NK ZELINA

Semafor 2017 jesen

SENIORI (4. NL ZG)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
22.07.2017. 18:00 pri 00 Bjelovar BJELOVAR - ZELINA 2:1 Ovčar
29.07.2017. 18:00 pri 00 Ždralovi MLADOST - ZELINA 2:1 Jurković
02.08.2017. 18:00 pri 00 Kuče ZELINA - DUBRAVA 1:1 Gavrić 
05.08.2017. 18:00 pri 00 Zagreb PONIKVE - ZELINA 3:0  
12.08.2017. 14:00 cup pf Zelina STRMEC - ZELINA 0:3 Saez, Prošić, Medverec
12.08.2017. 18:30 cup fin Zelina ZELINA - CROATIA 5:4 Saez, Eterović, Ovčar, Medverec, Peteljak
16.08.2017. 18:00 pri 00 Dugo Selo DUGO SELO - ZELINA 3:1 Prošić 
20.08.2017. 18:00 pri 00 Zelina ZELINA - NAFTAŠ 1:8 Prošić, Konjević 2, Saez 2, Medverec, Sušec, Zmazek
26.08.2017. 17:30 prv 01 Zelina ZELINA - JARUN 3:2 Mikulinec, Gavrić
30.08.2017. 17:30 prv 02 Hrastje CROATIA - ZELINA 4:0  
02.09.2017. 17:00 prv 03 Zelina ZELINA - DINAMO 3:0 Zmazek 2, Prošić
06.09.2017. 18:00 pri 00 Križevci KRIŽEVCI - ZELINA 0:2 Saez, Zmazek
09.09.2017. 17:00 prv 04 Samobor SAMOBOR - ZELINA 4:0  
13.09.2017. 17:00 prv 05 Zelina ZELINA - SLUNJ 0:1  
27.09.2017. 16:00 prv 06 Zelina ZELINA - KARLOVAC 1919 4:2 Saez 2, Borovčak 2
20.09.2017. 15:30 cup 1/16 Novigrad NOVIGRAD - ZELINA 5:1 Ovčar
23.09.2017. 16:30 prv 07 S. Marof SAVSKI MAROF - ZELINA 2:3 Saez, Mikulinec, Ovčar
01.10.2017. 16:00 prv 08 Zelina ZELINA - PONIKVE 3:0 Konjević, Ovčar, Borovčak 
03.10.2017. 17:00 pri 00 Krečaves ZELINA - DUGO SELO 3:3 Mačković, Faletar, Zmazek
08.10.2017. 16:00 prv 09 Buševec POLET - ZELINA 0:2 Mikulinec, Borovčak
14.10.2017. 15:30 prv 10 Zelina ZELINA - SAVA 1:1 Konjević
21.10.2017. 15:30 prv 11 Stupnik  STUPNIK - ZELINA 1:4 Ovčar, Konjević, Borovčak 2
28.10.2017. 15:00 prv 12 Zelina ZELINA - GRADIĆI 3:1 Saez, Ovčar, Mačković 
05.11.2017. 14:00 prv 13 Mače GAJ - ZELINA 2:0  
11.11.2017. 14:00 prv 14 Zelina ZELINA - MLADOST Z 0:0  
18.11.2017. 14:00 prv 15 Petrinja MLADOST - ZELINA    

