Križevci - Zelina 2:4

07.08.2010.

Kao i u prethodnoj provjeri protiv Samobora, bijelo crveni su rano ostvarili vodstvo od dva pogotka,  a ubrzo su povisili i na tri razlike. Šušković goste dovodi u vodstvo već u sedmoj minuti, pet minuta kasnije povisuje Rančić, koji povisuje na 3:0 u 24. minuti. Iako do kraja prvog dijela više nije bilo pogodaka, izdvajamo još jednu priliku Babića, koji pogađa stativu.  Četvrti pogodak za Zelinu postigao je Šušković u 17. minuti nastavka. Domaći su rezultat smanjili dvije minute kasnije, nakon što je lopta okrznula našeg igrača i završila u mreži, a konačni rezultat postavlja Korenika dvadeset minuta prije kraja.

U sastavu su nedostajali ozlijeđeni Oroz, Boromisa i Bingula, a zbog povrede nije ulazio ni Medved. Susret je pratilo nešto više od stotinjak gledatelja, od kojih dobra grupa iz Zeline. Odlično prvo i vrlo dobro drugo poluvrijeme daje dojam u sve bolju formu bijelo crvenih, koji su se i ovoga puta pokazali kao opasna i napadačka ekipa, što su svojim golovima, ali i s nekoliko prilika pokazali križevačkoj publici.

Slijedeću utakmicu Zelina igra u subotu protiv Vinogradara. Iako je utakmica trebala se igrati u Zelini, zbog obilnih kiša, igrat će se u Jaski. Slijedeći tjedan na rasporedu su čak tri utakmice, prvo u srijedu s Nedelišćem, u petak s Međimurjem, a dan kasnije s Croatiom.

PRIPREMNA UTAKMICA                            KRIŽEVCI - ZELINA                      2:4 (0:3)
KRIŽEVCI - Gradski stadion Gledatelja: 100
SUDAC: Koprić Uvjeti: dobri
KRIŽEVCI: Špoljar, Bošković, Mešnjak, Selanec, V.Bukal, Đurec, Cmrk, Kemenović, Korenika, S.Bukal, Ćorić (Vrbančić, Štriga, Blagaj, Roščić, Borić, Lepčić, Zemljak, Pavlović, Kranjčević, Dobravec) TRENER: Kemenović
ZELINA: Mihalic, Maslač, Kotarski, Gluhak, Nimac, Karačić, Šušković, Mesec, Rančić, Mujčin, Babić (Galović, Barilar, Guštović, Dominović, Peco, Kralj, Zmazek, Jonjić, Podvorec, Hasnek, Barišić) TRENER: Valentin Barišić
STRIJELCI: 0:1 - Šušković (7), 0:2 - Rančić (12), 0:3 - Rančić (24), 0:4 - Šušković (62), 1:4 - Maslač (ag 64), 2.4 - Korenika (70)