NK ZELINA

4. NL Središte Zagreb 2020-21

1. kolo 22/23.08.2020. Zelina - Slunj 0:5, Moslavina - Odra 3:0, Lukavec - Rugvica Sava 0:1, Dinamo - Ravnice 1:1, Tondach - Stubica 1:4, Banovac - Gradići 2:5. Mladost - Zagreb 2:2, Croatia - Straža 5:1, Sava Strmec - Sutla Laduč 1:1
 2.kolo 29/30.08.2020. Slunj - Sutla Laduč 1:1, Straža - Tondach 1:1, Ravnice - Croatia 2:0, Rugvica Sava - Dinamo 2:1, Zagreb - Moslavina 2:0, Zelina - Mladost 2:5, Gradići - Sava Strmec 4:2, Stubica - Banovac 0:1, Odra - Lukavec 1:5 
3.kolo 02.09.2020. Mladost - Slunj 0:1, Moslavina - Zelina 3:1, Lukavec - Zagreb 2:1, Dinamo - Odra 3:0, Croatia -Rugvica Sava 0:0, Tondach - Ravnice 1:2, Banovac - Straža 1:0, Sava Strmec - Stubica 1:2, Sutla Laduč - Gradići 2:5 
4.kolo 05/06.09.2020. Slunj - Gradići 1:1, Straža - Sava Strmec 1:3, Ravnice - Banovac 3:0, Rugvica Sava - Tondach 1:1, Zagreb - Dinamo 1:2, Mladost - Moslavina 5:1, Stubica - Sutla Laduč 1:0, Odra - Croatia 4:2, Zelina - Lukavec 0:2
5.kolo 12/13.09.2020. Moslavina - Slunj 1:2, Lukavec - Mladost 2:0, Dinamo - Zelina 5:1, Croatia - Zagreb 2:0, Tondach - Odra 1:0, Banovac - Rugvica Sava 1:1, Sutla Laduč - Straža 3:1, Sava Strmec - Ravnice 0:4, Gradići - Stubica 5:1
6.kolo 16.09.2020. Slunj - Stubica 1:3, Straža - Gradići 1:0, Ravnice - Sutla Laduč 1:0, Rugvica Sava - Sava Strmec 5:0, Odra - Banovac 3:1, Zagreb - Tondach 1:0, Mladost - Dinamo 1:2, Moslavina - Lukavec 0:5, Zelina - Croatia 1:1
7.kolo 19/20.09.2020. Lukavec - Slunj 2:0, Dinamo - Moslavina 2:0, Croatai - Mladost *, Tondach - Zelina 1:1, Banovac - Zagreb 1:2, Sava Strmec - Odra 1:0, Sutla Laduč - Rugvica Sava 1:0, Gradići - Ravnice 0:0, Stubica - Straža 1:1
8.kolo 26/27.09.2020. Slunj - Straža 2:0, Ravnice - Stubica 3:0, Rugvica Sava - Gradići 1:5, Odra - Sutla Laduč 0:2, Zagreb - Sava Strmec 3:1, Zelina - Banovac 2:1, Mladost - Tondach 3:0, Moslavina - Croatia 4:2, Lukavec - Dinamo 2:2
9.kolo 03/04.10.2020. Dinamo - Slunj 3:3, Croatia - Lukavec 1:2, Tondach - Moslavina 4:1, Banovac - Mladost 0:5, Sava Strmec - Zelina 2:0, Sutla Laduč - Zagreb 1:4, Gradići - Odra 7:2, Stubica - Rugvica Sava 2:0, Straža - Ravnice 0:2
10.kolo 10/11.10.2020. Slunj - Ravnice 0:3, Rugvica Sava - Straža 2:0, Odra - Stubica 0:0, Zagreb - Gradići 3:0, Zelina - Sutla Laduč *, Mladost - Sava Strmec 2:0, Moslavina - Banovac 5:0, Lukavec - Tondach 3:0, Dinamo - Croatia 1:1
11. kolo 17/18.09.2020. Croatia - Slunj 5:1, Tondach - Dinamo 1:0, Banovac - Lukavec 1:4, Sava Strmec - Moslavina 0:0, Sutla Laduč - Mladost 1:4, Gradići - Zelina 5:1, Stubica - Zagreb 1:1, Straža - Odra 4:0, Ravnice - Rugvica Sava 3:0
