Pobjeda kadeta, poraz juniora

17.09.2012.

Odigrano je 5. kolo 3.HNL za juniore i kadete. U Zelini je gostovala momčad Samobora. Kadeti su bili uvjerljivi i svladali goste s 4:0. U prvom dijelu pogodaka nije bilo, tek u 56. minuti vodstvo Zelina postiže preko Posavca, samo pet minuta kasnije povisuje Zmazek. U 73. minuti na bijeloj točki koncentriran je bio Pajač, koji povisuje na 3:0, a konačni rezultat postavlja Zubić pet minuta kasnije.

Juniori su ostali bez bodova, iako su imali priliku preokrenuti rezultat nakon trostrukog vodstva gostiju. Pola sata igre bilo je dovoljno Samoboru da ostvari prednost od 3:0, pred kraj prvog dijela smanjuje Bičak rezultat, u petnaestoj minuti nastavka efikasan je bio i Barilar, no posljednjih pola sata nije bilo promjene rezultata i želje domaćih da barem poravnaju rezultat, pa je susret završio pobjedom Samobora 3:2.

Ponikve su izgubile na svom travnjaku od Mladosti 2:0, Hrvatski Dragovoljac je pobijedio Moslavinu 4:1, a najuvjerljiviji je bio HAŠK, koji je s 8:1 deklasirao Studentski Grad. Rudeš je u gostima bio uspješniji od Laduča 5:3. U nedjeljnjim susretima Vrbovec je slavio kod Jaruna 1:0, Vrapče protiv Udarnika teško 3:2, a Zagorec protiv Vinogradara 1:0. Kod kadeta Ponikve su slavile protiv Mladosti 2:1, Dragovoljac protiv Moslavine 4:1, Hašk sa Studencem 2:1, a Rudeš najuvjerljiviji, u gostima kod Laduča čak 9:0. Vrbovčani su bili uspješni u Zagrebu i pobijedili Jarun sa 3:1, Vrapče je pomelo Udarnika sa 7:3,  a Vinogradar je slavio kod Zagorca 2:1