NK ZELINA

Semafor jesen 2016

SENIORI

tip kolo datum teren termin par rez strijelci
pripremna
23.07.2016. stadion Križevci 18:00 KRIŽEVCI - ZELINA 2:2 Ovčar, Posavec
pripremna   28.07.2016. stadion Dugo Selo 18:30 DUGO SELO - ZELINA 3:2 Skupnjak, Konjević
pripremna   03.08.2016. igralište Ždralovi 18:30 MLADOST - ZELINA 0:0  
pripremna   06.08.2016. igralište Buševec 10:00 GORICA II - ZELINA 0:1 Bošnjak
pripremna   10.08.2016. igralište Mraclin 18:30 MRACLIN - ZELINA 0:2 Bošnjak, Posavec 
pripremna   13.08.2016. igralište Markuševac 18:00 PRIGORJE (M) - ZELINA 2:1 Ovčar
superkup   14.08.2016. igralište Hrastje 13:00 CROATIA - ZELINA 3:2 Konjević, Borovčak 
superkup   14.08.2016. igralište Hrastje 17:00 ZELINA - STRMEC 3:2 Posavec, Borovčak 2
prvenstvena 1. 27.08.2016. Gradski stadion 17:30 ZELINA - PONIKVE 1:0 Konjević
prvenstvena 2. 31.08.2016. igralište Kurilovec 17:30 UDARNIK - ZELINA 2:0  
prvenstvena 3. 03.09.2016. Gradski stadion 17:00 ZELINA - MOSLAVINA 2:0 Skupnjak, Posavec
prvenstvena 4. 10.09.2016. Gradski stadion 17:00 ZELINA - GAJ MAČE 1:1 Borovčak
prvenstvena 5. 14.09.2016. Zabok 16:30 MLADOST - ZELINA 3:2 Borovčak 2
prvenstvena 6. 17.09.2016. Gradski stadion 16:30 ZELINA - KARLOVAC 2:0 Skupnjak 2
kup HNS 1/16 21.09.2016. Novigrad 15:30 NOVIGRAD - ZELINA 4:0  
prvenstvena 7. 25.09.2016. Buševec 16:30 POLET - ZELINA 4:1 Batarilo
prvenstvena 8. 01.10.2016. Gradski stadion 16:00 ZELINA - SAVSKI MAROF 1:2 Skupnjak 
prvenstvena 9. 09.10.2016. Strmec Samoborski 16:00 SAVA - ZELINA 2:2 Skupnjak, Ovčar
prvenstvena 10. 15.10.2016. Gradski stadion 15:30 ZELINA - ZAGREB II 2:0 Skupnjak 2 
prvenstvena 11. 23.10.2016. Radoboj 15:30 RADOBOJ - ZELINA 1:5 Boeovčak 4, Skupnjak 
prvenstvena 12. 29.10.2016. Gradski stadion 15:00 ZELINA - LIBERTAS 5:2 Skupnjak 3, Borovčak, Ovčar
prvenstvena 13. 06.11.2016. Gradići 14:00 GRADIĆI - ZELINA 3:1 Borovčak 
prvenstvena 14. 26.11.2016. Gradski stadion 13:30 ZELINA - DINAMO 4:1 Ovčar 2, Konjević, Eterović 
prvenstvena 15. 19.11.2016. Zagreb 13:30 ŠPANSKO - ZELINA 4:2 Borovčak, Konjević 

