NK ZELINA

Kadeti 2013-14

TABLICA

poz klub kol pob ner por skor g+- bod
1. HAŠK 26 16 4 6 75:33 +42 52
2. SEGESTA 26 16 4 6 67:37 +30 52
3. MOSLAVINA 26 16

3

7 74:30 +44 51
4. VRBOVEC 26 15 2 9 101:50 +51 47
5. VINOGRADAR 26 14 5 7 48:37 +11 47
6. JARUN 26 14 4 8 64:44 +20 46
7. SAMOBOR 26 13 4 9 54:44 +10 43
8. ZAGOREC 26 11 7 8 63:44 +19 40
9. ZELINA 26 12 4 10 50:42 +08 40
10. UDARNIK 26 8 5 13 45:53 -08 29
11. MLADOST BUZIN 26 8 3 15 55:55 +00 27
12. ZET 26 8 3 15 30:62 -32 27
13. TREŠNJEVKA 26 3 2 21 17:92 -75 11
14. MLADOST 26 3 0 23 26:146 -120 09

1.kolo ZAGOREC - ZELINA 4:2, MLADOST - SAMOBOR 1:6, VINOGRADAR - HAŠK II 5:, MOSLAVINA-MLADOST 1:2, SEGESTA-JARUN 2:0, VRBOVEC-ZET 3:0, TREŠNJEVKA-UDARNIK 0:1
2.kolo ZELINA-UDARNIK 0:1, HAŠK-TREŠNJEVKA 7:1, ZET-VINOGRADAR 0:4, JARUN-VRBOVEC 3:1, MLADOST-SEGESTA 1:2, SAMOBOR-MOSLAVINA 2:1, ZAGOREC-MLADOST 9:1 
3.kolo MLADOST-ZELINA 0:3, MOSLAVINA-ZAGOREC 3:0, SEGESTA-SAMOBOR 0:0, VRBOVEC-MLADOST 2:1, VINOGRADAR-JARUN 3:1, TREŠNJEVKA-ZET 2:1, UDARNIK-HAŠK II 3:4
4.kolo ZELINA-HAŠK 1:1, ZET-UDARNIK 1:0, JARUN-TREŠNJEVKA 2:1, MLADOST-VINOGRADAR 1:2, SAMOBOR-VRBOVEC 3:3, ZAGOREC-SEGESTA 1:1, MLADOST-MOSLAVINA 0:5
5.kolo MOSLAVINA-ZELINA 2:0, SEGESTA-MLADOST 3:1, VRBOVEC-ZAGOREC 4.3, VINOGRADAR-SAMOBOR 0:0, TREŠNJEVKA-MLADOST BUZIN 1:3, UDARNIK-JARUN 0:1, HAŠK II-ZET 7:0
6.kolo SAMOBOR-TREŠNJEVKA 7:0, MLADOST-VRBOVEC 0:11, ZELINA-ZET 0:1, MOSLAVINA-SEGESTA 3:1, ZAGOREC-VINOGRADAR 1:1, MLADOST BUZIN-UDARNIK 1:1
7.kolo SEGESTA-ZELINA 1:1, VRBOVEC-MOSLAVINA 6:1, VINOGRADAR-MLADOST 2:0, UDARNIK-SAMOBOR 1:5, HAŠK II-MLADOST BUZIN 5:1, ZET-JARUN 2:0, TREŠNJEVKA-ZAGOREC 0:6
8.kolo ZELINA-JARUN 2:0, MLADOST BUZIN-ZET 1:1, SAMOBOR-HAŠK II 0:2, ZAGOREC-UDARNIK 4:1, MLADOST-TREŠNJEVKA 0:4, MOSLAVINA-VINOGRADAR 1:2, SEGESTA-VRBOVEC 0:4
9.kolo VRBOVEC-ZELINA 6:1, VINOGRADAR-SEGESTA 0:1, UDARNIK.MLADOST 7:1, HAŠK-ZAGOREC 2:1, ZET-SAMOBOR 2:1, TREŠNJEVKA-MOSLAVINA 0:0, JARUN-MLADOST BUZIN 2:3
10.kolo SAMOBOR-JARUN 4:0, MLADOST-HAŠK 0:7, MOSLAVINA-UDARNIK 5:2, VRBOVEC-VINOGRADAR 4:1, ZELINA-MLADOST BUZIN 5:1, SEGESTA-TREŠNJEVKA _:_
11.kolo VINOGRADAR-ZELINA 1:0, UDARNIK-SEGESTA 0:2, HAŠK-MOSLAVINA 2:3, ZET-MLADOST 2:0, MLADOST BUZIN-SAMOBOR 0:3, TREŠNJEVKA-VRBOVEC 2:10, JARUN-ZAGOREC 2:2
