Zelina odlično s Varaždinom

08.09.2010.

Zelina je u utorak 7. rujna bila domaćin prvoligašu iz Varaždina, koji je u sklopu mini ciklusa priprema za susret sa Slaven Belupom. Opći dojam nakon ovog susreta je da je Zelina odlično parirala petoplasiranom prvoligašu. U prvom poluvremenu prevaga je bila čak na strani Zeline, koja je svoju igru okrunila i s dva pogotka, prvo Babića već u 17. min, a potom i Medveda u 31. min, dok je na strani plavih jedini strijelac u tom vrlo dobrom i atraktivnom razdoblju igre bio Mario Sačer. Nakon 55 min igre, trener Zeline Valentin Barišić mijenja postavu, osim Maleckog svi ostali su zamijenjeni, a i druga postava dvadesetak je minuta odolijevala plavima iz Varaždina, sve dok gosti nisu pronašli put do mreže i u samo četiri minute tri puta poentirali za konačnih 2:4. U završnom dijelu susreta nisu više mogli pokazati efikasnost. Sve u svemu, jako dobro izdanje Zeline, lijepa i atraktivna igra, u kojoj su se pojedinci pokazali u vrlo dobrom svijetlu. Bivši igrač Varaždina Tomislav Medved s velikim se zadovoljstvom potvrdio postigavši pogodak protiv donedavnog kluba. Dvjestotinjak gledatelja s razlogom je na kraju bilo zadovoljno onim što su u devedeset minuta prikazali igrači oba kluba.