Radnik pobjedom ostao u vrhu

16.09.2010.

Četvrto kolo zapadne lige donijelo je jednu pobjedu u gostima (Dugo Selo), derbi kola pripao je Zelini u susretu protiv Vrapča, a najčešći rezultat bio je 1:0 ( u četiri susreta), čime je Zelina potvrdila čelnu poziciju, Dugo Selo otelo bodove Novalji, Crikvenica domaći susret završila svojim najučestalijim rezultatom, a Radnik ostao u sjeni Zeline.

ROVINJ - MOSLAVINA 4:3 Gosti u prvom dijelu primaju četiri pogotka, pa u nastavku vrata čuva Šimulija,a Moslavina preuzima igru i postiže tri pogotka, nedovoljno za bod
RADNIK LEGEA - MEDULIN 1:0 Radnik ostaje bez isključenog Penave, no uspijeva slomiti čvrst otpor Medulinaca i zabija u 71. min preko Benčaka
GROBNIČAN - JADRAN 3:0 Pinušić do 17. min zabija dva puta i dodatno spušta skromni učinak Porečana. Flego okrunjuje pobjedu trećim pogotkom u završnici susreta
CRIKVENICA - OPATIJA 1:0 Standarni rezultat u Crikvenici. Gosti su bili bolja ekipa u prvom dijelu, domaći pristisnuli u posljednjih dvadesetak minuta i okrunili to pogotkom Butorca za tri boda.
RUDAR LABIN - VRBOVEC 1:1 Nikola Đurđek skida par zicera domaćih, brat Ivan zabija za izjedančenje, Rudaru ostaje utjeha za prvi osvojeni bod ove sezone
NOVALJA - DUGO SELO 0:1 Utakmicu rješava Mesić, koji jedini pogodak postiže u 9. min. Unatoć dobroj igri i prigodama, Novalja ne uspijeva spasiti barem bod
KRK - NEHAJ 0:0 Susret bez pogodaka i nadmoći, svaka ekipa obilježila je po jedno poluvrijeme, strijelci ostali u zapečku
SEGESTA SISAK - ORIJENT 3:0 Čvrsto, disciplinirano i odlučno, Segesta je matirala goste iz Rijeke, ne dajući im prostora za odgovor
STATISTIKA 4.KOLO POGODAKA: 19 (2,1) GLEDATELJA: 1610 (179) ISKLJUČENJA: 1 (Penava-Radnik)