NK ZELINA

Juniori 2014-15

2.NL ZAGREB TABLICA

poz klub kol pob ner por skor g+- bod
  PLAY OFF              
01 HAŠK II 27 18 3 6 100:41 +59 57
02 SESVETE II 26 17 4 5 76:29 +47 55
03 NAFTAŠ IVANIĆ 25 17 2 6 70:35 +35 53
04 DUGO SELO 27 14 3 10 56:49 +07 45
05. RUDEŠ II 27 12 3 12 52:48 +04 39
06 LUČKO II 26 10 8 8 43:38 +05 38
  PLAY OUT              
01 BISTRA 27 14 3 10 77:60 +17 45
02. PONIKVE 26 11 3 12

46:51

-05 36
03. ZELINA 27 8 7 12 38:59 -21 31
04. TREŠNJEVKA 27 6 3 18 26:64 -38 21
05. UDARNIK 27 6 3 18 28:66 -38 21
06. ZET 26 3 4 19 22:94 -72 13

PLAY OFF - PLAY OUT

Nakon 22 prvenstvena kola, formirane su dvije tablice temeljene na ukupnom učinku juniora i kadeta. Šest boljeplasiranih ušlo je u play off, a lošije plasirani klubovi u play out. Do kraja prvenstva nisu odigrane sve utakmice, no to nije utjecalo na ukupni poredak.

REZULTATI

kolo rezultati
1.kolo 03.09.2014. NAFTAŠ IVANIĆ - ZELINA 3:1, ZET - UDARNIK 1:3, HAŠK - LUČKO 0:0, BISTRA - PONIKVE 2:2, DUGO SELO - SESVETE N.I., RUDEŠ - TREŠNJEVKA N.I.
2.kolo 07.09.2014. ZELINA-DUGO SELO 2.2, BISTRA-RUDEŠ 5:1, PONIKVE-LUČKO 0:4, UDARNIK-HAŠK 3.1, SESVETE-ZET 9:0, TREŠNJEVKA-NAFTAŠ 
3.kolo 13.09.2014. ZET-ZELINA 0:3, RUDEŠ-PONIKVE 5:0, DUGO SELO-TREŠNJEVKA 1:0, LUČKO-UDARNIK 0:3, HAŠK-SESVETE 2:3, NAFTAŠ-BISTRA 2:2
4.kolo 21.09.2014. PONIKVE-UDARNIK 1:2, SESVETE-LUČKO 6:1, ZELINA-HAŠK 1.1, TREŠNJEVKA-ZET 1:1, BISTRA-DUGO SELO 1:1, RUDEŠ-NAFTAŠ IVANIĆ 3:2
5.kolo 28.09.2014. NAFTAŠ-PONIKVE 5:1, DUGO SELO-RUDEŠ 0:0, ZET-BISTRA 1:1, HAŠK-TREŠNJEVKA 1:0, LUČKO-ZELINA 0:1, UDARNIK-SESVETE 2:1
6.kolo 05.10.2014. PONIKVE-SESVETE 0:1, ZELINA-UDARNIK 4:2, TREŠNJEVKA-LUČKO 0:2, BISTRA-HAŠK 1:1, RUDEŠ-ZET 4:1, NAFTAŠ-DUGO SELO 2:0
7.kolo 13.10.2014. DUGO SELO-PONIKVE 4:1, ZET-NAFTAŠ 1:2, HAŠK-RUDEŠ 2:2, LUČKO-BISTRA 5:3, UDARNIK-TREŠNJEVKA 10:1, SESVETE-ZELINA 3:0
8.kolo 20.10.2014. DUGO SELO-ZET 6:0, RUDEŠ-LUČKO 6:0, BISTRA-UDARNIK 2:1, NAFTAŠ-HAŠK 3:0, PONIKVE-ZELINA 4:0, TREŠNJEVKA-SESVETE 1:7
9.kolo 25.10.2014. ZET-PONIKVE 2.4, HAŠK-DUGO SELO 4:1, LUČKO-NAFTAŠ 2.4, UDARNIK-RUDEŠ 0:1, SESVETE-BISTRA 7:1, ZELINA-TREŠNJEVKA 4.1
10.kolo 02.11.2014. PONIKVE-TREŠNJEVKA 2:0, BISTRA-ZELINA 3:0, RUDEŠ-SESVETE 0:1, NAFTAŠ-UDARNIK 1:1, DUGO SELO-LUČKO 3:2, ZET-HAŠK 1:2
11.kolo 09.11.2014. HAŠK-PONIKVE 5:5, LUČKO-ZET 5:1, UDARNIK-DUGO SELO 2:2, SESVETE-NAFTAŠ 5:1, ZELINA-RUDEŠ 1.1, TREŠNJEVKA-BISTRA 0:3
12.kolo 16.11.2014. PONIKVE-BISTRA 3:1, TREŠNJEVKA-RUDEŠ 0:4, ZELINA-NAFTAŠ 1:8., SESVETE-DUGO SELO 1:0, UDARNIK-ZET 2:0, LUČKO-HAŠK 1:0
13.kolo 23.11.2014. PONIKVE-LUČKO 3:5, HAŠK-UDARNIK 1:0, ZET-SESVETE 1:3, DUGO SELO-ZELINA 3:0, NAFTAŠ-TREŠNJEVKA 4:1, RUDEŠ-BISTRA 8:1
14.kolo 30.11.2014. PONIKVE-RUDEŠ 4:3, ZELINA-ZET 2:0, SESVETE-HAŠK 4:0, UDARNIK-LUČKO 0:2, TREŠNJEVKA-DUGO SELO 1:3, BISTRA-NAFTAŠ proljeće
15. kolo 08.03.2015. UDARNIK-PONIKVE 4:1, LUČKO-SESVETE 3:3, HAŠK-ZELINA 0:2, ZET-TREŠNJEVKA 4:0, DUGO SELO-BISTRA 1:0, NAFTAŠ-RUDEŠ 0:1

