NK ZELINA

Juniori 2013-14

poz klub kol pob ner por skor g+- bod
1 SEGESTA 26 24 2 0 108:23 +85 74
2. JARUN 26 18 2 6 110:52 +58 56
3. MLADOST BUZIN 26 16 1 9 88:36 +52 49
4. VRBOVEC 26 13 5 8 76:55 +21 44
5. ZET 26 14 2 10 66:52 +14 44
6. VINOGRADAR 26 13 5 8 50:46 +04 44
7. ZAGOREC 26 11 4 11 51:58 -07 37
8. SAMOBOR 26 10 6 10 47:55 -08 36
9. MOSLAVINA 26 10 3 13 57:69 -12 33
10. HAŠK 26 10 1 15 82:72 +10 31
11. UDARNIK 26 10 1 15 39:68 -29 31
12. ZELINA 26 9 0 17 55:74 -19 27
13. TREŠNJEVKA 26 4 1 21 34:97 -63 13
14. MLADOST PETRINJA 26 2 3 21 18:124 -106 09

REZULTATI PO KOLIMA

1.kolo ZAGOREC-ZELINA 6:1, MLADOST-SAMOBOR 1:0, MOSLAVINA-MLADOST 0:0, SEGESTA-JARUN 4:1, VRBOVEC-ZET 2:2, VINOGRADAR-HAŠK II 5:0, TREŠNJEVKA-UDARNIK 3:1
2.kolo ZELINA-UDARNIK 3:1, HAŠK II-TREŠNJEVKA 3:0, ZET-VINOGRADAR 4:2, JARUN-VRBOVEC 4:2, MLADOST-SEGESTA 2:4, SAMOBOR-MOSLAVINA 3:1, ZAGOREC-MLADOST 1:1 
3.kolo MLADOST-ZELINA 1:2, MOSLAVINA-ZAGOREC 2:4, SEGESTA-SAMOBOR 8:2, VRBOVEC-MLADOST 2:1, VINOGRADAR-JARUN 4:2, UDARNIK-HAŠK II 1:0, TREŠNJEVKA-ZET 2:1
4.kolo ZELINA-HAŠK II 0:3, ZET-UDARNIK 3:2, JARUN-TREŠNJEVKA 3:2, MLADOST-VINOGRADAR 4:0, SAMOBOR-VRBOVEC 1:3, ZAGOREC-SEGESTA 0:2, MLADOST-MOSLAVINA 0:1
5.kolo MOSLAVINA-ZELINA 1:0, SEGESTA-MLADOST 5:0, VRBOVEC-ZAGOREC 3:2, VINOGRADAR-SAMOBOR 1:3, TREŠNJEVKA-MLADOST BUZIN 1:4, UDARNIK-JARUN 0:3, HAŠK II-ZET 1:2
6.kolo SAMOBOR-TREŠNJEVKA 4:2, ZELINA-ZET 0:2, MLADOST-VRBOVEC 0:4. MOSLAVINA-SEGESTA 2:5, ZAGOREC-VINOGRADAR 0:1, MLADOST B-UDARNIK 1:0., JARUN-HAŠK II 16.10.
7.kolo

SEGESTA-ZELINA 1:1, VRBOVEC-MOSLAVINA 4:4, VINOGRADAR-MLADOST 3:0, UDARNIK-SAMOBOR 1:3, HAŠK II-MLADOST BUZIN 1:3, ZET-JARUN 5:3, TREŠNJEVKA-ZAGOREC 1:3

8.kolo

ZELINA-JARUN 4:5, MLADOST BUZIN-ZET 4:0, SAMOBOR-HAŠK 3:0, ZAGOREC-UDARNIK 3:1, MLADOST P-TREŠNJEVKA 3:1, MOSLAVINA-VINOGRADAR 1:2, SEGESTA-VRBOVEC 3:2

