SENIORI 4.HNL ZG
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
30.01. | 17:00 | pri | Vrbovec | Vrbovec - Zelina | 3:0 | ||
05.02. | 17:30 | tur | Zagreb | Dubrava TK - Zelina | 2:1 | Saez | |
09.02. | 15:00 | tur | Zagreb | Međimurje - Zelina | 6:1 | Ovčar | |
12.02. | 17:30 | tur | Zagreb | Zagorec - Zelina | 1:2 | Saez, Diklić | |
16.02. | 12:30 | tur | Zagreb | Dugo Selo - Zelina | 2:2 | Saez, Ovčar | |
20.02. | 17:30 | pri | Zagreb | Studentski Grad - Zelina | 2:3 | Saez, Bičak, Horvat | |
23.02. | 15:00 | pri | Imbriovec | Imbriovec - Zelina | 1:1 | Saez | |
02.03. | 15:00 | prv | 16. | Zagreb | Vrapče - Zelina | 1:0 | |
09.03. | 15:00 | prv | 17. | Zelina | Zelina - Dinamo | 3:1 | Borovčak, Diklić, Jančetić |
17.03. | 15:30 | prv | 18. | Odra | Odra - Zelina | 1:1 | Mačković |
24.03. | 10:00 | prv | 19. | Zabok | Mladost - Zelina | 3:3 | Barić, Borovčak, Saez |
30.03. | 15:30 | prv | 20. | Zelina | Zelina - Karlovac 1919 | 2:0 | Cetina, Saez |
06.04. | 16:30 | prv | 21. | Sisak | Segesta - Zelina | 2:1 | Horvat |
13.04. | 16:30 | prv | 22. | Zelina | Zelina - Croatia | 1:0 | Diklić |
18.04. | 16:30 | prv | 23 | Kutina | Moslavina - Zelina | 0:3 | Saez, Borovčak 2 |
24.04. | 18:00 | pri | Zagreb | Dubrava TK - Zelina | 3:3 | Borovčak, Saez, Horvat | |
28.04. | 17:00 | prv | 24 | Zelina | Zelina - Sava | 1:2 | Palčić |
01.05. | 17:00 | prv | 25 | Samobor | Samobor - Zelina | 1:1 | Borovčak |
05.05. | 17:00 | prv | 26 | Zelina | Zelina - Bistra | 1:0 | Borovčak |
08.05. | 17:00 | cup | 1/4 | Zelina | Zelina - Kurilovec | 1:4 | Jolić |
JUNIORI 3.HNL ZG
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
03.03. | 12:00 | prv | 15. | Zelina | Zelina - Frakopan | 3:0 | Litvić, Mačković, Hrupec |
10.03. | 13:00 | prv | 16. | V. Gorica | Gorica - Zelina | 9:0 | |
17.03. | 12:00 | prv | 17. | Zelina | Zelina - Vrbovec | 1:4 | Papak |
24.03. | 16:00 | prv | 18. | Žerjavinec | Prigorje - Zelina | 3:1 | Litvić |
31.03. | 12:00 | prv | 19. | Zelina | Zelina - ZET | 2:6 | M. Hrupec, Raić |
06.04. | 17:00 | prv | 20. | Karlovac | Ilovac - Zelina | 5:0 | |
17.04. | 17:00 | prv | 21 | Zelina | Zelina - Jarun | 3:4 | Raić, Slabe, Hrupec M |
24.04. | 17:00 | prv | 22 | Začretje | Jedinstvo - Zelina | 1:2 |
KADETI 3.HNL ZG
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
03.03. | 10:00 | prv | 15. | Zelina | Zelina - Frankopan | 5:1 | Glibo, Haramina 2, Sever, Horvat |
10.03. | 11:00 | prv | 16. | V. Gorica | Gorica - Zelina | 4:0 | |
17.03. | 10:00 | prv | 17. | Zelina | Zelina - Vrbovec | 0:2 | |
24.03. | 14:00 | prv | 18. | Žerjavinec | Prigorje - Zelina | 4:2 | Haramina, Pažić |
31.03. | 10:00 | prv | 19. | Zelina | Zelina - ZET | 2:1 | Tukač, Mrazović |
06.04. | 15:00 | prv | 20. | Karlovac | Ilovac - Zelina | 4:1 | Tukač |
16.04. | 17:00 | prv | 21 | Zelina | Zelina - Jarun | 2:2 | Haramina, Sever |
PIONIRI 1.ZŽ
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
16.03. | 11:30 | prv | 14. | Jastrebarsko | Jaska - Zelina | 6:0 | |
24.03. | 11:30 | prv | 15. | Zelina | Zelina - Vatrogasac | 2:3 | Veček, Sever |
30.03. | 13:30 | prv | 16. | Velika Gorica | Gorica II - Zelina | 12:1 | Sever |
06.04. | 11:00 | prv | 17. | Zelina | Zelina - Samobor | 1:5 | Sever |
20.04. | 11:30 | prv | 19. | Zelina | Zelina - Laduč | 5:0 | Sever 3, Bičak, Crnoja |
MLAĐI PIONIRI 1. ZŽ
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
16.03. | 10:00 | prv | 14. | Jastrebarsko | Jaska - Zelina | 4:1 | |
24.03. | 10:00 | prv | 15. | Zelina | Zelina - Vatrogasac | 6:1 | Lušć 2, Iviček 2, Vidak 2 |
30.03. | 15:00 | prv | 16. | Velika Gorica | Gorica II - Zelina | 7:2 | Lušić 2 |
06.04. | 12:30 | prv | 17. | Zelina | Zelina - Samobor | 0:6 | |
16.04. | 20:00 | prv | 18. | Donja Bistra | Bistra - Zelina | 3:5 | Lušić 2, Grabovac, Ivićek 2 |
20.04. | 10:00 | prv | 19. | Zelina | Zelina - Laduč | 14:3 | Grošinić 3, Lušić 3, Božurić 3, Iviček 3, Vidak, Bošnjak |
LIMAČI 1. ZŽ
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
23.03. | 13:15 | prv | 10. | Zelina | Zelina - Ban Jelačić | 7:1 | Pentavec, Lu.Šeb 2, F.Marković 2, J.Marković |
30.03. | 13:00 | prv | 11. | Šiljakovina | Buna - Zelina | 1:3 | Lu.Šeb, J. Marković, Roginek |
06.04. | 11:30 | prv | 12. | Zelina | Zelina - Kurilovec | 0:2 | |
13.04. | 19:00 | prv | 13. | Ivanić Grad | Naftaš - Zelina | 2:3 | Pažić, Dorić, Sušec |
LIMAČI Liga limača
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
31.03. | 15:45 | prv | Zelina | Zelina - Vrbovec | 3:0 | F.Pažić, Dorić, Mačković | |
07.04. | 11:30 | prv | Zelina | Zelina - Sloga | 8:0 | F.Pažić 2, Dorić 2, Vitković 2, Mačković, Cecelja |
PRSTIĆI 1. ZŽ
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez |
23.03. | 12:00 | prv | 10. | Zelina | Zelina - Ban Jelačić | 5:0 |
06.04. | 10:00 | prv | 12. | Zelina | Zelina - Samobor | 2:4 |
13.04. | 18:00 | prv | 13. | Ivanić Grad | Naftaš - Zelina | 2:5 |
PRSTIĆI Liga prstića
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez |
31.03. | 14:30 | prv | Zelina | Zelina - Vrbovec | 3:2 | |
07.04. | 10:00 | prv | Zelina | Zelina - Dugo Selo | 9:0 |
Rezultate svih utakmica objavljujemo na facebook stranici Sportiva Zelina - Semafor