JUNIORI (VG jug)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
19.08.2017. 18:00 cup 01 Zvekovac ZVEKOVAC - ZELINA 4:0  
27.08.2017. 17:30 prv 01 Božjakovina BRCKO - ZELINA 0:3 Čačko, Svornik, Papak
29.08.2017. 10:00 prv 02 Zelina ZELINA - MLADOST 4:1 Faletar 2, Mačković, Čačko
03.09.2017. 17:00 prv 03 Hrastje CROATIA - ZELINA 1:3 Papak, Faletar, Mačković
10.09.2017. 12:00 prv 04 Zelina ZELINA - MRACLIN 3:0 pf
12.09.2017. 17:00 prv 05 Novo Čiće DINAMO HIDREL - ZELINA 1:3 Mačković 2, Pukšec
16.09.2017. 17:00 prv 06 Krečaves ZELINA - OBOROVO 7:0 Mačković 2, Papak, I. Hrupec, M. Hrupec, Raić, Svornik
24.09.2017. 17:00 prv 07 Mićevec KLAS - ZELINA 0:4 Mačković 2, Faletar, Raić
30.09.2017. 17:00 prv 08 Zelina ZELINA - POLET 6:0
07.10.2017. 17:00 prv 09 Kloštar Ivanić KLOŠTAR - ZELINA 1:5 Mačković 2, Hrupec, Čačko, Škrlec
15.10.2017. 15:30 prv 10 Zelina ZELINA -  RUGVICA 12:0 Mačković 7, Hrupec, faletar, Svornik, Litvić, Čačko
21.10.2017. 10:00 prv 11 Pokupsko KUPA - ZELINA 1:6 Mačković 3, Horvat 3
29.10.2017. 15:00 prv 12. Zelina ZELINA - TUROPOLJAC 16:1 Mačković 6, M. Hrupec 4, Faletar 2, Litvić 2, Škrlec 2
04.11.2017. 15:30 prv 13. D.Lomnica LOMNICA - ZELINA 0:4 Mačković 2, Horvat 2

KADETI (1. NL ZŽ)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
19.08.2017. 12:00 cup 01 Zelina ZELINA - VINOGRADAR 1:4  
26.08.2017. 18:00 prv 01 Rugvica RUGVICA - ZELINA 6:3 Kamenarić, Majcug, Banovec
29.08.2017. 18:00 prv 02 Zelina ZELINA - BREGANA 6:4 Kelić 3, Žigrović, Pukšec, Banovec 
02.09.2017. 13:00 prv 03 Bestovje BESTOVJE - ZELINA 2:4  
09.09.2017. 17:30 prv 04 Krečaves ZELINA - ZRINSKI 5:1  
16.09.2017. 17:00 prv 05 Zdenci VATROGASAC - ZELINA 1:1 Banovec
24.09.2017. 11:00 prv 06 Blato STUPNIK- ZELINA 5:0  
30.09.2017. 15:00 prv 07 Krečavelo ZELINA - LADUČ 1:2  
08.10.2017. 10:00 prv 08 Jaska JASKA - ZELINA 4:0
15.10.2017. 14:00 prv 09 Zelina ZELINA - SLOGA 4:3 Žigrović, Kelić 2, Dužaić
21.10.2017. 15:00 prv 10 Sop H. SAVA - ZELINA 3:0  
29.10.2017. 13:00 prv 11 Zelina ZELINA - BSK 0:2  

PIONIRI (1. NL ZŽ)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
19.08.2017. 10:00 cup 01 Zelina ZELINA - SLOGA 4:1 Juren 2, Sever 2 
27.08.2017. 11:30 prv 01 Laduč LADUČ - ZELINA 0:3 Juren, Mrazović, Veček
29.08.2017. 15:00 prv 02 Zelina ZELINA - BISTRA 4:1 Veček, Posuda, Sever 2 
02.09.2017. 11:30 prv 03 Vukovina BAN JELAČIĆ - ZELINA 0:8 Sambol, Veček, Mrazović, Košćec, Glibo 2, Pažić, Pukšec
09.09.2017. 11:30 prv 04 Krečaves ZELINA - VATROGASAC 3:0  
16.09.2017. 11:30 prv 05 Jaska JASKA - ZELINA 2:0  
05.10.2017. 11:30 prv 06 Krečaves ZELINA - UDARNIK 2:2  
30.09.2017. 16:30 prv 07 Jaska VINOGRADAR - ZELINA 2:0  
15.10.2017. 11:30 prv 09 Velika Mlaka GORICA VM - ZELINA 0:6 Juen 3, Veček, Tukač, Sviben
21.10.2017. 11:30 prv 10. Zelina ZELINA - DUGO SELO 4:1 Glibo, Košćec 3