16.kolo 15.03.2015.

TREŠNJEVKA-HAŠK 0:2, SESVETE-UDARNIK 3.2, BISTRA-ZET 1:1, ZELINA-LUČKO 1:1, RUDEŠ-DUGO SELO 0:2, PONIKVE-NAFTAŠ 1:3
17.kolo 22.03.2015. SESVETE-PONIKVE 4:0, UDARNIK-ZELINA 3:0, LUČKO-TREŠNJEVKA 5:0, HAŠK-BISTRA 6:3, ZET-RUDEŠ 1.1, DUGO SELO-NAFTAŠ 3:1

18.kolo 28.03.2015.

PONIKVE-DUGO SELO 3:1, RUDEŠ-HAŠK 1:2, BISTRA-LUČKO 4:1, TREŠNJEVKA-UDARNIK 0:5, ZELINA-SESVETE 0:3, NAFTAŠ-ZET 1:0
19.kolo 04.04.2015. ZELINA-PONIKVE 2:1, SESVETE-TREŠNJEVKA 9:1, UDARNIK-BISTRA 1:0, LUČKO-RUDEŠ 4:0, HAŠK-NAFTAŠ 1:4, ZET-DUGO SELO 0:2
20.kolo 12.04.2015. PONIKVE-ZET 1.2, DUGO SELO-HAŠK II 4:1, NAFTAŠ-LUČKO II 0:1, RUDEŠ II-UDARNIK 1:1, BISTRA-SESVETE II 0:2, TREŠNJEVKA-ZELINA 2:0

21. kolo 19.04.2015.

LUČKO-DUGO SELO 5:0, ZELINA-BISTRA 2:1, TREŠNJEVKA-PONIKVE 1:0, SESVETE-RUDEŠ 1:0, UDARNIK-NAFTAŠ 0:0, HAŠK-ZET 3:3
22. kolo 26.04.2015. PONIKVE-HAŠK 3:4, ZET-LUČKO 0:5, DUGO SELO-UDARNIK 1:2, NAFTAŠ-SESVETE (postupak), RUDEŠ-ZELINA 3:0, BISTRA-TREŠNJEVKA 2:2
23. kolo 03.05.2015. play off: SESVETE-HAŠK 5:0, NAFTAŠ-LUČKO (postupak), DUGO SELO-RUDEŠ 1:5 play out: BISTRA-PONIKVE 4:1, ZELINA-ZET 0:2, UDARNIK-TREŠNJEVKA 1:0
24. kolo 10.05.2015. play off: HAŠK-RUDEŠ 3:0, DUGO SELO-LUČKO 3:1, SESVETE-NAFTAŠ 1:1 play out: PONIKVE-TREŠNJEVKA 5:2, ZET-UDARNIK 0:2, BISTRA-ZELINA 3:1