12.kolo 24/25.10.2020.  Slunj - Rugvica Sava 2:1, Odra - Ravnice 1:1, Zagreb - Straža 2:0, Zelina - Stubica 0:0, Mladost - Gradići 3:1, Moslavina - Sutla Laduč 4:0, Lukavec - Sava Strmec 1:1, Dinamo - Banovac 4:2, Croatia - Tondach 1:1
13.kolo 31.10.2020.  Tondach - Slunj 6:1, Banovac - Croatia 0:1, Sava Strmec - Dinamo 1:3, Sutla Laduč - Lukavec 0:4, Gradići - Moslavina 2:2, Stubica - Mladost 3:2, Straža - Zelina (5.12.), Ravnice - Zagreb 0:0, Rugvica Sava - Odra 1:1
14.kolo 07/08.11.2020. Slunj - Odra 2:0, Zagreb - Rugvica Sava 3:0, Zelina - Ravnice 0:3, Mladost - Strža 0:0, Moslavina - Stubica 3:0, Lukavec - Gradići 3:1, Dinamo - Sutla Laduč 2:0, Croatia - Sava Strmec 4:1, Tondach - Banovac 2:0
15. kolo 14/15.11.2020.  Banovac - Slunj 2:1, Sava Strmwec - Tondach 0:0, Sutla Laduč - Croatia 3:2, Gradići - Dinamo 1:3, Stubica - Lukavec 1:2, Straža - Moslavina 0:0, Ravnice - Mladost 1:1, Rugvica Sava - Zelina 1:1, Odra - Zagreb odg
16.kolo 21/22.11.2020. Zelina - Odra 2:2, Moslavina - Ravnice 1:3, Lukavec - Straža 1:0, Dinamo - Stubica 4:1, Tondach - Sutla Laduč 6:0, Banovac - Sava Strmec 0:3, Slunj - Zagreb odgoda, Croatia - Gradići 4:0, Mladost - Rugvica Sava 1:2
17.kolo 28/29.11.2020.  
21.kolo 10/11.04.2021. Gradići-Slunj 2:0, Sutla Laduč-Stubica 1:4, Sava Strmec-Straža 1:1, Banovac-Ravnice 0:1, Tondach-Rugvica Sava 3:0, Croatia-Odra 2:1, Dinamo-Zagreb 0:0, Lukavec-Zelina 1:;1, Moslavina-Mladost 5:0
33.kolo 11-13.06.2021. Zagreb - Slunj 7:1, Odra - Zelina 2:3, Rugvica Sava - Mladost 4:2, Ravnice - Moslavina 0:0, Straža - Lukavec 0:6, Stubica - Dinamo 1:2, Gradići - Croatia 5:0, Sutla Laduč - Tondach 2:1, Sava Strmec - Banovac 5:1
34.kolo 19/20.06.2021. Slunj - Sava Strmec 1:4, Tondach - Gradići 1:0, Crotatia - Stubica 2:2, Dinamo - Straža 2:0, Lukavec - Ravnice 1:1, Moslavina - Rugvica Sava 1:0, Mladost - Odra 3:2, Zelina - Zagreb 2:2, Banovac - Sutla Laduč 3:0 pf

Novosti

24.06.2022.

7.MNT Zelina 2022

MNT Zelina ovog se ljeta odigrava tri dana uz zasebna natjecanja mlađih pionira, prstića i limača više...

03.03.2022.

Godišnja Skupština kluba

Redovna godišnja Skupština kluba održat će se 4. ožujka 2022. u dvorani Kraluš POU više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM Bruno Brebrić odigrao životnih devedeset

Održana komemoracija u čast velikana zelinskog nogometa Posljednji ispraćaj na gradskom groblju u Zelini više...

28.07.2021.

IN MEMORIAM

Umro Bruno Brebrić više...

13.07.2021.

USPJEŠNI NA TURNIRIMA

Podsjetnik na turnire naših kategorija... više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.