9.kolo VRBOVEC-ZELINA 4:2, VINOGRADAR-SEGESTA 1:1, UDARNIK-MLADOST 2:0, HAŠK-ZAGOREC 2:1, ZET-SAMOBOR 2.1, TREŠNJEVKA-MOSLAVINA 1:3, JARUN-MLADOST BUZIN 3:2
10.kolo ZELINA-MLADOST BUZIN 3:1, SAMOBOR-JARUN 2:2, MLADOST-HAŠK 2:3, MOSLAVINA-UDARNIK 1:1, VRBOVEC-VINOGRADAR 6:1, SEGESTA-TREŠNJEVKA _:_
11.kolo VINOGRADAR-ZELINA 1:0, UDARNIK-SEGESTA 0:2, HAŠK-MOSLAVINA 1:3, ZET-MLADOST 8:1, MLADOST BUZIN-SAMOBOR 2:3, TREŠNJEVKA-VRBOVEC 1:5, JARUN-ZAGOREC 6:0
12.kolo ZELINA-SAMOBOR 0:4, VINOGRADAR-TREŠNJEVKA 5:1, ZAGOREC-MLADOST BUZIN 3:2, MLADOST-JARUN 1:8, MOSLAVINA-ZET 4:0, SEGESTA-HAŠK II 4:3, VRBOVEC-UDARNIK 2:0
13.kolo TREŠNJEVKA-ZELINA 0:6, UDARNIK-VINOGRADAR 1:4, HAŠK II-VRBOVEC 0:4, ZET-SEGESTA 0:2, JARUN-MOSLAVINA 1:2, MLADOST BUZIN-MLADOST 9:1, SAMOBOR-ZAGOREC 1:1
14.kolo ZELINA-ZAGOREC 0:1, SAMOBOR-MLADOST 3:0, MLADOST BUZIN-MOSLAVINA 1:3, JARUN-SEGESTA 0:4, ZET-VRBOVEC 3:5, HAŠK-VINOGRADAR 5:2, UDARNIK-TREŠNJEVKA 1:0 
15.kolo UDARNIK-ZELINA 4:1, TREŠNJEVKA-HAŠK 2:0, VINOGRADAR-ZET 1:0, VRBOVEC-JARUN 2:2, SEGESTA-MLADOST BUZIN 2:1, MOSLAVINA-SAMOBOR 1:2, MLADOST-ZAGOREC 1:1
16.kolo MLADOST BUZIN-VRBOVEC 1:4, HAŠK-UDARNIK 16:1, ZELINA-MLADOST 7:1, SAMOBOR-SEGESTA 0:3, JARUN-VINOGRADAR 4:0, ZAGOREC-MOSLAVINA 4.2, ZET-TREŠNJEVKA 7:0
17.kolo HAŠK-ZELINA 8:2, UDARNIK-ZET 1:0, TREŠNJEVKA-JARUN 1:4, VINOGRADAR-MLADOST BUZIN 1:3, VRBOVEC-SAMOBOR 1:1, SEGESTA-ZAGOREC 2:0, MOSLAVINA-MLADOST 9:2
18.kolo ZELINA-MOSLAVINA 2:0, MLADOST-SEGESTA 1:8, SAMOBOR-VINOGRADAR 1:1, MLADOST BUZIN-TREŠNJEVKA 5:0, JARUN-UDARNIK 7:0, ZET-HAŠK 4:0, ZAGOREC-VRBOVEC _:_
19.kolo SEGESTA-MOSLAVINA 10:0, TREŠNJEVKA-SAMOBOR 3:3, HAŠK-JARUN 3:7, VINOGRADAR-ZAGOREC 3:3, ZET-ZELINA 4:2, UDARNIK-MLADOST BUZIN 1:5, VRBOVEC-MLADOST 5:0
20.kolo MOSLAVINA-VRBOVEC 5.2, SAMOBOR-UDARNIK 3:1, JARUN-ZET 9:1, ZELINA-SEGESTA 1:7, MLADOST-VINOGRADAR 0:0, MLADOST BUZIN-HAŠK 3:2, ZAGOREC-TREŠNJEVKA 4:2
21 kolo JARUN-ZELINA 5:3, ZET-MLADOST BUZIN 0:4, HAŠK-SAMOBOR 8:1, UDARNIK-ZAGOREC 7:2, VRBOVEC-SEGESTA 2.3, VINOGRADAR-MOSLAVINA 3:2, TREŠNJEVKA-MLADOST 0:1
22.kolo SEGESTA-VINOGRADAR 1:1, MOSLAVINA-TREŠNJEVKA 7:0, MLADOST- UDARNIK 0:4, ZAGOREC-HAŠK 4:1, SAMOBOR-ZET 1:1, MLADOST BUZIN-JARUN 3:0, ZELINA-VRBOVEC 4.2
23.kolo MLADOST BUZIN-ZELINA 3:1, ZET-ZAGOREC 4:1, VINOGRADAR-VRBOVEC 3:1, JARUN-SAMOBOR 3:0, HAŠK-MLADOST 8:1, UDARNIK-MOSLAVINA 1:0, TREŠNJEVKA-SEGESTA 2:4
24.kolo ZELINA-VINOGRADAR 0:3, VRBOVEC-TREŠNJEVKA 5:3SEGESTA-UDARNIK 3:0, MOSLAVINA-HAŠK 1:7, MLADOST-ZET 0:6, ZAGOREC-JARUN 1:4, SAMOBOR-MLADOST BUZIN 0:2
25.kolo SAMOBOR-ZELINA 2:4, JARUN-MLADOST 8:0, UDARNIK-VRBOVEC 4:0, HAŠK-SEGESTA 0:5, MLADOST BUZIN-ZAGOREC 7:1, ZET-MOSLAVINA 5:0, TREŠNJEVKA-VINOGRADAR 0:3
26.kolo ZELINA-TREŠNJEVKA 6:3, VINOGRADAR-UDARNIK 0:3, MOSLAVINA-JARUN 2:8, MLADOST-MLADOST BUZIN 1:15, ZAGOREC-SAMOBOR 3:0 pf., VRBOVEC-HAŠK 3:3, SEGESTA-ZET 4:1