REZULTATI ZELINA

tip kol termin teren par rez strijelci
prvenstvena 01 03.09.2014. Ivanić Grad NAFTAŠ IVANIĆ - ZELINA 3:1 Jenkač
prvenstvena 02 07.09.2014. Krečaves ZELINA - DUGO SELO 2:2 Zubić, Pajač
prvenstvena 03 13.09.2014. Zagreb ZET - ZELINA 0:3 Černetić, Stipić, Pajač
prvenstvena 04 21.09.2014. Žerjavinec ZELINA - HAŠK II 1:1 Kašnar
prvenstvena 05 07.10.2014. Lučko LUČKO - ZELINA 0:1 Zubić
prvenstvena 06 05.10.2014. GS Zelina ZELINA - UDARNIK 4:2 Posavec 3, Stipić
prvenstvena 07 13.10.2014. Sesvete SESVETE - ZELINA 3:0  
prvenstvena 08 20.10.2014. Zagreb PONIKVE - ZELINA 4:0  
prvenstvena 09 25.10.2014. Žerjavinec ZELINA - TREŠNJEVKA 4:1 Mrazović 2, Posavec, Kovačić
prvenstvena 10 31.10.2014. Bistra BISTRA - ZELINA 3:0  
prvenstvena 11 09.11.2014. S.Kraljevec ZELINA - RUDEŠ 1:1 Posavec
prvenstvena 12 06.12.2014. Žerjavinec ZELINA - NAFTAŠ 1:8  Pajač
prvenstvena 13 23.11.2014. Dugo Selo DUGO SELO - ZELINA 3:0  
prvenstvena 14 30.11.2014. Žerjavinec ZELINA - ZET 2:0 Raič, Mrazović 
prvenstvena 15 08.03.2015. Zagreb HAŠK - ZELINA 0:2 Kovačić, Posavec
prvenstvena 16 15.03.2015. GS Zelina ZELINA - LUČKO 1:1
prvenstvena 17 22.03.2015. Kurilovec UDARNIK - ZELINA 3:0  
prvenstvena 18 28.03.2015. GS Zelina ZELINA - SESVETE 0:3  
prvenstvena 19 02.04.2015. GS Zelina ZELINA - PONIKVE 2:1 Mrazović, Posavec
prvenstvena 20 12.04.2015. Zagreb TREŠNJEVKA - ZELINA 2:0  
prvenstvena 21 19.04.2015. GS Zelina ZELINA - BISTRA 2:1 Posavec, Zubić
prvenstvena 22 26.04.2015. Zagreb RUDEŠ - ZELINA 3:0  
prvenstvena 23 03.05.2015. GS Zelina ZELINA - ZET 0:2  
prvenstvena 24 10.05.2015. Bistra BISTRA - ZELINA 3:1 Bunjački
prvenstvena 25 17.05.2015. GS Zelina ZELINA - PONIKVE 3:5 Posavec 2, Martinović
prvenstvena 26. 24.05.2015. Žerjavinec ZELINA - UDARNIK 1:1 Posavec
prvenstvena 27. 31.05.2015. Zagreb TREŠNJEVKA - ZELINA 0:2 Mrazović, Pajač

LISTA STRIJELACA

gol strijelci
11 Ivan Posavec
5 Karlo Mrazović
4 Stjepan Pajač
3 Karlo Zubić
2 Dominik Stipić, Ivan Kovačić
1 Tomislav Jenkač, Luka Černetić, Karlo Kašnar, Milenko Martinović, Domagoj Kušec, Jakob Raič, Josip Bunjački

 

Novosti

24.06.2022.

7.MNT Zelina 2022

MNT Zelina ovog se ljeta odigrava tri dana uz zasebna natjecanja mlađih pionira, prstića i limača više...

03.03.2022.

Godišnja Skupština kluba

Redovna godišnja Skupština kluba održat će se 4. ožujka 2022. u dvorani Kraluš POU više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM Bruno Brebrić odigrao životnih devedeset

Održana komemoracija u čast velikana zelinskog nogometa Posljednji ispraćaj na gradskom groblju u Zelini više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM

Umro Bruno Brebrić više...

13.07.2021.

USPJEŠNI NA TURNIRIMA

Podsjetnik na turnire naših kategorija... više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.