NK ZELINA

HNL2 sezona 2012/13

11.07.2013.
poz klub kolo pob ner por gol +- bod
1. HRVATSKI DRAGOVOLJAC Zagreb 30 16 5 9 39:25 +14 53
2. SOLIN 30 14 9 7 43:39 +04 51
3. RUDEŠ Zagreb 30 14 8 8 47:30 +17 50
4. ŠIBENIK (-1) 30 13 10 7 42:31 +11 48
5. VINOGRADAR Mladina 30 14 6 10 43:39 +04 48
6. ZELINA Sveti Ivan Zelina 30 13 7 10 46:30 +16 46
7. POMORAC Kostrena 30 13 7 10 51:39 +12 46
8. DUGOPOLJE 30 14 4 12 39:42 -03 46
9. LUČKO Zagreb 30 12 9 9 31:28 +03 45
10. HNK GORICA Velika Gorica 30 10 10 10 40:35 +05 40
11. RADNIK Sesvete 30 12 4 14 42:43 -01 40
12. MOSOR Žrnovnica 30 9 11 10 31:40 -09 38
13. JUNAK Sinj 30 10 6 14 34:43 -09 36
14. IMOTSKI 30 9 4 17 26:41 -15 31
15. PRIMORAC 1929 Stobreč 30 6 10 14 25:43 -18 28
16. HAŠK Zagreb 30 3 6 21 24:55 -31 15
poz TABLICA JESEN kolo pob ner por gol +- bod
1. SOLIN 15 9 5 1 25:15 +10 32
2. HRVATSKI DRAGOVOLJAC Zagreb 15 9 2 4 22:13 +09 29
3. ZELINA Sveti Ivan Zelina 15 7 5 3 26:14 +12 26
4. LUČKO Zagreb 15 6 7 2 15:10 +05 25
5. RUDEŠ Zagreb 15 8 1 6 22:18 +04 25
6. ŠIBENIK (-1) 15 7 5 3 18:14 +04 25
7. DUGOPOLJE 15 7 3 5 20:15 +05 24
8. RADNIK Sesvete 15 7 2 6 21:14 +07 23
9. VINOGRADAR Mladina 15 6 3 6 21:26 -05 21
10. MOSOR Žrnovnica 15 5 5 5 18:23 -05 20
11. POMORAC Kostrena 15 5 2 8 21:24 -03 17
12. HNK GORICA Velika Gorica 15 4 4 7 20:21 -01 16
13. PRIMORAC 1929 Stobreč 15 3 5 7 13:21 -08 14
14. JUNAK Sinj 15 3 3 9 14:27 -13 12
15. HAŠK Zagreb 15 2 4 9 14:23 -09 10
16. IMOTSKI 15 2 4 9 08:20 -12 10

Klupska lista strijelaca 2012/13

GOLOVI STRIJELCI
17 Vedran Mesec (12)
9 Tomislav Medved (1)
8 Ivan Kiš (4), Josip Krezo, Matija Kristić (6)
6 Marko Trojak (1), Marin Jakšinić (4)
5 Josip Fuček (3), Mario Brlečić (4), Alen Gluhak (3),  Nikola Gatarić (3)
4 Marko Brekalo
3 Antonio Azinović (2), Jurica Grgec (2) 
1 Jurica Kotarski, Matija Đurđek

