Rakovec - Zelina 1:6

24.03.2011.

Tomislav Medved vratio se na travnjak. Nakon dužeg pauziranja zbog ozljede trbušnog zida, prvi strijelac Zeline zaigrao je u prijateljskom susretu s Rakovcem, koji je trenutno vodeći u 1. Županijskoj ligi istok i potvrdio to s hat trickom u samo desetak minuta igre. S lakoćom je Medo probijao domaću obranu efikasno završavajući posluživanja svojih suigrača.

U prvom dijelu susreta nekoliko prilika na strani Zeline preko Jonjića, Melnjaka, Đurđeka i Oroza. Đurđek u 18' snažno tuče s tridesetak metara, potom Jonjić do sredine i puca, no vratar Novak je na mjestu. S druge strane pokušavaju Uremović i Palikuća, no najbliže je bio Kobaš koji u 27'  oduzima loptu i gađa na desnu vratnicu, no Dandić je bio siguran na svojoj poziciji. Do vodstva Zelina dolazi preko Rančića, koji poentira nakon akcije Đurđeka i Oroza u 40' susreta. Pred odmor pokušava snažno i Maslač.

U drugom dijelu otvara se Zelina u jačem obimu i rezultira to konkretnijim prijetnjama domaćim vratima. Peco je već u drugoj minuti nastavka odlično poslužio Jonjića za 2:0, a pet minuta kasnije lijepa akcija Dominovića, koji probija od sredine terena do prostora i fino poslužuje Medveda, koji sigurno produžuje loptu u mrežu za treći pogodak Zeline. Samo minutu kasnije Mesec odrađuje svoj dio i nabacuje Medvedu za još jedan pogodak. Domaći uzvraćaju u 59' kada okretni Kobaš pronalazi dobar put kroz prorijeđenu obranu bijelo crvenih i prebacuje istrčalog Dandića za radost domaćih navijača. Dvostruki strijelac Medved nije dugo čekao s odgovorom i pet minuta kasnije  bježi svim raspoloživim plavim igračima i s lijeve strane prodire prema vratima, taman koliko mu treba da finim udarcem iskosa matira nemoćnog vratara Ranogajca. Točku na i ove utakmice stavlja Babić, koji nakon dvije dobre situacije, treću iskorištava finim ubačajem po sredini za konačnih 6:1

RAKOVEC - ZELINA 1:6 (0:1)
Rakovec - Igralište Rakovca Gledatelja: 60
SUDAC: Ivica Jakopic. Pomoćni: Vuković, Dukarić Teren: dobar
RAKOVEC: Novak, Dujmić, M.Palikuća, Falčević, Z.Dimović, Lešković, Živko,  Pajsar, Kobaš, M.Dimović, Uremović (još su igrali: Ranogajec, D.Baček, P.Baček, Čegec, Ledinski, N.Palikuća) TRENER: Zdenko Dimović
ZELINA: Dandić, Bingula, Peco, Hasnek, Krnjić, Maslač, Đurđek, Melnjak, Jonjić, Rančić, Oroz (još su igrali: Kotarski, Mladiček, Malecki, Babić, Mujčin, Mesec, Dominović) TRENER: Valentin Barišić
STRIJELCI: 0:1 - Rančić (40), 0:2 - Jonjić (47), 0:3 - Medved (52), 0:4 - Medved (53), 1:4 - Kobeš (59), 1:5 - Medved (64), 1:6 - Babić (81)