pažić 2, Mačković, Dorić 4
07.10.2017. 11:00 prv 07 Zelina ZELINA - BAN JELAČIĆ 17:1  

PRSTIĆI (NS DS)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
02.09.2017. 10:00 prv 01 Vrbovec VRBOVEC - ZELINA 8:1  
09.09.2017. 10:00 prv 02 Križ SLOGA - ZELINA 5:7 Knez 3, Šulićek, Brlečić, Bertić, Vitković
odgođeno     03 Zelina ZELINA - NAFTAŠ    
30.09.2017. 11:00 prv 05 Zelina ZELINA - BRCKO 4:1 Šulićek 2, Knez 2
08.10.2017. 10:00 prv 06 Rugvica RUGVICA - ZELINA 2:0
15.10.2017. 10:00 prv 07 Zelina ZELINA - DUGO SELO 9:0 Knez 6, Šalamun, Šulićek 2

 

Novosti

27.12.2018.

Zimski MNT 2019

Zelinski turnir po peti puta okuplja sve kategorije u zimskom izdanju koji kreće 7. siječnja više...

20.12.2018.

Mijo Stipić ponovo izabran za predsjednika NK Zelina

Izvještajno izborna Skupština izabrala novo vodstvo kluba za naredne četiri godine više...

02.12.2018.

Izborna Skupština NK Zelina

Skupština kluba izabrat će vodstvo za mandat od četiri godine više...

18.10.2018.

HR CUP Zelina-Dinamo

Od četvrtka 18.10.2018. u prodaji ulaznice za osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.