1.kolo |
ZAGOREC - ZELINA 4:2, MLADOST - SAMOBOR 1:6, VINOGRADAR - HAŠK II 5:, MOSLAVINA-MLADOST 1:2, SEGESTA-JARUN 2:0, VRBOVEC-ZET 3:0, TREŠNJEVKA-UDARNIK 0:1 |
2.kolo |
ZELINA-UDARNIK 0:1, HAŠK-TREŠNJEVKA 7:1, ZET-VINOGRADAR 0:4, JARUN-VRBOVEC 3:1, MLADOST-SEGESTA 1:2, SAMOBOR-MOSLAVINA 2:1, ZAGOREC-MLADOST 9:1 |
3.kolo |
MLADOST-ZELINA 0:3, MOSLAVINA-ZAGOREC 3:0, SEGESTA-SAMOBOR 0:0, VRBOVEC-MLADOST 2:1, VINOGRADAR-JARUN 3:1, TREŠNJEVKA-ZET 2:1, UDARNIK-HAŠK II 3:4 |
4.kolo |
ZELINA-HAŠK 1:1, ZET-UDARNIK 1:0, JARUN-TREŠNJEVKA 2:1, MLADOST-VINOGRADAR 1:2, SAMOBOR-VRBOVEC 3:3, ZAGOREC-SEGESTA 1:1, MLADOST-MOSLAVINA 0:5 |
5.kolo |
MOSLAVINA-ZELINA 2:0, SEGESTA-MLADOST 3:1, VRBOVEC-ZAGOREC 4.3, VINOGRADAR-SAMOBOR 0:0, TREŠNJEVKA-MLADOST BUZIN 1:3, UDARNIK-JARUN 0:1, HAŠK II-ZET 7:0 |
6.kolo |
SAMOBOR-TREŠNJEVKA 7:0, MLADOST-VRBOVEC 0:11, ZELINA-ZET 0:1, MOSLAVINA-SEGESTA 3:1, ZAGOREC-VINOGRADAR 1:1, MLADOST BUZIN-UDARNIK 1:1 |
7.kolo |
SEGESTA-ZELINA 1:1, VRBOVEC-MOSLAVINA 6:1, VINOGRADAR-MLADOST 2:0, UDARNIK-SAMOBOR 1:5, HAŠK II-MLADOST BUZIN 5:1, ZET-JARUN 2:0, TREŠNJEVKA-ZAGOREC 0:6 |
8.kolo |
ZELINA-JARUN 2:0, MLADOST BUZIN-ZET 1:1, SAMOBOR-HAŠK II 0:2, ZAGOREC-UDARNIK 4:1, MLADOST-TREŠNJEVKA 0:4, MOSLAVINA-VINOGRADAR 1:2, SEGESTA-VRBOVEC 0:4 |
9.kolo |
VRBOVEC-ZELINA 6:1, VINOGRADAR-SEGESTA 0:1, UDARNIK.MLADOST 7:1, HAŠK-ZAGOREC 2:1, ZET-SAMOBOR 2:1, TREŠNJEVKA-MOSLAVINA 0:0, JARUN-MLADOST BUZIN 2:3 |
10.kolo |
SAMOBOR-JARUN 4:0, MLADOST-HAŠK 0:7, MOSLAVINA-UDARNIK 5:2, VRBOVEC-VINOGRADAR 4:1, ZELINA-MLADOST BUZIN 5:1, SEGESTA-TREŠNJEVKA _:_ |
11.kolo |
VINOGRADAR-ZELINA 1:0, UDARNIK-SEGESTA 0:2, HAŠK-MOSLAVINA 2:3, ZET-MLADOST 2:0, MLADOST BUZIN-SAMOBOR 0:3, TREŠNJEVKA-VRBOVEC 2:10, JARUN-ZAGOREC 2:2 |
12.kolo |
ZELINA-SAMOBOR 3:0, VINOGRADAR-TREŠNJEVKA 2:1, ZAGOREC-MLADOST BUZIN 2:1, MLADOST-JARUN 2:4, MOSLAVINA-ZET 2:0, SEGESTA-HAŠK II 0:3, VRBOVEC-UDARNIK 4:2 |
13.kolo |
TREŠNJEVKA-ZELINA 0:1, UDARNIK-VINOGRADAR 1:1, HAŠK II-VRBOVEC 2:1, ZET-SEGESTA 1:2, JARUN-MOSLAVINA 1:1, MLADOST BUZIN-MLADOST 9:0, SAMOBOR-ZAGOREC 1:1 |
14.kolo |
