Mladost - Zelina 0:3

13.10.2009.

Pripreme za deseto kolo prvenstva, crveno bijele su odvele u podravsko mjesto Molve, gdje su odigrali prijateljski susret s ekipom Mladosti. Na vrlo lijepo uređenom stadionu okupilo se svega dvadesetak gledatelja, uglavnom iz Zeline, a razlog slaboj posjeti nalazimo isključivo u vrlo hladnom i vjetrovitom vremenu. Prvi dio susreta donio je prijateljsko nadmetavanje u kojem perspektivna ekipa Mladsoti nije mogla parirati nadmoćnijim gostima, koji su svoju kvalitetu pokazali u drugom poluvremenu uz niz prilika i tri pogotka. U 55. minuti  nakon prodora Kwedija po lijevoj strani, gavrić ulazi pred peterac, prima lijep dobačaj i poentira za 1:0. Pet minuta kasnije u novom prodoru zeline padaju Gazilj i Šibenik, a natrčava Ćorić koji sigurno zakucava za 2:0. Treći pogodak pada u 78. minuti nakon igranja rukom plave šestice Zobundžije, a sa bijele tiočke siguran je bio Antonio Lukić. Prilike su imali i Filipović, koji se našao pred vratim nakon proigravanja Cetine i Gavrića, koji je i ranije imao lijepu priliku nakon posluživanja Cetine.