ZELINA - JELAČIĆ 4:1

30.09.2009.

I nakon četiri prvenstvena kola, zelinski juniori ne znaju za poraz. Četvrta  pobjeda ostvarena je na domaćem terenu, a ovoga puta nadigrali su ekipu Jelačića iz Vukovine.

Juniori su u prvenstvo krenuli s pobjedom na gostovanju u Tučeniku. protiv Graničara ostvarili su 2:0 pogotcima Nikole Kamenarića i Matije Antolkovića. U drugom kolu došao im je Mraclin, koji je u tvrdoj i čvrstoj utakmici izgubio 1:0. Jedini strijelac na ovom susretu bio je ponovo Nikola Kamenarić. Ni drugo prvenstveno gostovanje u trećem kolu u Stupniku nije donijelo promijene. Treće kolo okončano je glatkom pobjedom od 4:0. Prvi je zabio Borna Šeb u 9. minuti, bio je to i rezultat poluvremena. Strijelci su se u nastavku oslobodili, pa je u trećoj minuti nastavka zabio Marko Karas, a četiri minute kasnije i Mario Štorga. Konačni rezultat postavio je Karlo Gorički u 81. minuti.

Prvi pogodak juniori su "zaradili" tek u četvrtom kolu protiv Jelačića, no utakmicu su okončali s 4:1 i zasluženo su na prvom mjestu prvenstvene ljestvice.

STJEPAN PAJAČ, trener: Čestitam svojim igračima, vrlo dobro su krenuli u ovoj sezoni i imaju priliku ostvariti dobar rezultat. Samo treba i dalje njegovati naš stil igre, koju u mnogim segmentima možemo još pojačati. Ovi momci mogu pružiti mnogo više, a siguran sam da će tako i biti.