12.kolo ZELINA-SAMOBOR 3:0, VINOGRADAR-TREŠNJEVKA 2:1, ZAGOREC-MLADOST BUZIN 2:1, MLADOST-JARUN 2:4, MOSLAVINA-ZET 2:0, SEGESTA-HAŠK II 0:3, VRBOVEC-UDARNIK 4:2
13.kolo TREŠNJEVKA-ZELINA 0:1, UDARNIK-VINOGRADAR 1:1, HAŠK II-VRBOVEC 2:1, ZET-SEGESTA 1:2, JARUN-MOSLAVINA 1:1, MLADOST BUZIN-MLADOST 9:0, SAMOBOR-ZAGOREC 1:1
14.kolo ZELINA-ZAGOREC 4:1, SAMOBOR-MLADOST 2:1, MLADOST BUZIN-MOSLAVINA 0:1, JARUN-SEGESTA 4:1, ZET-VRBOVEC 5:2, HAŠK-VINOGRADAR 1:1, UDARNIK-TREŠNJEVKA 6:0
15.kolo UDARNIK-ZELINA 2:1, TREŠNJEVKA-HAŠK 0:0, VINOGRADAR-ZET 3:0, VRBOVEC-JARUN 1:3, SEGESTA-MLADOST BUZIN 4:2, MOSLAVINA-SAMOBOR 3:1, MLADOST-ZAGOREC 0:3
16.kolo MLADOST BUZIN.-VRBOVEC 0:6, HAŠK-UDARNIK 6:1, ZELINA-MLADOST 3:1, SAMOBOR-SEGESTA 0:6, JARUN-VINOGRADAR 3:1
17.kolo HAŠK-ZELINA 3:0, UDARNIK-ZET 1:1, TREŠNJEVKA-JARUN 0:2, VINOGRADAR-MLADOST BUZIN 3:1, VRBOVEC-SAMOBOR 2:3, SEGESTA-ZAGOREC 4:1, MOSLAVINA-MLADOST 12:1
18.kolo ZELINA-MOSLAVINA 1:0, MLADOST-SEGESTA 0:4, SAMOBOR-VINOGRADAR 3:0, MLADOST BUZIN-TREŠNJEVKA 5:0, JARUN-UDARNIK 6:2, ZET-HAŠK 1:3, JARUN-UDARNIK 6:2, ZAGOREC-VRBOVEC _:_
19.kolo SEGESTA-MOSLAVINA 1:3, TREŠNJEVKA-SAMOBOR 0:2, HAŠK-JARUN 2:1, VINOGRADAR-ZAGOREC 3:2, ZET-ZELINA 4:1, UDARNIK-MLADOST BUZIN 1:0, VRBOVEC-MLADOST 12:1
20.kolo MOSLAVINA-VRBOVEC 4:1, SAMOBOR-UDARNIK 3:0, JARUN-ZET 4:0, ZELINA-SEGESTA 1:5, MLADOST-VINOGRADAR 2:3, MLADOST BUZIN-HAŠK 1:3, ZAGOREC-TREŠNJEVKA 2:1
21.kolo JARUN-ZELINA 3:3, ZET-MLADOST BUZIN 0:2, HAŠK-SAMOBOR 4:0, UDARNIK-ZAGOREC 1:2, VRBOVEC-SEGESTA 5:2, VINOGRADAR-MOSLAVINA 2:1, TREŠNJEVKA-MLADOST 0:1
22.kolo SEGESTA-VINOGRADAR 6:2, MOSLAVINA-TREŠNJEVKA 7:0, MLADOST-UDARNIK 3.2, ZAGOREC-HAŠK 2.1, SAMOBOR-ZET 5.1, MLADOST BUZIN-JARUN 0:3, ZELINA-VRBOVEC 2:1
23.kolo MLADOST BUZIN-ZELINA 3:3, ZET-ZAGOREC 1:1, VINOGRADAR-VRBOVEC 3:1, JARUN-SAMOBOR 4:2, HAŠK-MLADOST 9:0, UDARNIK-MOSLAVINA 2:2, TREŠNJEVKA-SEGESTA 0:5
24.kolo ZELINA-VINOGRADAR 2:1, VRBOVEC-TREŠNJEVKA 4:1, SEGESTA-UDARNIK 3.1, MOSLAVINA-HAŠK 0:1, MLADOST-ZET 7:2, ZAGOREC-JARUN 2:2, SAMOBOR-MLADOST BUZIN 1:0
25.kolo SAMOBOR-ZELINA 0:3, JARUN-MLADOST 9:1, UDARNIK-VRBOVEC 3:2, HAŠK-SEGESTA 2:2, MLADOST BUZIN-ZAGOREC 3:1, ZET-MOSLAVINA 0:2, TREŠNJEVKA-VINOGRADAR 2:1
26.kolo ZELINA-TREŠNJEVKA 7:0, VINOGRADAR-UDARNIK 1:1, MOSLAVINA-JARUN 5:1, MLADOST-MLADOST BUZIN 2:13, ZAGOREC-SAMOBOR 6:0, VRBOVEC-HAŠK 3:2, SEGESTA-ZET 3:0 pf