JUNIORI I KADETI

tip kolo datum teren termin par jun kad
Cup NSZŽ 1. 21.08.2016. Gradski stadion 17:30 ZELINA - ZRINSKI 3:0
Cup NSZŽ 1/8 20.08.2016. Gradići 15:00 GRADIĆI - ZELINA - 1:10
prvenstvena 1. 28.08.2016. Zagreb 14/16 JARUN - ZELINA 6:1 5:1
prvenstvena 2. 01.09.2016. Gradski stadion 15/17 ZELINA - TEKSTILAC 0:1 0:1
prvenstvena 3. 04.09.2016. Dugo Selo 14/16 DUGO SELO - ZELINA 0:0 6:0
Cup NSZŽ 2. 06.09.2016. Gradski stadion 17:00 ZELINA - GORICA 1:4  
Cup NSZŽ 1/4 06.09.2016. Bistra 17:00 NAFTAŠ - ZELINA   0:1
prvenstvena 4. 11.09.2016. Gradski stadion 10/12 ZELINA - VRAPČE 0:2 2:2
prvenstvena 5. 18.09.2016. Kutina   MOSLAVINA - ZELINA 1:0 5:1
Cup NSZŽ 1/2 21.09.2016. Gradski stadion 17:00 ZELINA - UDARNIK   1:0
prvenstvena 6. 25.09.2016. Gradski stadion 10/12 ZELINA - ZAGOREC 0:7 0:3
Cup NSZŽ  finale 29.09.2016. Kurilovec 13:30 GORICA - ZELINA   5:1
prvenstvena 7. 01.10.2016. Zagreb 14:30 MLADOST - ZELINA 12:0 7:0
prvenstvena 8. 09.10.2016. Gradski stadion 10/12 ZELINA - TREŠNJEVKA 0:8 0:5
prvenstvena 9. 15.10.2016. Lučko 11:00 LUČKO II - ZELINA - 2:1
prvenstvena 10. 23.10.2016. Krečavelo 10/12 ZELINA - RUDEŠ II 0:18 1:2 
prvenstvena 9. 26.10.2016. Lučko 15:00 LUČKO II - ZELINA 5:0  -
prvenstvena 11. 30.10.2016. Ivanić Grad 12/14 NAFTAŠ - ZELINA 5:0 2:0
Cup HNS 1/32 03.11.2016. Karlovac 14:00 KARLOVAC 1919 - ZELINA - 5:2
prvenstvena 12. 06.11.2016. Gradski stadion 10/12 ZELINA - ŠPANSKO II 1:6 3:0
prvenstvena 13. odgoda Jaska   VINOGRADAR - ZELINA    
prvenstvena 14. 20.11.2016. Gradski stadion 10/12 ZELINA - UDARNIK   3:2
prvenstvena 15. 27.11.2016. Zagreb 1230/1430 PONIKVE - ZELINA    

MLPIO I PIO

tip kolo datum teren termin par pio mlpio
Cup NSZŽ 1. 20.08.2016. Rakovec 10:00 RAKOVEC - ZELINA 2:0
prvenstvena 1. 27.08.2016. Gradski stadion 10/11 ZELINA - SAMOBOR 5:0 2:5
prvenstvena 2. 30.08.2016. Jaska 17/19 VINOGRADAR - ZELINA 3:0 8:0
prvenstvena 3. 03.09.2016. Gradski stadion 10/11 ZELINA - SAVA 0:3 1:0
prvenstvena 4. 10.09.2016. Gradski stadion 10/11 JASKA - ZELINA 3:5 6:7
prvenstvena 5. 17.09.2016. Gradski stadion 10:00 ZELINA - VATROGASAC  - 2:1
prvenstvena 6. 24.09.2016. Velika Mlaka 10/11 GORICA VM - ZELINA 4:4 2:3
prvenstvena 7. 01.10.2016. Krečavelo 10/11 ZELINA - TOP 1:0 3:0
prvenstvena 8. 08.10.2016. Bregana 10/11 BREGANA - ZELINA 3:6 0:7
prvenstvena 9. 15.10.2016. Gradski stadion 10/11 ZELINA - UDARNIK 4:2 5:1
prvenstvena 10. 22.10.2016. Gradski stadion 10/11 ZELINA - DUGO SELO 0:6 1:4
prvenstvena 11. 29.10.2016. Bistra 10/11 BISTRA - ZELINA 0:0 1:3
prvenstvena 12. 05.11.2016. Gradski stadion 15:00 ZELINA - INTER ZAPREŠIĆ - 5:2
prvenstvena 13. 12.11.2016. Velika Gorica 13/14 GORICA - ZELINA 3:0 0:0
prvenstvena 5. 19.11.2016. Gradski stadion 10:00 ZELINA - VATROGASAC 3:3 -

