Glatko protiv Poleta

26.04.2010.

U 16. prvenstvenom kolu HNL3 juniorima Zeline u goste je došla osmoplasirana ekipa Poleta iz Buševca, pomalo okrnjena, obzirom da su na raspolaganju imali samo jednu zamjenu, koju trener Zibar iskorištava u 70. minuti, kada je već rezultat bio na strani domaćina. Bijelo crveni su u susret ušli sigurni u sebe i ubrzo postavili kriterij igre uz svoju dominaciju i kontrolu igre. prvi pogodak postiže Guštović u 8.min, na 2:0 povisuje Viljevac u 22.minm, a konačni rezultat djelo je Borne Šeba u 51. min. Kompaktnu igru domaćih nagradila je ova pobjeda, u kojoj je trener Pajač također koristio samo jednu izmjenu, nakon što je u drugom poluvremenu kapetana Žigrovića zamijenio J.J. Kwedi, a vrpcu je preuzeo Neven Guštović