Zelina u finalu Kupa!

16.05.2012.

Četiri prekrasna pogotka dala su svoj učinak. Iako su gubili 1:0 već u drugoj minuti, Bijelo crveni se nisu slomili, nego naprotiv, odličnom i preciznom igrom do kraja prvog dijela zaostatak ispravili i na odmor otišli s pogotkom prednosti. Gluhak je izjednačio, Šušković donio vodstvo. U drugom poluvremenu majstorija Maroševića, koji prebacuje vratara, a na samom kraju utakmice za konačnih 4:2 u korist Zeline pobrinuo se vratar (!) Domagoj Kranjčec, koji je preko cijelog igrališta loptu garažirao na pravo mjesto, u mrežu protivničkog vratara Kahline. Zelina je u finalu Cupa i s putovnicom za nacionalni kup!

U četvrtfinalnom susretu u Vrbovcu, Gorica je slavila protiv Vrbovca 4:3, te će slijedeće srijede sa Stupnikom odlučivati o protivniku Zeline u finalu.