SENIORI 4.HNL ZG
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
28.07. | 18:00 | pripremna | 00 | Zelina | ZELINA - STRMEC | 12:0 | Mačković, S. Hrupec 4, S. Posavec, Saez 5, Radoš |
04.08. | 10:00 | pripremna | 00 | Hrastje | ZELINA - TRNJE | 1:3 | S. Hrupec |
11.08. | 09:30 | pripremna | 00 | Zagreb | HAŠK - ZELINA | 2:4 | Saez 2, Skupnjak, Ovčar |
25.08. | 17:30 | prvenstvena | 01 | Zelina | ZELINA - VRAPČE | 3:1 | S. Posavec, Ovčar, Saez |
01.09. | 17:00 | prvenstvena | 02 | O.Obrež | DINAMO - ZELINA | 2:0 | |
06.09. | 17:00 | prvenstvena | 03 | Hrastje | ZELINA - ODRA | 1:1 | Yuri |
08.09. | 17:00 | prvenstvena | 04 | Hrastje | ZELINA - MLADOST | 0:0 | |
13.09. | 17:00 | kup | 02 | G.Stupnik | STUPNIK - ZELINA | 1:4 | Skupnjak, Borovčak 2, Yuri |
16.09. | 16:30 | prvenstvena | 05 | Karlovac | KARLOVAC - ZELINA | 0:3 | Borovčak 3 |
22.09. | 16:30 | prvenstvena | 06 | Zelina | ZELINA - SEGESTA | 3:0 | Borovčak 2, Saez |
26.09. | 15:30 | HR cup | 1/16 | Zelina | ZELINA - GOŠK | 2:0 | Skupnjak, Saez |
30.09. | 16:00 | prvenstvena | 07 | Hrastje | CROATIA - ZELINA | 6:1 | Palčić |
06.10. | 15:30 | prvenstvena | 08 | Zelina | ZELINA - MOSLAVINA | 3:2 | Skupnjak 2, Saez |
14.10. | 15:00 | prvenstvena | 09 | Strmec | SAVA - ZELINA | 1:0 | |
20.10. | 15:00 | prvenstvena | 10 | Zelina | ZELINA - SAMOBOR | 3:0 | Borovčak 3 |
28.10. | 14:30 | prvenstvena | 11 | D.Bistra | BISTRA - ZELINA | 1:1 | Borovčak |
31.10. | 14:00 | HR cup | 1/8 | Zelina | ZELINA - DINAMO | 0:4 | |
03.11. | 14:00 | prvenstvena | 12 | Zelina | ZELINA - GRADIĆI | 4:0 | Borovčak 3, Saez |
10.11. | 13:30 | prvenstvena | 13 | Petrinja | MLADOST - ZELINA | 0:0 | |
17.11. | 13:30 | prvenstvena | 14 | Zelina | ZELINA - TONDACH | 1:0 | Saez |
25.11. | 13:00 | prvenstvena | 15 | Mače | GAJ - ZELINA | 0:0 |
JUNIORI 3.HNL ZG
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
18.08. | 17:00 | cup | 01 | Zvekovac | ZVEKOVAC - ZELINA | 2:3 | Svornik, Dužaić, Žigrović |
26.08. | 12:00 | prvenstvena | 01 | Zagreb | MAKSIMIR - ZELINA | 0:2 | Pukšec |
01.09. | 17:00 | prvenstvena | 02 | Jaska | JASKA - ZELINA | 1:0 | |
09:09. | 12:00 | prvenstvena | 03 | Krečavelo | ZELINA - LEKENIK | 4:1 | S. Posavec, Svornik, Litvić 2 |
11.09. | 17:00 | cup | 02 | Krečavelo | ZELINA - INTER ZAPREŠIĆ | 0:10 | |
16.09. | 16:30 | prvenstvena | 04 | Sisak | FRANKOPAN - ZELINA | 2:2 | Litvić, Svornik |
23.09. | 12:00 | prvenstvena | 05 | Zelina | ZELINA - GORICA | 2:5 | Pukšec, Prpić |
30.09. | 12:00 | prvenstvena | 06 | Vrbovec | VRBOVEC - ZELINA | 8:0 | |
07.10. | 12:00 | prvenstvena | 07 | Zelina | ZELINA - PRIGORJE Ž | 1:3 | Svornik |
13.10. | 15:30 | prvenstvena | 08 | Zagreb | ZET - ZELINA | 1:0 | |
04.11. | 12:00 | prvenstvena | 11 | Zelina | ZELINA - JEDINSTVO | 0:6 |
KADETI 3.HNL ZG
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
18.08. | 18:00 | cup | 01 | Vrbovec | VRBOVEC - ZELINA | 3:1 | Tukač |
26.08. | 10:00 | prvenstvena | 01 | Zagreb | MAKSIMIR - ZELINA | 5:1 | Tukač |
01.09. | 15:00 | prvenstvena | 02 | Jaska | JASKA - ZELINA | 2:0 | |