U zagradi broj pogodaka prvenstvu HNL2  2012/13

Lista strijelaca 2012/13

GOLOVI STRIJELCI
12 Željko Sablić (2) (Mosor), Dražen Pilčić (Pomorac)
11 Vedran Mesec (Zelina), Alen Guć (Solin), Elvis Sarić (Vinogradar, Lučko)
9 Ivica Žuljević (Dugopolje), Domagoj Abramović (Gorica), Josip Marošević (Hrvatski Dragovoljac), Anto Gudelj (Rudeš), Franjo Tepurić (Šibenik), Hrvoje Tokić (Vinogradar)
7 Miro Slavica (Šibenik)
6 Matija Kristić (Zelina), Petar Franjić (Radnik), Matija Poredski (Solin)
5 Lovro Šrbec (Gorica), Miroslav Krištić (Imotski), Ivan Čurić (Mosor, Imotski), Marko Lončar (Lučko), Gabrijel Boban (Pomorac), Marin Jurina (Primorac), Mihael Medven (Vinogradar), Tonči Radovniković (Solin)
4 Ivan Kiš, Mario Brlečić (Zelina), Krešimir Klarica (Dugopolje), Ivan Crnov (Gorica), Mile Škorić (HAŠK), Duje Tadić, Hrvoj Mandac (Junak), Juraj Grizelj (Mosor), Marko Jordan, Mario Babić (Radnik), Marko Lozo, Matej Jelić, Mario Ćubel, Filip Ščrbec, (Rudeš), Matija Štefanančić, Nikola Bucković (Vinogradar)
3 Josip Fuček (Zelina), Vlatko Šimunac (Dugopolje), Boris Bajto (Gorica), Filip Jazvić, Jan Doležal, Mario Rašić, Marko Brtan (Hrvatski Dragovoljac), Marko Zelenika (Imotski), Josip Kozina (Junak), Filip Vukić, Ante Kordić (Mosor), Marko Lepinjica (Pomorac), Neven Ćuturilo (Radnik, Pomorac), Karlo Kešinović, Karlo Belak (Rudeš), Joško Kovač (Solin)
2 Alen Gluhak, Marin Jakšinić, Nikola Gatarić (Zelina), Hrvoje Barišić, Antonio Šimunović, Josip Serdarušić (Dugopolje), Hrvoje Jančetić, Damir Milanović, Karlo Težak, Matija Jankulica (Gorica), Ivan Ljubičić, Igor Tolić, Matija Majcenić, Mirnes Gurbeta (Hašk), Danijel Zlatar, Ilija Sivonjić, Sven Jajčinović (Hrvatski Dragovoljac), Mateo Vučemil, Zvonimir Perković-Šantar, (Imotski), Božidar Balić, Bože Poljak, Ivan Samardžić, Ivan Medvid, Željko Malčić (Junak), Domagoj Boljat, Mario Šerić (Mosor), Domagoj Prtenjača, Adam Sušac (Pomorac), Zoran Plazonić, Filip Bradarić (Primorac), Emanuel Benković, Marko Grčić, Marko Pajač, Vedran Jurjević (Radnik), Dario Bodrušić (Rudeš), Igor Čerina,Slavko Bralić, Josip Božinović (Solin), Roko Mišlev, Zvonimir Blaić (Šibenik), Krunoslav Čičak, Mario Dučkić (Vinogradar)
1 Marko Trojak, Tomislav Medved, Jurica Grgec (Zelina), Petar Petranić, Teo Kardum, Marko Tešija, Goran Gruica, Denis Kuzmanić, Josip Balić, Domagoj Franić, Antonio Repić, Hrvoje Runje, Mario Zebić (Dugopolje), Luka Jagačić, Ivan Antolek, Josip Mikulić, Matija Matko (Gorica), Stjepan Krznar, Ivan Marić, Veli Zenuni, Luka Piršić, (Hašk), Blenard Čolaki, Josip Celčić, Ljuban Crepulja, Dario Tomić, Šime Gregov (Hrvatski Dragovoljac), Josip Bagarić, Domagoj Krajačić, Tomislav Brnadić, Dalibor Mandarić, Glauver Aranha Pinheiro (Imotski), Ante Petričić, Nikola Matas, ,(Junak), Ivan Abramović, Josip Krznarić, Ernad Skulić, Mario Burić, Mario Lučić, Miroslav Pejić (Lučko), Diego Živulić, Alen Matovina, Josip Rudan, Mateo Damiš, Antun Dunković, Toni Datković, Vedran Turkalj, Marin Prpić, Armando Mance, Sanin Muminović (Pomorac), Duje Medak, Antonio Župan, Frane Vladislavić, Jure Vladović, Kažimir Vukčević, Marko Barišić, Marko Bencun (Primorac 1929), Antonio Hrnčević, Domagoj Habek, Josip Barišić, Denis Cerovec, Dino Perić, Hrvoje Plum, Josip Barišić (Radnik),  Robert Babok, Deni Bektaši, Ivan Galić, Stjepan Babić, Taj Charles Sangara, Stjapan Stubičan, Tomislav Baltić (Rudeš), Branimir Borozan, Luka Kapetanović, Marko Čerina, Ivan Jolić (Solin), Toni Španja,  Mate Pekas, Grgo Živković, Ante Živković, Marko Bašić, Luka Fuštin, Mario Marina, Ivan Fuštar, Marko Kartelo,(Šibenik), Emilko Janković, Mirza Mešić (Vinogradar)
AG Ante Bulat (Hrvatski Dragovoljac), Josip Mikulić, Damir Žutić (Gorica), Ivan Medvid (Junak), Marin Mić (Primorac), Aldin Kahrimanović (Vinogradar)

 

