NK ZELINA

8. MNT 2023 - LIMAČI

SUDIONICI

SKUPINA A SKUPINA B
ZELINA I ZELINA II
PRIGORJE Žerjavinec VRBOVEC
KAŠINA NAFTAŠ IVANIĆ
DUGOM SELO NOV MAROF
KRIŽEVCI METALAC Sisak

RASPORED REZULTATI

rb sat par rez
776 08:00 ZELINA  I - PRIGORJE 4:1
777 08:25 ZELINA II - VRBOVEC 1:0
778 08:50 KAŠINA - DUGO SELO 2:0
779 09:15 NAFTAŠ IVANIĆ - NOVI MAROF 4:0
780 09:40 KRIŽEVCI - ZELINA I 0:0
781 10:05 METALAC - ZELINA II 2:0
782 10:30 PRIGORJE - KAŠINA 0:0
783 10:55 VRBOVEC - NAFTAŠ IVANIĆ 0:4
784 11:20 DUGO SELO - KRIŽEVCI 0:0
785 11:45 NOVI MAROF - METALAC 1:0
786 12:10 ZELINA I - KAŠINA 1:1
787 12:35 ZELINA II - NAFTAŠ IVANIĆ 0:4
788 13:00 PRIGORJE - DUGO SELO 0:2
789 13:25 VRBOVEC - NOVI MAROF 0:0
790 13:50 KRIŽEVCI - KAŠINA 1:0
791 14:15 METALAC - NAFTAŠ IVANIĆ 1:0
792 14:40 ZELINA I - DUGO SELO 0:0
793 15:05 ZELINA II - NOVI MAROF 0:0
794 15:30 KRIŽEVCI - PRIGORJE 1:0
795 15:55 METALAC - VRBOVEC 2:1

POREDAK SKUPINA A

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. KRIŽEVCI 2 2 0 2:0 8
2. ZELINA I 1 3 0 5:2 6
3. KAŠINA 1 2 1 3:2 5
4. DUGO SELO 1 2 1 2:2 5
5. PRIGORJE 0 1 3 1:7 1

POREDAK SKUPINA B

poz ekipa pob ner por gol+- bod
1. METALAC 3 0 1 5:2 9
2. NAFTAŠ IVANIĆ 3 0 1 15:1 9
3. NOVI MAROF 1 2 1 1:4 5
4. ZELINA II 1 1 2 1:9 4
5. VRBOVEC 0 1 3 1:7 1

ZAVRŠNICA

rb sat par rez 7m
796 16:20 KRIŽEVCI - NAFTAŠ IVANIĆ 2:2 1:2
797 17:00 METALAC - ZELINA I 0:4  
798 17:30 KRIŽEVCI - METALAC 1:2  
799 18:00 NAFTAŠ IVANIĆ - ZELINA I 1:0  

STRIJELCI

4 Tomo Pižir (Naftaš Ivanić)
3 Pave Škondro, Teo Čakan, Vid Jozić (Naftaš Ivanić)
2
Alen Šebek Brcko I, Mario Šodec (Brcko I), Ivano Ciprić, Karlo Pajser, Teo Vukoić, Leon Kamenarić (Brcko II), Mateo Sever, Marko Petraš, Ivo Perić, Bruno Jurić, Matija Pandek, David Košec (Kašina), 
Ivan Devčić, Luka Dragač (Križevci), Josip Kašnar, Tomo Buči (Prigorje), Josip Pavlak, Ivan Fulir (Samobor), Jan Geller, Karlo Pažić, Hrvoje Iviček (Zelina I), Matija Huzjak, Antonio Jaić (Vrbovec)
Mata Šego (Dugo Selo), Tristan Kuri, Noa Fištrović (Križevci), Bruno Kuzina, Lovren Brdar (Metalac), Luka Škondro (Naftaš Ivanić), Gabriel Mucek, Gabrijel Šeb (Zelina I)
1 Tomo Kosak (Dugo Selo), Borna Lesničar, Mateo Mandić (Kašina), Luka Lovreković (Križevci), David Tatić, Jan Kraus (Metalac), Patrik Stanić (Vrbovec), Luka Tišljar, Ivano Lebović (Naftaš Ivanić), Petar Borjan (Novi Marof), Jurica Brcković (Prigorje), Dorian Antolković, Dominik Habeić, Karlo Ključar, Jan Trcak, David Mucek (Zelina I), Marija Pofuk (Zelina II)

LAUREATI

1. mjesto NAFTAŠ IVANIĆ:Fran Antolković, Pave Škondro, Luka Škondro, Ivano Lebović, Vid Jozić, Tomo Pižir, Stjepan Rešetar, Teo Čakan, Luka Tišljar. Voditelj: Tomislav Hadaš
2. mjesto ZELINA I: David Mucek, Gabriel Mucek, Vito Knez, Karlo Ključar, Antonio Čehulić, Dominik Habeić, Gabrijel Šeb, Ivan Vitković, Jan Trcak, Dorian Antolković. Voditelj: Saša Dmitrović
3. mjesto METALAC: Arian Brdar, Jan Kraus, Vito Jašparević, Bruno Kuzina, David Tatić, Patrik Stanić, Lovren Brdar, Marko Kuraber, Kristian Bamburač, Ante Orešić. Voditelj: Dean Radović
4. mjesto KRIŽEVCI: Josip Kirin, Luka Širko, Noa Fištrović, Tristan Kuri, Igor Tačković, Ivan Orak, Mihael Krakan, Filip Škledar, Dejan Dulikravić, Luka Lovreković, Tin Dukši, Toma Prepolec, Jan Blašković, Pavao Ištok. Voditelj: Matija Petak
najbolji igrač VID JOZIĆ Naftaš Ivanić
najbolji golman DAVID MUCEK  Zelina I
najbolji strijelac TOMO PIŽIR Naftaš Ivanić

Novosti

28.11.2023.

Nogovikend: Golijade

Slavili seniori, potom i juniori, na ligama tintilinići, prstići i limači više...

28.11.2023.

Nogovikend: Uvjerljivi kadeti

Seniori pretrpjeli poraz, juniori i kadeti slavili protiv Vrbovca više...

16.10.2023.

Pobjeda protiv Tondacha

u 10. kolu sezone Zelina nagradila svoju igru uvjerljivom pobjedom više...

26.09.2023.

Nogovikend: Konačno uvjerljivi

Seniori pobjedom nastavili pozitivni niz, juniori uvjerljivo protiv Prigorja više...

14.09.2023.

Ziceri bez golova

Zelina nije iskoristila prilike i osvojila bod protiv Lukavca više...

Prijatelji kluba