NK ZELINA

Semafor 2018 jesen

SENIORI 4.HNL ZG

datum sat tip kolo teren par rez strijelci
28.07. 18:00 pripremna 00 Zelina ZELINA - STRMEC 12:0 Mačković, S. Hrupec 4, S. Posavec, Saez 5, Radoš
04.08. 10:00 pripremna 00 Hrastje ZELINA - TRNJE 1:3 S. Hrupec
11.08. 09:30 pripremna 00 Zagreb HAŠK - ZELINA 2:4 Saez 2, Skupnjak, Ovčar
25.08. 17:30 prvenstvena 01 Zelina ZELINA - VRAPČE 3:1 S. Posavec, Ovčar, Saez
01.09. 17:00 prvenstvena 02 O.Obrež DINAMO - ZELINA 2:0  
06.09. 17:00 prvenstvena 03 Hrastje ZELINA - ODRA 1:1 Yuri
08.09. 17:00 prvenstvena 04 Hrastje ZELINA - MLADOST 0:0  
13.09. 17:00 kup 02 G.Stupnik STUPNIK - ZELINA 1:4 Skupnjak, Borovčak 2, Yuri
16.09. 16:30 prvenstvena 05 Karlovac KARLOVAC - ZELINA 0:3 Borovčak 3
22.09. 16:30 prvenstvena 06 Zelina ZELINA - SEGESTA 3:0 Borovčak 2, Saez
26.09. 15:30 HR cup 1/16 Zelina ZELINA - GOŠK 2:0 Skupnjak, Saez
30.09. 16:00 prvenstvena 07 Hrastje CROATIA - ZELINA 6:1 Palčić
06.10. 15:30 prvenstvena 08 Zelina ZELINA - MOSLAVINA 3:2 Skupnjak 2, Saez
14.10. 15:00 prvenstvena 09 Strmec SAVA - ZELINA 1:0
20.10. 15:00 prvenstvena 10 Zelina ZELINA - SAMOBOR 3:0 Borovčak 3
28.10. 14:30 prvenstvena 11 D.Bistra BISTRA - ZELINA 1:1 Borovčak
31.10. 14:00 HR cup 1/8 Zelina ZELINA - DINAMO 0:4  
03.11. 14:00 prvenstvena 12 Zelina ZELINA - GRADIĆI 4:0 Borovčak 3, Saez
10.11. 13:30 prvenstvena 13 Petrinja MLADOST - ZELINA 0:0
17.11. 13:30 prvenstvena 14 Zelina ZELINA - TONDACH 1:0 Saez
25.11. 13:00 prvenstvena 15 Mače GAJ - ZELINA 0:0  

JUNIORI 3.HNL ZG

datum sat tip kolo teren par rez strijelci
18.08. 17:00 cup 01 Zvekovac ZVEKOVAC - ZELINA 2:3 Svornik, Dužaić, Žigrović
26.08. 12:00 prvenstvena 01 Zagreb MAKSIMIR - ZELINA 0:2 Pukšec 
01.09. 17:00 prvenstvena 02 Jaska JASKA - ZELINA 1:0  
09:09. 12:00 prvenstvena 03 Krečavelo ZELINA - LEKENIK 4:1 S. Posavec, Svornik, Litvić 2
11.09. 17:00 cup 02 Krečavelo ZELINA - INTER ZAPREŠIĆ 0:10  
16.09. 16:30 prvenstvena 04 Sisak FRANKOPAN - ZELINA 2:2 Litvić, Svornik
23.09. 12:00 prvenstvena 05 Zelina ZELINA - GORICA 2:5 Pukšec, Prpić
30.09. 12:00 prvenstvena 06 Vrbovec VRBOVEC - ZELINA 8:0  
07.10. 12:00 prvenstvena 07 Zelina ZELINA - PRIGORJE Ž 1:3 Svornik
13.10. 15:30 prvenstvena 08 Zagreb ZET - ZELINA 1:0
04.11. 12:00 prvenstvena 11 Zelina ZELINA - JEDINSTVO 0:6  

KADETI 3.HNL ZG

datum sat tip kolo teren par rez strijelci
18.08. 18:00 cup 01 Vrbovec VRBOVEC - ZELINA 3:1 Tukač
26.08. 10:00 prvenstvena 01 Zagreb MAKSIMIR - ZELINA 5:1 Tukač
01.09. 15:00 prvenstvena 02 Jaska JASKA - ZELINA 2:0  
09.09. 10:00 prvenstvena 03 Krečavelo ZELINA - HD 1:11 Tukač
16.09. 14:30 prvenstvena 04 Sisak FRANKOPAN - ZELINA 0:4 Mrazović, Tukač, Košćec, Cipetić
23.09. 10:00 prvenstvena 05 Zelina ZELINA - GORICA 0:5  
30.09. 10:00 prvenstvena 06 Vrbovec VRBOVEC - ZELINA 6:1 Košćec
07.10. 10:00 prvenstvena 07 Zelina ZELINA - PRIGORJE Ž 3:1 Pažić, Haramina 
13.10. 13:30 prvenstvena 08 Zagreb ZET - ZELINA 5:1  
04.11. 10:00 prvenstvena 11 Zelina ZELINA - ZAGOREC 2:4 Haramina, Dužaić