1.K 18/19.08.2012. 17:00   2.K 24/25.08.2012. 17:00    3.K 01/02.09.2012. 17:00  
DUGOPOLJE - SOLIN 0:1  SOLIN - POMORAC 1:0 LUČKO - SOLIN 1:2
LUČKO - HAŠK 2:1  JUNAK - IMOTSKI 0:1 RUDEŠ - DUGOPOLJE 2:0
RUDEŠ - ZELINA 2:0  ŠIBENIK - MOSOR 2:0 VINOGRADAR - HAŠK 1:0
VINOGRADAR - HR DRAGOVOLJAC 1:3  GORICA - RADNIK 0:2 PRIMORAC 1929 - ZELINA 0:3
PRIMORAC 1929 - GORICA 2:2  HR DRAGOVOLJAC - PRIMORAC 1929 2:0 RADNIK - HR DRAGOVOLJAC 1:0
RADNIK - ŠIBENIK 3:1  ZELINA - VINOGRADAR 3:1 MOSOR - GORICA 2:1
MOSOR - JUNAK 0:0  HAŠK - RUDEŠ 1:0 IMOTSKI - ŠIBENIK 0:0
IMOTSKI - POMORAC 0:1  DUGOPOLJE - LUČKO 2:0 POMORAC - JUNAK 3:1
           
4.K 07/08.09.2012. 16:30   5.K 15/16.09.2012. 16:30   6.K  21-23.09.2012. 16:30  
SOLIN - JUNAK 3:0  RUDEŠ - SOLIN 2:2 SOLIN - ŠIBENIK 2:1
ŠIBENIK - POMORAC 1:1 VINOGRADAR - LUČKO 0:0 GORICA - JUNAK  3:0
GORICA - IMOTSKI  3:1 PRIMORAC 1929 - DUGOPOLJE  0:1 HR DRAGOVOLJAC - POMORAC  4:2
HR DRAGOVOLJAC - MOSOR 1:2 RADNIK - HAŠK  1:0 ZELINA - IMOTSKI  4:0
ZELINA - RADNIK  1:1 MOSOR - ZELINA  3:0 HAŠK - MOSOR  1:1
HAŠK - PRIMORAC 1929  2:0 IMOTSKI - HR DRAGOVOLJAC  1:3 DUGOPOLJE - RADNIK  2:0
DUGOPOLJE - VINOGRADAR  1:2 POMORAC - GORICA  0:2 LUČKO - PRIMORAC 1929  0:0
LUČKO - RUDEŠ  2:0 JUNAK - ŠIBENIK  1:2 RUDEŠ - VINOGRADAR  1:0
           
7.K 29/30.09.2012. 16:00    8.K 06/07.10.2012. 16:00    9.K 13/14.10.2012. 16:00   
VINOGRADAR - SOLIN  4:1 SOLIN - GORICA  2:0 PRIMORAC 1929 - SOLIN  1:3
PRIMORAC 1929 - RUDEŠ 2:0 HR DRAGOVOLJAC - ŠIBENIK 1:0 RADNIK - VINOGRADAR 7:1
RADNIK - LUČKO 0:1 ZELINA - JUNAK 4:1 MOSOR - RUDEŠ 5:4
MOSOR - DUGOPOLJE 0:3 HAŠK - POMORAC 1:2 IMOTSKI - LUČKO 1:2
IMOTSKI - HAŠK 1:1  DUGOPOLJE - IMOTSKI 2:1 POMORAC - DUGOPOLJE 1:2
POMORAC - ZELINA 0:2  LUČKO - MOSOR 2:0 JUNAK - HAŠK 3:1
JUNAK - HR DRAGOVOLJAC 3:1  RUDEŠ - RADNIK 1:0 ŠIBENIK - ZELINA 1:0
ŠIBENIK - GORICA 2:1 VINOGRADAR - PRIMORAC 1929 2:1 GORICA - HR DRAGOVOLJAC 1:2
           
10.K 20/21.10.2012. 15:30   11.K 26/27.10.2012. 15:30   12.K 03/04.11.2012. 14:00  
SOLIN - HR DRAGOVOLJAC 1:0 RADNIK - SOLIN 2:2 SOLIN - ZELINA 3:3
ZELINA - GORICA 0:0 MOSOR - PRIMORAC 1929 1:1 HAŠK - HR DRAGOVOLJAC 0:1
HAŠK - ŠIBENIK 0:1 IMOTSKI - VINOGRADAR 1:0 DUGOPOLJE - GORICA 1:1
DUGOPOLJE - JUNAK 3:0 POMORAC - RUDEŠ 1:2 LUČKO - ŠIBENIK 1:1
LUČKO - POMORAC 1:1 JUNAK - LUČKO 1:2 RUDEŠ - JUNAK 2:0
RUDEŠ - IMOTSKI 1:0 ŠIBENIK - DUGOPOLJE 1:1 VINOGRADAR - POMORAC 2:4
VINOGRADAR - MOSOR 3:1 GORICA - HAŠK 5:2 PRIMORAC 1929 - IMOTSKI 1:1
PRIMORAC 1929 - RADNIK 2:1 HR DRAGOVOLJAC - ZELINA 0:0 RADNIK - MOSOR 0:1
           
