CUP JUNIORI: Zelina u drugom kolu igra protiv Vrbovca

20.08.2012.

Juniori su odigrali 1. kolo Cupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije. Zelina je gostovala u Kupljenovu i pobijedila domaći Zaprešić sa 6:0, što dovoljno govori o nadmoći naših juniora. Poveli su BC u desetoj minuti, kada Svornik fino asistira Peteljaku za početno vodstvo Zeline, isti dvojac posao uspješno obavlja i u 29. minuti, a do kraja poluvremena u strijelce se upisuje i Ovčar. U nastavku, bilo je samo pitanje konačnog rezultata, jer Zelina je kontrolirala igru i dizala prednost, pa nakon dvije minute igre Barilar povisuje na 4:0, a do kra susreta pogađaju i Šeb te Sušec.
U ostalim susretima Rakovec i Naftaš Ivanić odigrali su 1:1, a nakon penala bilo je 5:3 za Rakovčane. Gorica je bila uspješna na gostovanju u Kloštar Ivaniću pobijedivši 2:0, kao i Vinogradar u samoborskom kraju, gdje je domaće Galgovo porazio također s 2:0. Samobor je bio najefikasniji, na susretu u Krašiću nanizali su deset pogodaka, a svoju mrežu ostavili netaknutom. Vrbovec je bez borbe prošao u drugo kolo, jer se bedeničani nisu odazvali na utakmicu, pa je registrirana s 3:0.
U drugom kolu Zelina će igrati protiv Vrbovca, Vinogradar ugošćuje pobjednika susreta između Udarnika i Vatrogasca, Samobor igra s pobjednikom susreta Dugo Selo - Rugvica, a Gorica će ugostiti Rakovec. Drugo kolo igra se u utorak 4. rujna s početkom u 17:30.