NK ZELINA

Ljetni MNT Zelina 2018 prstići

 SKUPINE

SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
GNK DINAMO Zagreb HNK HAJDUK Split FK RADNIČKI Niš FK SPARTAK Subotica
HNK GORICA Velika Gorica NK LUČKO Zagreb NK LOKOMOTIVA Zagreb NK SLAVEN BELUPO Koprivnica
NK VINOGRADAR Mladina AKADEMIJA BAMBI Zrenjanin NK MEĐIMURJE Čakovec NK VRBOVEC
NK TRAVNIK NK GORICA VM OŠ DINAMO Zagreb NK JARENINA
NK KRIŽEVCI NK UDARNIK Kurilovec NK ZELINA II NK ZELINA

 RASPORED - REZULTATI

SAT PAR REZ PAR REZ PAR REZ PAR REZ
  TEREN A   TEREN B   TEREN C   TEREN D  
09:00 GORICA - KRIŽEVCI 2:0 SLAVEN BELUPO-ZELINA 1:2 LOKOMOTIVA-ZELINA II   LUČKO-UDARNIK 1:0
10:00 BAMBI - GORICA VM 7:0 MEĐIMURJE - OŠ DINAMO 0:2 VRBOVEC - JARENINA 1:1 VINOGRADAR - TRAVNIK 1:1
10:30 RADNIČKI - ZELINA II 6:0 SPARTAK - SLAVEN BELUPO 1:4 GNK DINAMO - HNK GORICA 2:1 HAJDUK - LUČKO 4:0
11:00 UDARNIK - BAMBI 0:5 LOKOMOTIVA -  MEĐIMURJE 1:5 ZELINA - VRBOVEC 0:0 KRIŽEVCI - VINOGRADAR 0:5
11:30 TRAVNIK - KRIŽEVCI 4:2 UDARNIK - GORICA VM 1:2 LOKOMOTIVA - OŠ DINAMO 0:3 JARENINA - ZELINA 1:2
12:00 VRBOVEC - SPARTAK 1:2 VINOGRADAR - GNK DINAMO 3:2 BAMBI - HAJDUK 1:1 MEĐIMURJE - RADNIČKI 1:1
12:30 GORICA VM - LUČKO 1:3 JARENINA - SLAVEN BELUPO 2:1 TRAVNIK - HNK GORICA 1:0 OŠ DINAMO - ZELINA II 7:0
13:00 KRIŽEVCI - GNK DINAMO 0:3 UDARNIK - HNK HAJDUK 0:5 ZELINA - SPARTAK 1:0 LOKOMOTIVA - RADNIČKI 2:3
15:00 ZELINA II - MEĐIMURJE 0:8 HNK GORICA - VINOGRADAR 2:0 LUČKO - BAMBI 1:1 SLAVEN BELUPO - VRBOVEC 0:1
15:30 HNK HAJDUK - GORICA VM 4:0 RADNIČKI - OŠ DINAMO 0:2 GNK DINAMO - TRAVNIK 6:0 SPARTAK - JARENINA 2:2
16:15 DINAMO - MEĐIMURJE 2:0 HAJDUK - JARENINA 6:0 TRAVNIK - LOKOMOTIVA 0:1 LUČKO - SPARTAK 3:1
16:45 OŠ DINAMO - VINOGRADAR 2:3 ZELINA - BAMBI 0:1 RADNIČKI - GORICA
VRBOVEC - GORICA VM 4:0
17:30 DINAMO - HAJDUK 1:4 VINOGRADAR - BAMBI 1:5 LOKOMOTIVA - LUČKO
RADNIČKI - VRBOVEC
18:30 HAJDUK - BAMBI 4:1 DINAMO - VINOGRADAR 6:1        

 POREDAK SKUPINA A

POZ EKIPA POB NER POR G+- BOD
1. GNK DINAMO Zagreb 3 0 1 13:3 9
2. VINOGRADAR Mladina 2 1 1 9:5 7
3. TRAVNIK 2 1 1 6:9 7
4. HNK GORICA Velika Gorica 2 0 2 5:3 6
5. KRIŽEVCI 0 0 4 2:14 0

 POREDAK SKUPINA B

POZ EKIPA POB NER POR G+- BOD
1. HAJDUK Split 3 1 0 14:1 10
2. BAMBI AKADEMIJA Zrenjanin 2 2 0 14:2 8
3. LUČKO 2 1 1 5:6 7
4. GORICA VM Velika Mlaka 1 0 3 3:15 3
5. UDARNIK Kurilovec 0 0 4 1:13 0

 POREDAK SKUPINA C

POZ EKIPA POB NER POR G+- BOD
1. OTVORENA ŠKOLA DINAMO Zagreb 4 0 0 14:0 12
2. MEĐIMURJE Čakovec 2 1 1 14:4 7
3. RADNIČKI Niš 2 1 1 10:5 7
4. LOKOMOTIVA Zagreb 1 0 3 6:11 3
5. ZELINA II 0 0 4 0:24 0

 POREDAK SKUPINA D

POZ EKIPA POB NER POR G+- BOD
1. ZELINA I 3 1 0 5:2 10
2. JARENINA Pesnica 1 2 1 6:6 5
3. VRBOVEC 1 2 1 3:3 5
4. SPARTAK Subotica 1 1 2 5:8 4
5. SLAVEN BELUPO Koprivnica 1 0 3 6:6 3

 KONAČNI POREDAK

  GLAVNI TURNIR UTJEŠNI TURNIR
1. HNK HAJDUK Split RADNIČKI Niš
2. BAMBI AKADEMIJA Zrenjanin LUČKO
3. GNK DINAMO Zagreb LOKOMOTIVA Zagreb
4. VINOGRADAR Mladina VRBOVEC

 LAUREATI

NAJBOLJI IGRAČ DUJE NINČEVIĆ (HNK Hajduk Split)
NAJBOLJI STRIJELAC FILIP LOVRIĆ (GNK Dinamo Zagreb)
NAJBOLJI GOLMAN MATEJ PRIBIČEVIĆ (Akademija Bambi Zrenjanin)

 PRATITE TURNIR UŽIVO NA NAŠOJ FACEBOOK STRANICI  MNT ZELINA 2018 

Novosti

23.05.2020.

Treninzi Škole nogometa od ponedjeljka

Nakon koronapauze od 25. svibnja započinje s radom nogometna škola više...

14.05.2020.

Ipak ništa od treninga

HNS uputio klubovima dopis o odgodi treniranja više...

12.03.2020.

Prekid svih natjecanja!

Do 31. ožujka prekidaju se sva sportska natjecanja u Hrvatskoj više...

12.03.2020.

Koronavirus ispraznio tribine!

Sve utakmice do kraja ožujka bez gledatelja! više...

22.01.2020.

Kalendar proljetne polusezone

Prvi startaju seniori, kadeti i juniori tek u travnju više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.