09.09. | 10:00 | prvenstvena | 03 | Krečavelo | ZELINA - HD | 1:11 | Tukač |
16.09. | 14:30 | prvenstvena | 04 | Sisak | FRANKOPAN - ZELINA | 0:4 | Mrazović, Tukač, Košćec, Cipetić |
23.09. | 10:00 | prvenstvena | 05 | Zelina | ZELINA - GORICA | 0:5 | |
30.09. | 10:00 | prvenstvena | 06 | Vrbovec | VRBOVEC - ZELINA | 6:1 | Košćec |
07.10. | 10:00 | prvenstvena | 07 | Zelina | ZELINA - PRIGORJE Ž | 3:1 | Pažić, Haramina |
13.10. | 13:30 | prvenstvena | 08 | Zagreb | ZET - ZELINA | 5:1 | |
04.11. | 10:00 | prvenstvena | 11 | Zelina | ZELINA - ZAGOREC | 2:4 | Haramina, Dužaić |
PIONIRI 1.ZŽ
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
23.08. | 15:00 | cup | 01 | Bistra | BISTRA - ZELINA | 11:0 | |
30.08. | 18:30 | prvenstvena | 01 | Zelina | ZELINA - JASKA | 0:6 | |
08.09. | 11:30 | prvenstvena | 03 | Zelina | ZELINA - GORICA | 2:9 | Veček, Kramarić |
16.09. | 11:30 | prvenstvena | 04 | Samobor | SAMOBOR - ZELINA | 9:1 | Sever |
22.09. | 11:30 | prvenstvena | 05 | Zelina | ZELINA - BISTRA | 4:2 | Benci, Briševac, Sever 2 |
06.10. | 11:30 | prvenstvena | 07 | Zelina | ZELINA - DUGO SELO | 0:12 | |
14.10. | 11:30 | prvenstvena | 08 | Jaska | VINOGRADAR - ZELINA | 5:1 | Veček |
10.11. |
11:30 | prvenstvena | 09 | Zelina | ZELINA - KURILOVEC | 3:6 | Veček, Sever 2 |
MLAĐI PIONIRI 1. ZŽ
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
30.08. | 17:00 | prvenstvena | 01 | Zelina | ZELINA - JASKA | 2:5 | Pažić |
08.09. | 10:00 | prvenstvena | 03 | Zelina | ZELINA - GORICA | 5:2 | Beljo 2, Lušić, Grabovac, Grošinić |
16.09. | 10:00 | prvenstvena | 04 | Samobor | SAMOBOR - ZELINA | 4:2 | Beljo, Lušić |
22.09. | 10:00 | prvenstvena | 05 | Zelina | ZELINA - BISTRA | 3:7 | Lušić, Iviček, Grošinić |
06.10. | 10:00 | prvenstvena | 07 | Zelina | ZELINA - DUGO SELO | 1:4 | Grošinić |
14.10. | 10:00 | prvenstvena | 08 | Jaska | VINOGRADAR - ZELINA | 4:4 | |
10.11. | 10:00 | prvenstvena | 09 | Zelina | ZELINA - KURILOVEC | 3:6 | Lušić, Grošinić, Grabovac |
LIMAČI 1. ZŽ
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
16.09. | 12:00 | prvenstvena | 02 | Zelina | ZELINA - BUNA | 3:2 | Tišinić, I.Mucek, Gjurašin |
29.09. | 11:00 | prvenstvena | 04 | Zelina | ZELINA - VRBOVEC | 0:1 | |
13.10. | 11:00 | prvenstvena | 06 | Zelina | ZELINA - DUGO SELO | 7:1 | Marković 3, Lu.Šeb 2, Roginek, Lo. Šeb |
LIMAČI Liga limača
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
12.09. | 13:00 | prvenstvena | 03 | Kurilovec | KURILOVEC - ZELINA | 8:1 | Knez |
PRSTIĆI 1. ZŽ
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
12.09. | 14:30 | prvenstvena | 03 | Kurilovec | KURILOVEC - ZELINA | 4:2 | Kos 2 |
16.09., | 11:00 | prvenstvena | 02 | Zelina | ZELINA - BUNA | 10:4 | Bertić 2, Fišter 2, Žagar 2, Kuraći 2, Brlečić, Bilić |
29.09. | 10:00 | prvenstvena | 04 | Zelina | ZELINA - VRBOVEC | 3:2 | Knez 2, Brlečić |
13.10. | 10:00 | prvenstvena | 06 | Zelina | ZELINA - DUGO SELO | 9:1 |
Knez 3, Šuliček 2, Ovčar 2, Fišter, Bilić |
PRSTIĆI Liga prstića
datum | sat | tip | kolo | teren | par | rez | strijelci |
Rezultate svih utakmica objavljujemo na facebook stranici Sportiva Zelina - Semafor