Moslavina porazila Vrapče

02.11.2010.

Poraz u sudačkoj nadoknadi oduzeo je Zelini sva tri boda, iako je prema prikazanoj igri u Sesvetama najpravedniji ishod trebao biti remi, što je i ostvareno u prvih 90 minuta. U Kutini je Moslavina oduzela sve bodove favoriziranom Vrapču, koje je prerano knjižilo pobjedu na svoj konto. Grobničan je također želio sva tri boda, no Segesta je po bod otišla, s bodom se i vratila. Vrbovec se podigao pobjedom nad Rovinjem, dok je Dugo Selo blijedom igrom prokockalo svoju priliku u Opatiji.

OPATIJA -   DUGO SELO 3:0 Nakon sedam kola, Opatijci konačno slave pobjedu. Sva tri pogotka postigli su u prvom poluvremenu u kojem su bili puno bolji. Nakon što su se razbudili, gosti više nisu uspjevali barem ublaiti poraz
VRBOVEC - ROVINJ 2:1 Dugo su Istrijani vodili i umalo kaznili oslabljeni Vrbovec, no u posljednjih nekoliko minuta Vrbovčani postižu dva pogotka i rješavaju utakmicu.
CRIKVENICA -  KRK 5:0 Za petardu vodećih najzaslužniji je Tucaković, koji je postigao četiri pogotka i uz bodovni odmak osigurao i sve bolju gol razliku vodeće ekipe, koja sada iznosi plus 14
MOSLAVINA - VRAPČE 2:1 Cerovečki je postigao dva pogotka za Kutinjane i time eliminirao vodstvo favorita ovog susreta
RUDAR -  NOVALJA 0:1 Rudar nastavlja svoju agoniju u kojoj teško dolazi do pobjede. Na svom terenu propustili su i priliku protiv solidne, ali ne prejake Novalje
GROBNIČAN - SEGESTA 1:1 Grobničan je odigrao odlično, no ni to mu nije bilo dovoljno za osvajanje sva tri boda.
JADRAN -     NEHAJ 1:1 Nisu se ni jedni ni drugi potrudili prikazati zanimljivu i kvalitetnu igru, a podjelom bodova ostali su zadovoljni svi
MEDULIN - ORIJENT 2:0 Medulinci i dalje igraju poletno i nižu dobre rezultate, pa je nakon Zeline i Orijent otišao s dva pogotka u mreži
STATISTIKA 13. KOLA POGODAKA: 24 (2,66). GLEDATELJA: 1650 (183). ISKLJUČENJA: 2 (Zgrablić - Novalja ; Cerovec - Radnik)