NK ZELINA

Zelina ispala u Cupu

03.06.2010.

Treće kolo županijskog Cupa NS ZŽ donijelo je crveno bijelima poraz i ispadanje od Jamnice iz Pisarovine.  Domaći su do pred kraj susreta vodili s uvjerljivih 3:0, da bi u posljednjim minutama igrači zeline uspjeli umanjiti poraz uz dva pogotka, no za treći, koji bi vodio u penale, nije bilo snage ni vremena.

Jamnica je povela potkraj prvog poluvremena pogotkom Mrakovića, na 2:0 povisio je Anić, a potom je i Vračević zaokružio priču iz Pisarovine. Tek pred kraj susreta uspjeli su gosti prebaciti efikasnost na svoju stranu, dva puta je sretne noge bio Slavko Šipić.

1/4 finale CUP NS ZŽ                    JAMNICA - ZELINA 3:2 ( 1:0)
PISAROVINA - Igralište Jamnice GLEDATELJA: 100
SUDAC: Saša Malbašić. Pomoćni: Bičanić, Bergovec (svi Dugo Selo) VRIJEME: oblačno
JAMNICA: Dikšić, Patljak, Sumrak ( 84.-Špišić), Kvesić (87.-Krpan), Luketić, Janječić (70.-M.Patljak), Kelava, Tuka, Mraković (83.-Krčelić), Vračević, Anić TRENER: Jasmin Ganič
ZELINA: Galović, Vrdoljak, A.Cetina, Tabi (60.-Zmazek), Bingula, Juroš (46.-Oroz), Šušković, Bagarić (46.-Rac), Šipić, Lukić (46.-Gavrić), Guja TRENER: Srečko Lušić
STRIJELCI: 1:0 - Mraković (40), 2:0 - Anić (56), 3:0 - Vračević (78), 3:1 - Šipić (87), 3:2 - Šipić (89)