ZELINA-ZAGOREC 4:1, SAMOBOR-MLADOST 2:1, MLADOST BUZIN-MOSLAVINA 0:1, JARUN-SEGESTA 4:1, ZET-VRBOVEC 5:2, HAŠK-VINOGRADAR 1:1, UDARNIK-TREŠNJEVKA 6:0 |
15.kolo |
UDARNIK-ZELINA 2:1, TREŠNJEVKA-HAŠK 0:0, VINOGRADAR-ZET 3:0, VRBOVEC-JARUN 1:3, SEGESTA-MLADOST BUZIN 4:2, MOSLAVINA-SAMOBOR 3:1, MLADOST-ZAGOREC 0:3 |
16.kolo |
MLADOST BUZIN.-VRBOVEC 0:6, HAŠK-UDARNIK 6:1, ZELINA-MLADOST 3:1, SAMOBOR-SEGESTA 0:6, JARUN-VINOGRADAR 3:1 |
17.kolo |
HAŠK-ZELINA 3:0, UDARNIK-ZET 1:1, TREŠNJEVKA-JARUN 0:2, VINOGRADAR-MLADOST BUZIN 3:1, VRBOVEC-SAMOBOR 2:3, SEGESTA-ZAGOREC 4:1, MOSLAVINA-MLADOST 12:1 |
18.kolo |
ZELINA-MOSLAVINA 1:0, MLADOST-SEGESTA 0:4, SAMOBOR-VINOGRADAR 3:0, MLADOST BUZIN-TREŠNJEVKA 5:0, JARUN-UDARNIK 6:2, ZET-HAŠK 1:3, JARUN-UDARNIK 6:2, ZAGOREC-VRBOVEC _:_ |
19.kolo |
SEGESTA-MOSLAVINA 1:3, TREŠNJEVKA-SAMOBOR 0:2, HAŠK-JARUN 2:1, VINOGRADAR-ZAGOREC 3:2, ZET-ZELINA 4:1, UDARNIK-MLADOST BUZIN 1:0, VRBOVEC-MLADOST 12:1 |
20.kolo |
MOSLAVINA-VRBOVEC 4:1, SAMOBOR-UDARNIK 3:0, JARUN-ZET 4:0, ZELINA-SEGESTA 1:5, MLADOST-VINOGRADAR 2:3, MLADOST BUZIN-HAŠK 1:3, ZAGOREC-TREŠNJEVKA 2:1 |
21.kolo |
JARUN-ZELINA 3:3, ZET-MLADOST BUZIN 0:2, HAŠK-SAMOBOR 4:0, UDARNIK-ZAGOREC 1:2, VRBOVEC-SEGESTA 5:2, VINOGRADAR-MOSLAVINA 2:1, TREŠNJEVKA-MLADOST 0:1 |
22.kolo |
SEGESTA-VINOGRADAR 6:2, MOSLAVINA-TREŠNJEVKA 7:0, MLADOST-UDARNIK 3.2, ZAGOREC-HAŠK 2.1, SAMOBOR-ZET 5.1, MLADOST BUZIN-JARUN 0:3, ZELINA-VRBOVEC 2:1 |
23.kolo |
MLADOST BUZIN-ZELINA 3:3, ZET-ZAGOREC 1:1, VINOGRADAR-VRBOVEC 3:1, JARUN-SAMOBOR 4:2, HAŠK-MLADOST 9:0, UDARNIK-MOSLAVINA 2:2, TREŠNJEVKA-SEGESTA 0:5 |
24.kolo |
ZELINA-VINOGRADAR 2:1, VRBOVEC-TREŠNJEVKA 4:1, SEGESTA-UDARNIK 3.1, MOSLAVINA-HAŠK 0:1, MLADOST-ZET 7:2, ZAGOREC-JARUN 2:2, SAMOBOR-MLADOST BUZIN 1:0 |
25.kolo |
SAMOBOR-ZELINA 0:3, JARUN-MLADOST 9:1, UDARNIK-VRBOVEC 3:2, HAŠK-SEGESTA 2:2, MLADOST BUZIN-ZAGOREC 3:1, ZET-MOSLAVINA 0:2, TREŠNJEVKA-VINOGRADAR 2:1 |
26.kolo |
ZELINA-TREŠNJEVKA 7:0, VINOGRADAR-UDARNIK 1:1, MOSLAVINA-JARUN 5:1, MLADOST-MLADOST BUZIN 2:13, ZAGOREC-SAMOBOR 6:0, VRBOVEC-HAŠK 3:2, SEGESTA-ZET 3:0 pf |