Nokaut petardom u Poreču

25.10.2010.

Jedanaesto kolo najveće je iznenađenje donijelo u Kutini, gdje je Moslavina konačno ostvarila pobjedu i to protiv Segeste, s kojom je i ušla u trećeligaško društvo. Proradila je obrana Kutinjana, koja je bila najveći problem u dosadašnjim susretima, što je upozorenje i za slijedećeg suparnika Zelinu, jer Moslavci su dosta dugo puno zabijali, ali uvijek više primali. Vrapče je svoj prodor na drugu poziciju realiziralo nokaut petardom usred Poreča, čiji Jadran nije imao odgovora na igru Zagrepčana. Crikvenica i dalje drži pramac trećeligaškog broda podebljavši svoj učinak za pet bodova prednosti i čak 21 od Moslavine na krmi. Orijent je iskoristio nekoncentriranost Opatije i oduzeo bod, ostale susrete domaćini su zaključili pobjedama.

RADNIK -           KRK 4:1

Radnik je odigrao bolje, igrom zaslužio pobjedu, iako su do prvog pogotka došli tek u završnici prvog dijela preko iskusnog Petrovića, čiji prezimenjak izjednačuje za goste, no sve ostalo bilo je u nogama Sesvečana
MOSLAVINA - SEGESTA 1:0 Tri izgledne prilike fenjeraš je potvrdio pogotkom u završnici prvog dijela. Bilo je to dovoljno za tri boda, obzirom da u nastavku ispromašivali se i jedni i drugi
OPATIJA - ORIJENT 1:1 Jedini remi u kolu ostvario je Orijent u Opatiji u ne previše zanimljivoj utakmici, u kojoj su Opatijci nastavili s egalima kod kuće
DUGO SELO - ROVINJ 2:1 Nisu Dugoselci odigrali sjajno, do posljednje minute bilo je za bod svakome, no u posljednjem korneru Rac upošljava Monara za njegov drugi pogodak i tri boda
JADRAN -  VRAPČE 0:5 Ni u Zelini nije Jadran briljirao, odnijevši bodove nakon bezbroj čoraka Zelinčana, što je pokazalo i Vrapče koje im nije dopustilo ni tih par prodora prema vratima, rasparavši im mrežu s pet komada
VRBOVEC -  NEHAJ 3:1 Borovčak je najzaslužniji za pobjedu Vrbovca, a točku na i ponovo stavlja Đurđek koji pred kraj  efektira odbijanac i povisuje svoj konto na čelu liste strijelaca
CRIKVENICA - RUDAR 2:1 Labinci su se zatvorili, što je dominaciju usmjerilo na domaću stranu, a Brajković dva puta pogađa. Mogao je Rudar postići više od jednog pogotka u nastavku, no i ovog puta vraćaju se kući praznih ruku
GROBNIČAN - NOVALJA 2:0 Dečki s Mavrinaca pročitali su namjeru otočana i vrlo oprezno i taktički odigrali potkrijepivši to s dva pogotka Flege
STATISTIKA 11. KOLA POGODAKA: 27 (3). GLEDATELJA: 1760 (196). ISKLJUČENJA: 1 (Tomljanović - trener Krka)