REZULTATI 2013/14

datum kolo teren par rez. strijelci
24.08.2013. 01 Krapina ZAGOREC - ZELINA 4:2 Sokač 2
01.09.2013. 02 S.I.Zelina ZELINA - UDARNIK 0:1  
08.09.2013. 03 Petrinja MLADOST - ZELINA 0:3 Zmazek 2, Mrazović
15.09.2013. 04 S.I.Zelina ZELINA - HAŠK 1:1 Zmazek
22.09.2013. 05 Kutina MOSLAVINA - ZELINA 2:0  
29.09.2013. 06 S.I.Zelina ZELINA - ZET 0:1  
06.10.2013. 07 Sisak SEGESTA - ZELINA 1:1 Deglin
12.10.2013. 08 S.I.Zelina ZELINA - JARUN 2:0 Kušec, Zubić
20.10.2013. 09 Vrbovec VRBOVEC - ZELINA 6:1 Zubić
27.10.2013. 10 S.I.Zelina ZELINA - MLADOST BUZIN 5:1 Zmazek 4, Zubić
03.11.2013. 11 Jastrebarsko VINOGRADAR - ZELINA 1:0  
09.11.2013. 12 S.I.Zelina ZELINA - SAMOBOR 3:0 Martinović, Sokač, Zmazek
16.11.2013. 13 Zagreb TREŠNJEVKA - ZELINA 0:1 Zmazek
16.03.2014. 14 S.I.Zelina ZELINA - ZAGOREC 4:1 Zmazek 3, Deglin
23.03.2014. 15 Kurilovec UDARNIK - ZELINA 2:1 Deglin
30.03.2014. 16 S.I.Zelina ZELINA - MLADOST 3:1 Deglin, Kušec, Zmazek
06.04.2014. 17 Zagreb HAŠK - ZELINA 3:0  
13.04.2014. 18 S.I.Zelina ZELINA - MOSLAVINA 1:0 Deglin
27.04.2014. 19 Zagreb ZET - ZELINA 4:1 Zubić
04.05.2014. 20 S.I.Zelina ZELINA - SEGESTA 1:5  
11.05.2014. 21 Zagreb JARUN - ZELINA 3:3 Kušec, Posavec 2
25.05.2014. 22 S.I.Zelina ZELINA - VRBOVEC 2:1  
21.05.2014. 23 Buzin MLADOST - ZELINA 3:3  
01.06.2014. 24 S.I.Zelina ZELINA - VINOGRADAR 2:1 Cvetko 2

