Bodovi s gostovanja za vodeću trojku

23.09.2010.

Prva Zelina iz Rijeke se vratila s 3:1, drugi Radnik iz Kutine s 2:1, a treća Crikvenica iz Poreča isto s 3:1. Grobničan i Nehaj su remijem propustili Dugo Selo na četvrto mjesto, ka vrhu je krenula ponovo i Opatija. Vrbovec je ostao na 12. mjestu, Novalja se s prvim bodom odlijepila od nule, koju i dalje drži kutinska Moslavina, koja je svih pet susreta izgubila i bivši drugoligaš opasno je počeo tonuti ka još jednom rangu niže, iako su četvrti klub lige po broju postignutih golova. No, bodova nema ni za lijek.

MEDULIN - GROBNIČAN 2:2 Preko Ede Flege gosti su imali vodstvo od 2:0, no uspijeli su domaći spasiti bod u posljednjim trenucima nakon jedanaesterca
NEHAJ - SEGESTA 1:1 Segesta je bila bolja ekipa u Senju, no realizacija im je zatajila, a nisu uspjeli ni zadržati vodstvo, što Nehaju donosi bod
MOSLAVINA - RADNIK 1:2 Radnik je imao nakanu osvojiti barem bod, osvojili su sva tri i dodatno potopili snove Kutinjana kojima nikako ne uspijeva ni kod kuće ugrabiti barem mršavi bod
ORIJENT - ZELINA 1:3 Na Krimeji nisu domaći uspjeli probiti jaku Zelinu, sve njihove snove i planove o bodovima potopio je Medved koji postiže hat-trick za goste
DUGO SELO - KRK 4:0 Hat-trick i u Dugom Selu, egzekutor tamo bio je Mesić, koji je Krku slomio svaku nadu. Ukupno 4 pogotka za odlazak na vrh tablice
OPATIJA - RUDAR 2:1 Bez iznenađenja u Opatiji. Iako su rudari ostvarili izjednačenje, s bijele točke Adler poništava njihova očekivanja o novom bodu
VRAPČE - ROVINJ 2:0 Rovinj se previše branio, a premalo napadao, pa ih je Vrapče kaznilo sigurnom pobjedom od 2:0
VRBOVEC - NOVALJA 1:1

Tek nakon 50 minuta igre, Vrbovčani su poveli, no radost nije trajala do kraja susreta, jer Novalja u posljednjoj minuti izjednačava i odnosi bod

JADRAN - CRIKVENICA 1:3 Jadran je odigrao dovoljno loše, da gosti iz Crikvenice obilno pojačaju svoju efikasnost i s tri pogotka kazne loše izdanje Porečana