Poraz u derbiju kola

02.11.2010.

U vodstvo su domaći došli u 42. min pogotkom Pandže, koji uzima loptu obrani Zeline i preskače vratara Mihalica. Bio je to njihov tek treći prodor prema protivnilčkim vratima, nauštrb gostiju koji su imali igru i prilike. U drugom dijelu, Radnik ostaje bez Cerovca, koji ruši protivničkog napadača i dobiva izravni crveni karton. Zelina stvara pritisak u kojem realizira i svoj prvi pogodak, slobodan udarac Medved šalje preko zida na lijevu stranu mreže, vratar reagira, no lopta od vratnice odlazi u kontra kut mreže. Šest minuta kasnije Šušković postiže prekrasan pogodak, no linijski sudac pokazuje zaleđe, a ovu vrlo dvojbenu situaciju prihvaća i glavni arbitar. Isti rezultat stoji do isteka 90. minute, pred kraj uz pojačan pritisak domaćih igrača, a bjesomučna borba za loptu na kraju ide u korist Radnika, koji u drugoj min sudačke nadoknade postižu pogodak za konačnih 2:1.

HNL3 13.KOLO                               RADNIK LEGEA - ZELINA 2:1 (1:0)
SESVETE - Stadion NK Radnik Gledatelja:300
SUDAC: Marko Raguž (Rijeka). Pomoćni: Badjuk, Barbić (oba Rijeka) Uvjeti: loš teren
RADNIK LEGEA: Smodlaka, Bručić, Pažin, Salatović, Pandža (54.-Kulji), Jakirović, Vukić (57.-Iveković), Penava, Cerovec, Petrović (78.-Kiš), Franjić TRENER: Goran Lacković
ZELINA: Mihalic, Maslač, Karačić, Gluhak, Kotarski, Hasnek, Šušković (74.-Rančić), Jonjić, Medved, Mujčin (88.-Oroz), Babić (54.-Mesec) TRENER: Valentin Barišić
STRIJELCI: 1:0 - Pandža (42), 1:1 - Medved (62), 2:1 - Kiš (92)