PIONIRI LIGA MLADEŽI JUG

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
28.09.2017. 16:30 prv 01. Pokupsko KUPA - ZELINA 0:14 Božurić 4, Sviben 2, Vizec 3, Horvat, Pažić, Veček 2, Kramarić 2
10.09.2017. 16.00 prv 02 Zelina ZELINA - MEŠTRICA 4:1
12.09.2017. 15:00 prv 03 Mraclin MRACLIN - ZELINA 0:4 Mrazović 2, Sviben, Tukač
23.09.2017. 14:30 prv 04 Ostrna OSTRNA - ZELINA 1:1 Sever
01.10.2017. 11:00 prv 05 Turopolje TUROPOLJE - ZELINA 0:10 Sever 4, Sviben, Košćec, Juren 4 
07.10.2017. 14:30 prv 06 Krečaves ZELINA - TUROPOLJAC 10:0

 

21.10.2017. 13:30 prv 09 Zelina ZELINA -  SAVA 11:0 Vizec 3, Budek, 2,, Škrpec, Briševac, Kramarić, Šeb

MLAĐI PIONIRI (1. NL ZŽ)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
27.08.2017. 10:00 prv 01 Laduč LADUČ - ZELINA 5:3 Crnoja, Krišto 2
29.08.2017. 16:15 prv 02 Zelina ZELINA - BISTRA 0:3  
02.09.2017. 10:00 prv 03 Vukovina BAN JELAČIĆ - ZELINA 3:0  
09.09.2017. 10:00 prv 04 Krečaves ZELINA - VATROGASAC 3:1  
16.09.2017. 10:00 prv 05 Jastrebarsko JASKA - ZELINA 9:0  
23.09.2017. 13:00 prv 06 Zelina ZELINA - UDARNIK 0:6  
30.09.2017. 15:00 prv 07 Jastrebarsko VINOGRADAR - ZELINA 2:1 Grošinić
07.10.2017. 15:00 prv 08 Krečaves ZELINA - INTER 0:7  
15.10.2017. 10:00 prv 09 Velika Mlaka GORICA VM - ZELINA 0:1 Tokić
21.10.2017. 10:00 prv 10. Zelina ZELINA - DUGO SELO 0:10  
28.10.2017. 10:00 prv 11 Vrbovec VRBOVEC - ZELINA 2:0  

MLAĐI PIONIRI (3. NL ZŽ)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
03.09.2017. 13:30 prv 01 Dugo Selo DUGO SELO - ZELINA 1:0  
09.09.2017. 10:00 prv 02 Zelina ZELINA - POLET 3:1  

12:30 prv 03 Rugvica RUGVICA - ZELINA
 

17:00 prv 04 Zelina ZELINA - STRMEC 4:1  
05.10.2017.. 17:00 prv 05 Zelina ZELINA - UDARNIK 2:4  
07.10.2017. 11:00 prv 06 Sop Hrušćica SAVA - ZELINA 2:1
15.10.2017. 10:00 prv 07 Velika Mlaka GORICA VM - ZELINA 0:1  
22.10.2017. 12:00 prv 08 Zelina ZELINA - DUGO SELO 10:3 Božurić 3, Pažić, Krišto, Žigrović, Škrpec, Iviček, Frigan