POČETNICI

tip kolo datum teren termin par lim prs
prvenstvena 1. 27.08.2016. Gradski stadion 10/11 ZELINA - RUGVICA  0:1 7:3
prvenstvena 2. 01.09.2016. Dugo Selo 17/18 DUGO SELO - ZELINA 2:0 6:0
prvenstvena 3 04.09.2016. Gradski stadion 10/11 ZELINA - NAFTAŠ IVANIĆ 3:1 4:4
prvenstvena 1. 04.09.2016. Vrbovec 10 VRBOVEC - ZELINA 7:0 0:14
prvenstvena 4. 11.09.2016. Velika Gorica 10/11 GORICA - ZELINA 4:1 3:1
prvenstvena 2. 11.09.2016. Križ 10/11 SLOGA - ZELINA 6:1 0:8
prvenstvena 5. 18.09.2016. Gradski stadion 10/11 ZELINA - BAN JELAČIĆ 5:0 8:0
prvenstvena 3. 18.09.2016. Gradski stadion 13:00 ZELINA - NAFTAŠ 0:0 7:2
prvenstvena 6. 24.09.2016. Gradski stadion 10/11 ZELINA - VRBOVEC 1:3 0:7
prvenstvena 4. 24.09.2016. Sop Hrušćica 12:00 SAVA - ZELINA 3:1  
prvenstvena 7. 01.10.2016. Velika Gorica 10/11 GORICA - ZELINA 1:7 2:0
prvenstvena 5. 02.10.2016. Gradski stadion 10:00 ZELINA - BRCKO 2 - 9:3
prvenstvena 5. 02.10.2016. Gradski stadion 11:00 ZELINA - LONJA 8:0 -
prvenstvena 8. 08.10.2016. Gradski stadion 10/11 ZELINA - ZDENČINA 6:2 2:2
prvenstvena 6. 09.10.2016. Rugvica 10/11 RUGVICA - ZELINA 0:1 7:0
prvenstvena 9. 15.10.2016. Kurilovec 10/11 UDARNIK - ZELINA 0:2 2:6
prvenstvena 7. 16.10.2016. Gradski stadion 10/11 ZELINA - DUGO SELO 2:3 5:1 
prvenstvena 10. 23.10.2016. Rugvica 12/14 RUGVICA - ZELINA 1:4 1:5
prvenstvena 8. 23.10.2016. Božjakovina 10/11 BRCKO - ZELINA 2:1 4:1
prvenstvena 11. 29.10.2016. Gradski stadion 10/11 ZELINA - DUGO SELO 0:0 1:4
prvenstvena 9. 30.10.2016. Gradski stadion 10/11 ZELINA - KLOŠTAR 1:0 7:2
prvenstvena 12. 06.11.2016. Gradski stadion 9/10 NAFTAŠ - ZELINA 4:3 2:3
prvenstvena 13. 26.11.2016. Velika Gorica 10/11 ZELINA - GORICA    

Eventualne promjene u terminima odigravanja utakmica bit će posebno označene.

 

Novosti

15.08.2017.

Supercup: ZELINA UZELA PEHAR

Finale završilo bez pobjednika. O peharu odlučivali jedanaesterci više...

30.07.2017.

Poraz od Mladosti

Zelina je povela, potom držala egal do kraja, kada domaći postižu pobjednički pogodak više...

27.07.2017.

MNT ZELINA 2017 Bjelovar osvojio turnir pionira

Uzbuđenja na drugom izdanju turnira mlađih pionira više...

27.07.2017.

MNT ZELINA 2017 Lokomotiva odnijela tehar limača

Izuzetno jak turnir limača u znaku prvoligaša više...

24.07.2017.

Hrvatski nogometni kup

Zelina i dalje u društvu nositelja preskače pretkolo više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.