PIONIRI 1.ZŽ

datum sat tip kolo teren par rez strijelci
23.08. 15:00 cup 01 Bistra BISTRA - ZELINA 11:0  
30.08. 18:30 prvenstvena 01 Zelina ZELINA - JASKA 0:6  
08.09. 11:30 prvenstvena 03 Zelina ZELINA - GORICA 2:9 Veček, Kramarić
16.09. 11:30 prvenstvena 04 Samobor SAMOBOR - ZELINA 9:1 Sever
22.09. 11:30 prvenstvena 05 Zelina ZELINA - BISTRA 4:2 Benci, Briševac, Sever 2
06.10. 11:30 prvenstvena 07 Zelina ZELINA - DUGO SELO 0:12  
14.10. 11:30 prvenstvena 08 Jaska VINOGRADAR - ZELINA 5:1 Veček

10.11.

11:30 prvenstvena 09 Zelina ZELINA - KURILOVEC 3:6 Veček, Sever 2

MLAĐI PIONIRI 1. ZŽ

datum sat tip kolo teren par rez strijelci
30.08. 17:00 prvenstvena 01 Zelina ZELINA - JASKA 2:5 Pažić
08.09. 10:00 prvenstvena 03 Zelina ZELINA - GORICA 5:2 Beljo 2, Lušić, Grabovac, Grošinić
16.09. 10:00 prvenstvena 04 Samobor SAMOBOR - ZELINA 4:2 Beljo, Lušić
22.09. 10:00 prvenstvena 05 Zelina ZELINA - BISTRA 3:7 Lušić, Iviček, Grošinić
06.10. 10:00 prvenstvena 07 Zelina ZELINA - DUGO SELO 1:4 Grošinić
14.10. 10:00 prvenstvena 08 Jaska VINOGRADAR - ZELINA 4:4  
10.11. 10:00 prvenstvena 09 Zelina ZELINA - KURILOVEC 3:6 Lušić, Grošinić, Grabovac

LIMAČI 1. ZŽ

datum sat tip kolo teren par rez strijelci
16.09. 12:00  prvenstvena 02 Zelina ZELINA - BUNA 3:2 Tišinić, I.Mucek, Gjurašin
29.09. 11:00 prvenstvena 04 Zelina ZELINA - VRBOVEC 0:1  
13.10. 11:00 prvenstvena 06 Zelina ZELINA - DUGO SELO 7:1 Marković 3, Lu.Šeb 2, Roginek, Lo. Šeb

LIMAČI Liga limača

datum sat tip kolo teren par rez strijelci
12.09. 13:00 prvenstvena 03 Kurilovec KURILOVEC - ZELINA 8:1 Knez

PRSTIĆI 1. ZŽ

datum sat tip kolo teren par rez strijelci
12.09. 14:30 prvenstvena 03 Kurilovec KURILOVEC - ZELINA 4:2 Kos 2
16.09., 11:00 prvenstvena 02 Zelina ZELINA - BUNA 10:4 Bertić 2, Fišter 2, Žagar 2, Kuraći 2, Brlečić, Bilić
29.09. 10:00 prvenstvena 04 Zelina ZELINA - VRBOVEC 3:2 Knez 2, Brlečić
13.10. 10:00 prvenstvena 06 Zelina ZELINA - DUGO SELO 9:1

Knez 3, Šuliček 2, Ovčar 2, Fišter, Bilić

PRSTIĆI Liga prstića

datum sat tip kolo teren par rez strijelci
               

Rezultate svih utakmica objavljujemo na facebook stranici Sportiva Zelina - Semafor

 

Novosti

16.08.2019.

Lige u novoj sezoni

Objavljujemo pregled liga 2019-20 u kojima se natječu kategorije našeg kluba više...

13.08.2019.

pripremna: Zelina - Špansko 1:3

Nakon remija sa Stupnikom, Zelina odigrala protiv Španskoga više...

05.08.2019.

Nova sezona starta 24. kolovoza

Novaci u ligi su Trešnjevka, Straža, Lukavec, Sloga i Zagreb više...

02.08.2019.

Grafiti nas neće poljuljati

Uprava NK Zelina uputila priopćenje više...

20.06.2019.

5.MNT 2019. Trodnevni festival nogometa

Pred nama je peti međunarodni ljetni turnir za mlađe uzraste više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.