REZULTATI 2013/14

 datum kolo teren par rez. strijelci 
25.08.2013. 01 Krapina ZAGOREC - ZELINA 6:1 Posavec
01.09.2013. 02 S.I.Zelina ZELINA - UDARNIK 3:1 Pajač, Ovčar, Raić
08.09.2013. 03 Petrinja MLADOST - ZELINA 1:2 Posavec, Crneković
15.09.2013. 04 S.I.Zelina ZELINA - HAŠK 0:3  
22.09.2013. 05 Kutina MOSLAVINA - ZELINA 1:0  
29.09.2013. 06 S.I.Zelina ZELINA - ZET 0:2  
06.10.2013. 07 Sisak SEGESTA - ZELINA 2:1 Ovčar
12.10.2013. 08 S.I.Zelina ZELINA - JARUN 4:5 Peteljak, Ovčar, Pajač, Strugar
20.10.2013. 09 Vrbovec VRBOVEC - ZELINA 4:2 Peteljak, Ovčar
27.10.2013. 10. S.I.Zelina ZELINA - MLADOST BUZIN 3:1 Ovčar 2, Sušec
03.11.2013. 11 Jastrebarsko VINOGRADAR - ZELINA 1:0
09.11.2013. 12 S.I.Zelina ZELINA - SAMOBOR 0:4  
16.11.2013. 13 Zagreb TREŠNJEVKA - ZELINA 0:6 Ovčar 2, Posavec, Mežnarić 2, Martinović
16.03.2014. 14. S.I.Zelina ZELINA - ZAGOREC 0:1  
23.03.2014. 15 Kurilovec UDARNIK - ZELINA 4:1 Ovčar
30.03.2014. 16 S.I.Zelina ZELINA - MLADOST 7:1 Peteljak, Potočki, Posavec, Stipić, Raič, Pajač 2
06.04.2014. 17 Zagreb HAŠK - ZELINA 8:2  
13.04.2014. 18 S.I.Zelina ZELINA - MOSLAVINA 2:0 Ovčar, Raič
27.04.2014. 19 Zagreb ZET - ZELINA 4:2 Ovčar, Crneković
11.05.2014. 21 Zagreb JARUN - ZELINA 5:0  
01.06.2014. 24 S.I.Zelina ZELINA - VINOGRADAR 0:3  

LISTA STRIJELACA

gol strijelci
15 Florijan Ovčar (11)
6 Ivan Posavec (3)
3 Stjepan Pajač (2), Martin Mežnarić (2)
2 Josip Cerovec, Ivan Peteljak (2), Jakob Raić (2), Mateo Crneković (2)
1 Luka Černetić, Mateo Crneković (1), Leopolod Strugar (1), Ivan Sušec (1), Milenko Martinović (1)

