Prstići Zeline osvojili Križevce

17.06.2015.

Nakon prvenstvene sezone stiglo je vrijeme turnira, od onih najmlađih nogometaša pa do senira. Ekipe Zeline sudjeluju na raznim turnirima, a uvelike se pripremaju i za svoj zelinski turnir koji se održava u nedjelju 21. lipnja.
Na križevačkom turniru sudjelovalo je 9 ekipa, a prstići zeline prošli su kroz turnir neokrnjeno. Startali su pobjedom protiv Vrbovca 2:0, potom i Križevaca II s 4:0. U polufinalu palo je i Drnje s 3:1, a u finalnoj utakmici protiv Križevaca I naši su momci slavili s 1:0.
Zelina 1 je nastupila u sastavu: T. Frigan, Grošinić, Marenšćak, Grabovac, T. Božurić, Geller, Iviček, Beljo, Dužaić, D. Božurić , J. Frigan.
Ekipa Zeline II nije uspjela ući u završnicu. Pobijedili su na startu Starigrad s 1:0, protiv Gornje Rijeke remizirali 1:1, potom izgubili od Križevaca I 1:0, te od Drnja 2:0.
Dvojka je nastupila u sastavu: B. Sambol, Kordej, Roginek, Marković, Žigrović, Peras, E. Sambol, Kolenković, Pažić.
Trener Goran Krklec zadovoljan je nastupom svojih igrača, čestitao im na osvojenom peharu, a druženje u Križevcima zaključili su slavljem i luna parkom. Strijelci za Zelinu bili su Juraj Frigan, Dino Božurić, Tin Božurić, Jan Dužaić, Leo Grabovac i Karlo Pažić.