6.kolo: Zelina na drugoj poziciji!

28.09.2009.

Dva su igrača obilježila susret između Maksimira i Gorice. S jedne strane dvostruki strijelac Tomislav Pek uknjižio je svojoj ekipi sva tri boda, s druge strane vratar Maksimira Hendija oba je puta pogotke primio svojom greškom, bolje rečeno naivnošću. Vrbovec je na svom terenu zabilježio glatku i uvjerljivu pobjedu nad riječkim Orijentom. I na ovom susretu dvostruki strijelac, Vladimir Lalić. Vrapče je u Čavle otišlo s krivom taktikom. U nastojanju da zatvorenom igrom sačuvaju bod, Grobničan je kod kuće ostavio sva tri pogotkom Ede Flege u 58. minuti. HAŠK je prokockao priliku u poreču, jer već u drugoj minuti vodili su 1:0, no pogotkom iz kaznenog udarca, te kasnije glavom, još jedan dvostruki strijelac u ovom kolu, Dejan Bonaca. Rovinj je imao pogotke, a Špansko neiskorištene prilike, pa je uvjerljiva pobjeda ekipa s Valbrune zaslužena. Crikvenica je upisala svoju drugu pobjedu u sezoni, stradao je Medulin 1921, koji nije mogao ništa protiv raspoloženih i razigranih domaćina. Jedinstvo Omladinac je u bodove ostavilo u Nedešćini, jedan pogodak bio je dovoljan, puno više prilika nije ni bilo. Jučer je Rudar nastavio odličnu seriju, nakon Zeline i Cibalie stradala je i Novalja na svom terenu. Jedan pogodak za tri velika boda vrlo dobre ekipe iz Labina.

Rezultati 6.kolo:

Rovinj: ROVINJ - ŠPANSKO 4:1; Poreč: JADRAN - HAŠK 2:1 ; Zagreb: MAKSIMIR - GORICA 0:2; Sv. Ivan Zelina: ZELINA - NEHAJ 5:1; Čavle: GROBNIČAN - VRAPČE 1:0; Crikvenica: CRIKVENICA - MEDULIN 1921 4:0; Vrbovec: VRBOVEC - ORIJENT 2:0; Nedešćina: JEDINSTVO OMLADINAC - ISTRA 1:0; Novalja: NOVALJA - RUDAR 0:1

Parovi 7.kolo - 03.10.2009. u 16.00 sati:

Labin: RUDAR - ROVINJ; Senj: NEHAJ - NOVALJA; Rijeka: RIJEKA - ZELINA; Velika Gorica: GORICA - VRBOVEC; Zagreb: HAŠK - MAKSIMIR; Zagreb: VRAPČE - JADRAN; Medulin: MEDULIN 1921 - GROBNIČAN; Pula: ISTRA - CRIKVENICA; Zagreb: ŠPANSKO - JEDINSTVO OMLADINAC