OSTALI REZULTATI

datum tip par rez strijelci
09.09.2009. KUP NS ZŽ ZELINA - INTER 0:7  
20.05.2010. KUP NS SIZ ZELINA - STRMEC 1:4 Guštović
24.08.2010. KUP NS ZŽ SAVA - ZELINA 2:1 M.Antolković
06.08.2011. pripremna ZELINA - DUGO SELO 0:2  
17.08.2011. pripremna RAKOVEC - ZELINA 1:4 Cerovec, Bičak, Barilar, Laco
04.08.2012. pripremna ZELINA - VRBOVEC 3:2   
11.08.2012. pripremna ZELINA - HR DRAGOV. 0:4  
18.08.2012. cup 1.k ZAPREŠIĆ - ZELINA 0:6 Peteljak 2, Ovčar, Barilar, Šeb, Sušec
15.12.2012. Horti liga SAVA - ZELINA 4:2 Crneković, Cerovec
15.12.2012. Horti liga ZELINA - RAKITJE 19:1 Dujmić 3, Ovčar 5, Crneković 2, Bičak 2, Barilar 3, Sušec 4
15.12.2012. Horti liga NOVAKI - ZELINA 3:6 Dujmić 2, Bičak, Barilar, Ovčar, Sušec
08.01.2013. turnir D.Selo VRBOVEC - ZELINA    
08.01.2013. turnir D.Selo ZELINA - BLACK & WHITE    
12.01.2013. turnir Križ MLADOST - ZELINA 6:1 Ovčar
12.01.2013. turnir Križ ZELINA - SLOGA KRIŽ 6:4 Cerovec 2, Peteljak 2, Sušec, Milas
12.01.2013. turnir Križ NAFTAŠ IVANIĆ - ZELINA 6:3 Ovčar 3, Cerovec 2, Svornik
03.02.2013. pripremna VRBOVEC - ZELINA 2:2 Cerovec, Dujmić
10.02.2013. pripremna LUČKO - ZELINA 3:1 Cerovec
26.02.2013. pripremna HREBINEC - ZELINA 1:3  
28.07.2013. pripremna VARTEKS - ZELINA 1:3 Posavec, Ovčar, Cerovec
04.08.2013. pripremna ZELINA - DUGO SELO 2:1 Posavec, Peteljak
09.08.2013. pripremna ZELINA - SES. KRALJEVEC 2:0 Mežnarić, Cerovec 
11.08.2013. pripremna ZELINA - SESVETE 1:3 Ovčar 
21.08.2013. CUP NSZŽ RUGVICA - ZELINA 0:3 pf
29.08.2013. CUP NSZŽ DUGO SELO - ZELINA 1:1 (6:5) Ovčar (Ovčar, Pajač, Posavec, Černetić)
08.12.2013. Horti liga ZELINA - SAVA 4:1 Černetić 2, Ovčar, Stipić
08.12.2013. Horti liga ZELINA - SLOGA GREDELJ 4:2 Černetić, Posavec 2, Pajač
08.12.2013. Horti liga BISTRA - ZELINA 2:0  
21.12.2013. Horti liga RAKITJE - ZELINA 0:3  
21.12.2013. Horti liga ZELINA - SLOGA GREDELJ 4:4 Pajač 2, Raić, Crneković
09.03.2014. pripremna VRBOVEC - ZELINA 2:2 Sušec, Rajić

 

Novosti

15.08.2017.

Supercup: ZELINA UZELA PEHAR

Finale završilo bez pobjednika. O peharu odlučivali jedanaesterci više...

30.07.2017.

Poraz od Mladosti

Zelina je povela, potom držala egal do kraja, kada domaći postižu pobjednički pogodak više...

27.07.2017.

MNT ZELINA 2017 Bjelovar osvojio turnir pionira

Uzbuđenja na drugom izdanju turnira mlađih pionira više...

27.07.2017.

MNT ZELINA 2017 Lokomotiva odnijela tehar limača

Izuzetno jak turnir limača u znaku prvoligaša više...

24.07.2017.

Hrvatski nogometni kup

Zelina i dalje u društvu nositelja preskače pretkolo više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.