LISTA STRIJELACA

gol strijelci
25 Danijel Zmazek (14)
8 Ivan Deglin (5)
4 Ivan Sokač (3), Karlo Zubić (4), Domagoj Kušec (3)
2 Milenko Martinović (1), Stjepan Posavec (2)
1 Tomislav Jenkač, Sergej Anđelković, Silvio Kliček Mustaf, Karlo Kašnar, Petar Kralj, Karlo Mrazović (1)

OSTALE UTAKMICE

tip datum par rez strijelci
pripremna 28.07.2013. VARTEKS - ZELINA 2:1 Jenkač
pripremna 04.08.2013. ZELINA - DUGO SELO 2:1  
pripremna 09.09.2013. ZELINA - SESVETSKI KRALJEVEC 4:0 Zmazek 4
pripremna 11.08.2013. ZELINA - SESVETE 1:1 Zmazek
Cup NSZŽ 1.kolo 18.08.2013. JASKA - ZELINA 0:11 Sokač, Deglin 2, Zubić, Zmazek 3, Martinović, Anđelković, Kliček, Kušec
Cup NSZŽ 2.kolo 22.08.2013. VINOGRADAR - ZELINA 4:5 (1:1) Zmazek (Deglin, Zmazek, Kašnar, Kralj)
Cup NSZŽ 3.kolo 29.08.2013. ZELINA - UDARNIK 1:3 Zmazek
liga Horti 08.12.2013. ZELINA - STUPNIK 1:2 Deglin
liga Horti 08.12.2013. ZELINA - BESTOVJE 1:0 Bičak
liga Horti 21.12.2013. ZELINA - ZRINSKI juniori 2:7 Kašnar, Sokač
liga Horti 21.12.2013. SAMOBOR juniori - ZELINA 3:1 Martinović
liga Horti 21.12.2013. ZELINA - SLOGA juniori 4:1 Deglin 2, Sokač, Bičak
Dugo Selo 02.01.2014. ZELINA - VRBOVEC 1:2 Špoljarec
Dugo Selo 02.01.2014. NAFTAŠ IVANIĆ - ZELINA 4:0  
Dugo Selo 02.01.2014. ZELINA - RADNIK 4:5 Kašnar, Deglin, Zubić, Mrazović
Dugo Selo 04.01.2014. ZELINA - KOCKA 0:1  
Dugo Selo 04.01.2014. BRCKO - ZELINA 4:3 Mežnarić, Stipić, Pajač
Dugo Selo 04.01.2014. ZELINA - CROATEC 5:6 Peteljak 2, Mežnarić, Sušec, Stipić
Vrbovec 09.03.2014. VRBOVEC - ZELINA 4:3 Sušec 3, Mežnarić

Novosti

25.04.2017.

Prvi poraz nakon šest tjedana

Savski Marof slavio 3:2 više...

17.04.2017.

Stigli do petarde

Petu pobjedu u nizu dečki ostvarili protiv Poleta više...

11.04.2017.

Sve slađe gostujuće pobjede

U Karlovcu puno prilika na obje strane, jedino Sokić pronašao rupu u mreži više...

05.04.2017.

Križevcima Zelina ne leži

Naši mladi igrači pobijedili u Križevcima više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.