LIMAČI (1. NL ZŽ)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
26.08.2017. 11:30 prv 01 Zelina ZELINA - GORICA 3:4 Beljo, Kuček, Božurić
29.08.2017. 18:00 prv 02 Ivanić Grad NAFTAŠ - ZELINA 2:0  
02.09.2017. 11:00 prv 03 Zelina ZELINA - VRBOVEC 6:1 Marković, Beljo 2, Krek, Kordej, Dropučić
10.09.2017. 11:00 prv 04 Kurilovec UDARNIK - ZELINA 4:1  
10.10.2017. 19:00 prv 05 Zelina ZELINA - BREGANA    
24.09.2017. 10:00 prv 06 Zelina ZELINA - DUGO SELO 1:5 Kordej
07.10.2017. 12:30 prv 07 Zelina ZELINA - BAN JELAČIĆ    
14.10.2017. 11:30 prv 09 Rugvica RUGVICA - ZELINA 1:3 Marković 2, 
21.10.2017. 17:00 prv 10 Velika Gorica GORICA - ZELINA 3:0  

LIMAČI (NS DS)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
02.09.2017. 11:00 prv 01 Vrbovec VRBOVEC - ZELINA 0:5 Šuliček 3, Žagar, Vitković
09.09.2017. 11:00 prv 02 Križ SLOGA - ZELINA 2:9  
odgođeno     03 Zelina ZELINA - NAFTAŠ    
23.09.2017.     04 Strmec SAVA - ZELINA 3:2  
04.10.2017. 17:00 prv 05 Zelina ZELINA - STRMEC    
08.10.2017. 11:15 prv 06 Rugvica RUGVICA - ZELINA 2:0  
15.10.2017. 11:00 prv 07 Zelina ZELINA - DUGO SELO 4:0 Šeb 2, Špoljarec 2

PRSTIĆI (1. NL ZŽ)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
26.08.2017. 10:00 prv 01 Zelina ZELINA - GORICA 10:5 Dorić 4, Pažić 5, Sambol
29.08.2017. 17:00 prv 02 Ivanić Grad NAFTAŠ - ZELINA 1:5 Dorić2, Pažić 2, Mačković
02.09.2017. 10:00 prv 03 Zelina ZELINA - VRBOVEC 3:0 Frigan, Dorić, Mačković
10.09.2017. 10:00 prv 04 Kurilovec UDARNIK - ZELINA 3:11  
17.09.2017. 10:00 prv 05 Obrezina MLADOST - ZELINA 0:17  
24.09.2017. 11:15 prv 06 Zelina ZELINA - DUGO SELO 7:5 Pažić 2, Mačković, Dorić 4
07.10.2017. 11:00 prv 07 Zelina ZELINA - BAN JELAČIĆ 17:1  

PRSTIĆI (NS DS)

DATUM SAT TIP KOLO TEREN PAR REZ STRIJELCI
02.09.2017. 10:00 prv 01 Vrbovec VRBOVEC - ZELINA 8:1  
09.09.2017. 10:00 prv 02 Križ SLOGA - ZELINA 5:7 Knez 3, Šulićek, Brlečić, Bertić, Vitković
odgođeno     03 Zelina ZELINA - NAFTAŠ    
30.09.2017. 11:00 prv 05 Zelina ZELINA - BRCKO 4:1 Šulićek 2, Knez 2
08.10.2017. 10:00 prv 06 Rugvica RUGVICA - ZELINA 2:0
15.10.2017. 10:00 prv 07 Zelina ZELINA - DUGO SELO 9:0 Knez 6, Šalamun, Šulićek 2

 

Novosti

16.09.2017.

Odgoda utakmice Zelina-Karlovac 1919

Novi termin 27. 09.2017. više...

27.08.2017.

Pobjedom u novu sezonu

U prvom prvenstvenom ogledu Zelina svladala Jarun 3:2 više...

22.08.2017.

Osmica u Ivanić Gradu

Bijelo crveni se raspucali u posljednjoj pripremnoj tekmi više...

15.08.2017.

Supercup: ZELINA UZELA PEHAR

Finale završilo bez pobjednika. O peharu odlučivali jedanaesterci više...

30.07.2017.

Poraz od Mladosti

Zelina je povela, potom držala egal do kraja, kada domaći postižu pobjednički pogodak više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.