13.K 09/10.11.2012. 14:00   14.K 17/18.11.2012. 13:30   15.K 23/24.11.2012. 13:30  
MOSOR - SOLIN 1:1 SOLIN - HAŠK 0:0 IMOTSKI - SOLIN 0:1
IMOTSKI - RADNIK 0:1 DUGOPOLJE - ZELINA 0:3 POMORAC - MOSOR 4:1
POMORAC - PRIMORAC 1929 1:2 LUČKO - HR DRAGOVOLJAC 0:0 JUNAK - RADNIK 2:0
JUNAK - VINOGRADAR 2:2 RUDEŠ - GORICA 3:0 ŠIBENIK - PRIMORAC 1929 2:1
ŠIBENIK - RUDEŠ 2:1 VINOGRADAR - ŠIBENIK 1:1 GORICA - VINOGRADAR 0:1
GORICA - LUČKO 1:1 PRIMORAC 1929 - JUNAK 0:0 HR DRAGOVOLJAC - RUDEŠ 3:1
HR DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE 1:0 RADNIK - POMORAC 2:0 ZELINA - LUČKO 0:0
ZELINA - HAŠK 3:2 MOSOR - IMOTSKI 0:0 HAŠK - DUGOPOLJE 2:2
           
16.K 02/05.03.2013. 15:00   17.K 09/10.03.2013. 15:00   18.K 15/16.03.2013. 15:00  
SOLIN - DUGOPOLJE 3:4 POMORAC - SOLIN 3:1 SOLIN - LUČKO 3:2
HAŠK - LUČKO 0:3 IMOTSKI - JUNAK 0:1 DUGOPOLJE - RUDEŠ 1:1
ZELINA - RUDEŠ 0:1 MOSOR - ŠIBENIK 0:1 HAŠK - VINOGRADAR 0:3
HR DRAGOVOLJAC - VINOGRADAR 0:2 RADNIK - GORICA 0:3 ZELINA - PRIMORAC 1929 3:0
GORICA - PRIMORAC 1929 2:0 PRIMORAC 1929 - HR DRAGOVOLJAC 0:3 HR DRAGOVOLJAC - RADNIK 0:0
ŠIBENIK - RADNIK 4:0 VINOGRADAR - ZELINA 1:1 GORICA - MOSOR 1:1
JUNAK - MOSOR 0:0 RUDEŠ - HAŠK 0:0 ŠIBENIK - IMOTSKI 1:2
POMORAC - IMOTSKI 3:0 LUČKO - DUGOPOLJE 3:0 JUNAK - POMORAC 0:0
           
19.K 23/24.03.2013. 15:00   20.K 27.03.2013. 15:00   21.K 02.04.2013. 16:00  
JUNAK - SOLIN 1:0 SOLIN - RUDEŠ 0:3 ŠIBENIK - SOLIN 1:1
POMORAC - ŠIBENIK 2:0 LUČKO - VINOGRADAR 0:1 JUNAK - GORICA 3:3
IMOTSKI - GORICA 2:1 DUGOPOLJE - PRIMORAC 1929 1:0 POMORAC - HR DRAGOVOLJAC 1:2
MOSOR - HR DRAGOVOLJAC 2:0 HAŠK - RADNIK 0:1 IMOTSKI - ZELINA 3:1
RADNIK - ZELINA (čet 21.03.) 1:3 ZELINA - MOSOR 1:0 MOSOR - HAŠK 2:0
PRIMORAC 1929 - HAŠK 1:1 HR DRAGOVOLJAC - IMOTSKI 3:0 RADNIK - DUGOPOLJE 6:3
VINOGRADAR - DUGOPOLJE 4:0 GORICA - POMORAC 1:1 PRIMORAC 1929 - LUČKO 1:0
RUDEŠ - LUČKO 7:1 ŠIBENIK - JUNAK 0:2 VINOGRADAR - RUDEŠ 1:1
           
