Zelini igra - HAŠK-u bodovi

11.10.2009.

Derbi devetog kola pripao je ekipi HAŠK.a. S minimalnih 1:0 porazili su Zelinu na svom terenu, iako je prema igri rezultat mogao biti na drugoj strani. Crveno bijeli su odigrali odlično prvo poluvrijeme u kojem su pružili zreliju igru, no prilike u tom dijelu, kao i na cijeloj utakmici nisu išle u prilog, jer završnica napada bila je neefikasna. Gosti su jedini zgoditak postigli u 61. minuti nakon kornera i velike gužve pret Đurđekovim vratima, gdje uz par pokušaja naposljetku Kvržić koji se u gužvi(?) našao sam nalazi mjesta za poent.  Crveno bijeli tako su u tri utakmice osvojili samo dva boda i na tablici pali na šestu poziciju. Slijedeći ispit naši dečki imaju protiv Vrapča slijedeće subote na svom travnjaku. Bit će to prilika za popravak bodovnog salda i povratak među pet najboljih ekipa, gdje im je objektivno i mjesto