22.K 5-7.04.2013. 16:00   23.K 13/14.04.2013. 16:00   24.K 19-21.04.2013. 16:30  
SOLIN - VINOGRADAR 2:1 GORICA - SOLIN 0:0 SOLIN - PRIMORAC 1929 0:0
RUDEŠ - PRIMORAC 1929 2:2 ŠIBENIK - HR DRAGOVOLJAC 2:2 VINOGRADAR - RADNIK 2:1
LUČKO - RADNIK 1:0 JUNAK - ZELINA 3:2 RUDEŠ - MOSOR 1:1
DUGOPOLJE - MOSOR 0:1 POMORAC - HAŠK 4:1 LUČKO - IMOTSKI 1:0
HAŠK - IMOTSKI 1:2 IMOTSKI - DUGOPOLJE 2:3 DUGOPOLJE - POMORAC 1:0
ZELINA - POMORAC 1:1 MOSOR - LUČKO 0:0 HAŠK - JUNAK 2:1
HR DRAGOVOLJAC - JUNAK 1:0 RADNIK - RUDEŠ 1:4 ZELINA - ŠIBENIK 0:2
GORICA - ŠIBENIK 2:2 PRIMORAC 1929 - VINOGRADAR 1:0 HR DRAGOVOLJAC - GORICA 1:0
           
25.K 26/27.04.2013. 16:30   26.K 04/05.05.2013. 17:00   27.K 10/11.05.2013. 17:00  
HR DRAGOVOLJAC - SOLIN 1:0 SOLIN - RADNIK 2:0 ZELINA - SOLIN 4:0 
GORICA - ZELINA 1:0 PRIMORAC 1929 - MOSOR 2:0 HR DRAGOVOLJAC - HAŠK 2:0
ŠIBENIK - HAŠK 4:1 VINOGRADAR - IMOTSKI 2:0 GORICA - DUGOPOLJE 1:0 
JUNAK - DUGOPOLJE 1:0 RUDEŠ - POMORAC 1:1 ŠIBENIK - LUČKO 1:0 
POMORAC - LUČKO 2:1 LUČKO - JUNAK 1:0 JUNAK - RUDEŠ 3:2
IMOTSKI - RUDEŠ 1:0 DUGOPOLJE - ŠIBENIK 2:4 POMORAC - VINOGRADAR 5:2 
MOSOR - VINOGRADAR 1:0 HAŠK - GORICA 3:4 IMOTSKI - PRIMORAC 1929 1:0 
RADNIK - PRIMORAC 1929 3:1 ZELINA - HR DRAGOVOLJAC 1:0 MOSOR - RADNIK 2:2 
           
28.K 18/19.05.2013. 17:00   29.K 26.05.2013. 17:30   30.K 01.06.2013. 17:30  
SOLIN - MOSOR 2:2 HAŠK - SOLIN 1:2 SOLIN - IMOTSKI 2:1
RADNIK - IMOTSKI 2:0 ZELINA - DUGOPOLJE 0:1 MOSOR - POMORAC 1:3
PRIMORAC 1929 - POMORAC 2:2 HR DRAGOVOLJAC - LUČKO 1:1 RADNIK - JUNAK 3:2
VINOGRADAR - JUNAK 1:0 GORICA - RUDEŠ 0:0 PRIMORAC 1929 - ŠIBENIK 1:1
RUDEŠ - ŠIBENIK 1:0 ŠIBENIK - VINOGRADAR 1:1 VINOGRADAR - GORICA 1:0
LUČKO - GORICA 1:0 JUNAK - PRIMORAC 1929 3:1 RUDEŠ - HR DRAGOVOLJAC 1:0
DUGOPOLJE - HR DRAGOVOLJAC 2:1 POMORAC - RADNIK 2:1 LUČKO - ZELINA 2:1
HAŠK - ZELINA 0:2 IMOTSKI - MOSOR 4:0 DUGOPOLJE - HAŠK 1:0

Novosti

03.03.2022.

Godišnja Skupština kluba

Redovna godišnja Skupština kluba održat će se 4. ožujka 2022. u dvorani Kraluš POU više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM Bruno Brebrić odigrao životnih devedeset

Održana komemoracija u čast velikana zelinskog nogometa Posljednji ispraćaj na gradskom groblju u Zelini više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM

Umro Bruno Brebrić više...

13.07.2021.

USPJEŠNI NA TURNIRIMA

Podsjetnik na turnire naših kategorija... više...

13.07.2021.

KALENDAR NATJECANJA 2021-22

Sve lige kreću 28. kolovoza više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.